انبار فروشگاه

دفتر مرکزی

برای راه‌اندازی و تأسیس یک کسب‌وکار مانند شرکت، مؤسسه، کارخانه، کارگاه تولیدی، فروشگاه اینترنتی، سایت‌های تبلیغاتی و… باید یک نظریه تئوری وجود داشته باشد که بر اساس یک سلسله اهداف معینی شکل گرفته باشد؛ راه‌اندازی سایت میرزا مگ و به دنبال آن فروشگاه اینترنتی میرزا بازار نیز، برهمین اساس بوده و از این قاعده مستثنا نمی‌باشد.

یکی از اهداف مهم سوپرمارکت میرزا بازار که بیان گر ماهیت واقعی آن هم، به شمار می آید، عبارت است از:«استفاده از کمترین امکانات و حمایت‌های لازم برای ایجاد یک بستر مناسب کسب‌وکار برای تحت پوشش قرار دادن فروشندگان کالاهای گوناگون و نیز، به منظور منفعت رساندن به همه اقشار مردم، بدون هیچ تبعیضی.»

در همین راستا، تمام سعی فروشگاه اینترنتی میرزا بازار حمایت همه جانبه از کسب‌وکارهای خانگی‌ است که به دلایل گوناگون هیچ مکانی برای عرضه کالاهای خود ندارند. درواقع، این سایت فروشگاهی بستر مناسبی را برای عرضه انواع تولیدات خانگی با هدف رونق این فعالیت‌ها‌ فراهم کرده است تا گام کوچکی در برطرف کردن دغدغه‌های صاحبان این نوع کسب‌وکارها برداشته باشد.

بنابراین، افرادی به کسب‌وکارهای خانگی مشغول هستند، می‌توانند با مراجعه به سایت میرزا مگ به تبلیغ و  عرضه کالاها، محصولات و خدمات خانگی خود بپردازند و از امکانات ویژه‌ای که این سایت در اختیار آنان قرار داده است، بهره ببرند.