چگونه در سایت میرزابازار محصولات خود را بفروشیم؟

اگر شما محصولاتی برای فروش دارید ولی، نمی‌توانید آن‌ها را به فروش برسانید، میرزابازار این بستر را آماده کرده تا بتوانید به راحتی و به صورت رایگان محصولات خود را به نمایش هزاران بازدید کننده میرزامگ و میرزابازار بگذارید.

قبل از اینکه شروع کنید:

شما می‌توانید محصولات خود را بدون محدودیت و با توجه به قوانین میرزابازار برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید آن‌ها به‌وسیله مدیران سایت، برای فروش در معرض دید عموم و به‌ویژه، مشتریان خاص فروشگاه میرزابازار قرار بگیرند.

مغازه شما شامل ۳ بخش خواهد بود:

 • معرفی شما
 • معرفی محصول شما
 • محصولات شما

فراموش نکنید که ارسال عکس و توضیحات محصول، در بهتر شدن کیفیت فروش تأثیر فراوانی دارد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که با در اختیار گذاشتن محصولات خود به سایت میرزابازار، مزایای متنوعی برای فروش آن‌ها شامل حال شما خواهد شد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارسال سریع محصول فروخته شده (رایگان در رشت) برای خریدار، به وسیله سایت میرزابازار؛
 2. هر چه توضیحات شما در خصوص کالای مورد نظر بهتر و دقیق‌تر باشد، مشتریان آگاه‌تر و تبلیغ آن در موتور جست‌وجوی گوگل در جایگاه بهتری قرار می‌گیرد؛
 3. بر روی کالای خود قیمت مناسب قرار دهید تا مشتریان بیشتری جذب کنید.

نکات بعد از اولین فروش:

 • شما می‌توانید از نظر کاربران استفاده کنید و نقات قوت و ضعف خود را بیابید.

با گذاشتن محصولات خود در میرزابازار، وسعت فروش محصولات خود را سراسری کرده و نگران حمل و نقل نباشید بلکه، با خیالی آسوده محصولات خود را در سراسر ایران به فروش برسانید.

نکات لازم برای فروش بهتر

 1. قرار دادن عکسی با کیفیت
 2. انتخاب عنوانی مناسب
 3. گرفتن عکس از محصول در زوایای مختلف
 4. توضیحات کامل در رابطه با محصول

نیازمندی‌های تبلیغ

برای این‌که، بتوانیم خدمات شایسته‌ای را ارائه دهیم، نیازمند اطلاعاتی از مشتری، کار و حرفه او هستیم. این اطلاعات به ما کمک می‌کند تا در مواجهه با درخواست شما و نیز، نوع تبلیغ کالای شما به صورت آگاهانه و به صورت محتاطانه اقدام کنیم. مهم‌ترین اطلاعاتی که شما به عنوان درخواست دهنده تبلیغ محصول در اختیار سایت قرار می‌دهید، عبارت‌اند از:

۱. درباره سازنده(تولید کننده)

اطلاعات هویتی شما در وهله اول، نیاز تولید محتوای تبلیغاتی شما را فراهم می‌کند و در وهله دوم، کمک شایانی در جلوگیری از سوء استفاده افراد دیگر از محصولات شما می‌کند؛ و درواقع، پیش از آن‌که، به ما کمک کند، به حفظ زحمات و ایده‌های خلاقانه شما کمک کرده است.

۲. معرفی محصول

در برخی از مواقع کارآیی محصول و نوع استفاده آن برای دیگران ملموس و مشخص نیست؛ به همین جهت، توضیحاتی که از طرف شما ارائه می‌شود به نوعی، اولین گام در تبلیغ محصول شما به‌حساب می‌آید.

۳. نام برند

اگر شما تحت عنوان برند خاصی اقدام به تولید محصول می‌کنید، لازم است که نام برند و توضیح مختصری درباره شکل‌گیری آن به سایت ارائه دهید.

۴. عکس محصول

ارائه تصاویر گوناگون از محصول، دارای علل و فواید گوناگونی است که می‌توان به مواردی از قبیل مطابقت توضیحات با تصویر، جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی، استفاده از آن در طراحی بنر تبلیغاتی، به‌کار بردن آن در ساخت افکت‌های متنوع تبلیغاتی و… اشاره کرد.

۵. تصاویری از فعالیت‌ها

به‌کار بردن تصاویر متنوع از زوایای گوناگون فعالیت‌های شما در هنگام تبلیغ محصول، می‌تواند تأثیر فراوانی در جلب توجه مشتری و در نتیجه، جذب او برای خرید محصول شما داشته باشد.

بر روی محصولات خود قیمت مناسب بگذارید

دریافتی میرزابازار

 

 1. قیمت کالایی که برای تبلیغ در سایت میرزابازار گذاشته‌ می‌شود، زیر ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال باشد: میزان %۳ از فروش آن به سایت میرزابازار تعلق خواهد گرفت.
 2. قیمت کالایی که برای تبلیغ در سایت میرزابازار گذاشته‌ می‌شود، بالای ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال باشد:

الف) برای اولین فروش: میزان %۳ به سایت میرزابازار تعلق خواهد گرفت.

ب) از فروش‌ دوم به بعد: میزان %۱,۵ به سایت تعلق خواهد گرفت.

 1. کلیه هزینه‌های ناشی از حمل و نقل محصول به انبار سایت، پیک، خسارت‌های ناشی از حمل و نقل و… برعهده مشتری(صاحب محصول) می‌باشد.
 2. هزینه‌ حمل و نقل کالا تا درب منزل خریدار: برعهده شخص خریدار می‌باشد. (حمل و نقل رایگان در رشت)
 3. هزینه‌های کسورات قانونی بر عهده‌ خریدار می‌باشد.