اخبار فروشگاه

درباره میرزا بازار

شاخص-درباره-ما
0 0 امتیازها
امتیاز

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار (سوپرمارکت اینترنتی میرزابازار) یکی از بزرگ ترین و مجهزترین فروشگاه آنلاین استان گیلان و کلانشهر رشت به شمار می آید و دارای محصولاتی متنوع در سطحی گسترده می باشد. اکنون یک مقدمه ای درباره میرزا بازار برای شما آماده کرده ایم.

این سوپرمارکت آنلاین، فروشگاهی منحصر بفرد، پویا و مشتری محور است که براساس خلاقیت و ابتکار جوان گرایانه دست به اقدامی ارزشمند برای ارائه خدماتی مطمئن، امن و بی نقص در حوزه فروش اینترنتی انواع کالا زده است.

یکی از اهداف اصلی این فروشگاه اهتمام به کاهش هزینه های زمانی و مالی مشتریان می باشد به همین دلیل، راه اندازی سوپرمارکت اینترنتی میرزا بازار با هدف مدیریت زمانی و کاهش هزینه های جاری مشتریان انجام گرفته است تا بتواند بخشی از مشکلات آنان را حل نماید و بتواند نقش واسطه ای مطمئن را برای فروشندگان کالاهای گوناگون و خریداران آنها ایفا نماید.

درباره میرزا بازار :

رعایت عدالت و اصل مشتری مداری، ارائه روش های متعدد پرداخت، انتخاب روش های متنوع ارسال محصول، ضمانت اصالت کالا و تعهد به استیفای کامل حقوق مشتریان از ویژگی های منحصر به فرد فروشگاه آنلاین میرزا بازار می باشد.

در فروشگاه اینترنتی میرزابازار یا سوپرمارکت اینترنتی میرزابازار رصد دائمی موجودی انبار از سوی مسؤولان پشتیبانی، باعث شده است تا جایی که امکان دارد، قفسه ها و غرفه های محصولات هیچ گاه خالی نباشند و مشتری با عدم موجودی کالا مواجه نشود.

سوپرمارکت اینترنتی میرزابازار رشت به علت نوع بافت جغرافیایی محدوده فعالیت خود، اقدام به عرضه محصولات محلی و سنتی و تازه نیز نموده است تا موجب رونق کسب و کار تولید کنندگان این نوع محصولات شود.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بهره گیری از دانش روز، در نظر دارد با حمایت مشتریان وفادار و فهیم خود، گستره این سایت فروشگاهی موفق را جهت خدمات رسانی بیشتر، به سطح استانی و کشوری ارتقا ببخشد.

0 0 امتیازها
امتیاز
0 0 امتیازها
امتیاز
0 دیدگاه‌ها
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات