جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید گوشت گاو و گوساله

خرید گوشت گاو و گوساله

خرید اینترنتی گوشت گاو و گوساله (خرید آنلاین انواع گوشت گاو و گوساله) امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید گوشت گاو و گوساله از فروشگاه های آنلاین به طرز خیره کننده ای رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز ضروری خانواده ها به گوشت گاو و گوساله در هر روز باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالای اساسی افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید آنلاین انواع گوشت گاو و گوساله از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع گوشت گاو و گوساله

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش گوشت گاو و گوساله سعی دارند با ارائه انواع گوشت گاو و گوساله از قبیل: تازه، گرم و منجمد، یخ زده، محلی، گوشت چرخ کرده، ران، خورشتی، راسته، ماهیچه، گوشت مخلوط، پاچه، استیک، بیفتک، بیف استراگانف، نگینی، مغز و زبان، کبابی، آماده و نیمه آماده با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع گوشت گاو و گوساله)  

ارائه انواع برندها در خرید گوشت گاو و گوساله

از آن جایی که مشتریان گوشت گاو و گوساله بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً ،خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای گوشت گاو و گوساله را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای گوشت گاو و گوساله که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید آنلاین انواع گوشت گاو و گوساله این محصول ترغیب کنند، می توان به: مهتا پروتئین، پویا پروتئین، بهین پروتئین، کیمبال، مهیا پروتئین، آوا پروتئین، کوروش پروتئین، آیدا پروتئین و … اشاره کرد.

توجه به ویژگی های گوشت گاو و گوساله

گوشت گاو و گوساله ای که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع گوشت گاو و گوساله می توان به تکه‌ ای بودن، چرخکرده، مخلوط گاو و گوساله، رولت، سر و دست، خورشتی، همبرگر چرخ کرده، جگر و قلوه گاه، زبان گوساله، گردن بدون استخوان، گل ماهیچه و گوشت قیمه ای اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع گوشت گاو و گوساله با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که گوشت گاو و گوساله در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری گوشت گاو و گوساله با توجه به نوع آن ها متفاوت است. ولی، گفتنی است که برای گوشت گاو و گوساله، زمان ماندگاری ۵ روز در یخچال و حدود ۴ تا ۱۲ ماه در فریزر را اعلام کرده اند.

خرید گوشت گاو و گوساله

ذکر وزن روی بسته بندی گوشت گاو و گوساله

درج وزن گوشت گاو و گوساله هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن گوشت گاو و گوساله را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر گوشت گاو و گوساله فروشگاهی بین ۵۰۰ گرم تا ۲ کیلو گرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه گوشت گاو و گوساله با موارد مصرف آن

ارائه گوشت گاو و گوساله برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و گوشت گاو و گوساله ای را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل ناهار، شام، رستوران ها و فست فودی ها در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی در خرید اینترنتی گوشت قرمز

بسته بندی گوشت گاو و گوساله نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب وخرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به یک نوع بسته بندی گوشت گاو وگوساله اشاره کرد: ظروف پلی پروپلین (ظروف یک بار مصرف با روکش سلفونی). شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود گوشت گاو و گوساله مورد نظر را سفارش دهید و در بسته بندی ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید گوشت گاو و گوساله

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی گوشت گاو و گوساله می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت گوشت گاو و گوساله بین ۳۷۰.۰۰۰ ریال تا ۲.۷۰۰.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید گوشت گاو و گوساله

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید (آنلاین انواع گوشت گاو و گوساله)، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید گوشت گاو وگوساله از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای آوا، کیمبال، مهیا پروتئین و پویا پروتئین محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید آنلاین انواع گوشت گاو و گوساله از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

گوشت چرخ کرده مخلوط گوساله و گوساله مهیا پروتئین، گوشت چرخکرده مخلوط گوساله و گوساله مهتا پروتئین، ران ممتاز گوساله مهیا پروتئین، گوشت نگینی استامبولی گوساله مهیا پروتئین، گوشت گوساله خورشتی مهیا پروتئین، رولت ماهیچه گوساله مهیا پروتئین، سرودست گوساله آوا، قلوه گاه گوساله تازه کیمیبال، همبرگر چرخ کرده تازه کیمیبال، گوشت چرخ کرده پویا پروتئین، استیک گوساله پویا پروتئین، بیف استراگانف گوساله پویا پروتئین و ران گوساله کیمبال.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی گوشت گاو و گوساله

درباره خرید اینترنتی گوشت گاو و گوساله باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران گوشت گاو و گوساله به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی گوشت گاو و گوساله در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی گوشت گاو و گوساله از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید گوشت گاو و گوساله از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع گوشت گاو و گوساله در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن گوشت گاو و گوساله انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه گوشت گاو و گوساله خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال گوشت گاو و گوساله خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی گوشت گاو و گوساله در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید گوشت گاو و گوساله خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید گوشت گاو و گوساله را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید گوشت گاو وگوساله در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید گوشت گاو و گوساله را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال گوشت گاو و گوساله به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال گوشت گاو و گوساله (خرید آنلاین انواع گوشت گاو و گوساله)، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال گوشت گاو و گوساله خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل گوشت گاو و گوساله می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال گوشت گاو و گوساله بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل گوشت گاو و گوساله می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل گوشت گاو و گوساله در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل گوشت گاو و گوساله ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل گوشت گاو و گوساله برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت گوشت گاو و گوساله در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت گوشت گاو و گوساله محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید گوشت گاو و گوساله آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل گوشت گاو و گوساله ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل گوشت گاو و گوساله از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار خرید گوشت گاو و گوساله در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش گوشت گاو و گوساله استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

• مهتا پروتئین؛
• پویا پروتئین؛
• بهین پروتئین؛
• کیمبال؛
• مهیا پروتئین؛
• آوا.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید گوشت گاو و گوساله یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی گوشت گاو و گوساله خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری (خرید آنلاین انواع گوشت گوساله) و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند گوشت گاو و گوساله خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت گوشت گاو و گوساله، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید گوشت گاو و گوساله ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه گوشت گاو و گوساله مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض گوشت گاو و گوساله را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی گوشت گاو و گوساله خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات گوشت گاو و گوساله ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی گوشت گاو و گوساله در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی گوشت گاو و گوساله در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن گوشت گاو و گوساله مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت گوشت گاو و گوساله پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش گوشت گاو و گوساله مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد گوشت گاو و گوساله ؛
 • پرداخت هزینه کرد گوشت گاو و گوساله مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ گوشت گاو و گوساله یا برند خاصی از گوشت گاو و گوساله نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در گوشت گاو و گوسالهی که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی گوشت گاو و گوساله همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید آنلاین انواع گوشت گوساله خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید گوشت گاو و گوساله از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید گوشت گاو و گوساله ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید گوشت گاو و گوساله را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید گوشت گاو و گوساله را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی گوشت گاو و گوساله مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید گوشت گاو و گوساله (خرید آنلاین انواع گوشت گوساله) اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی گوشت گاو و گوساله های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان گوشت گاو و گوساله ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان گوشت گاو و گوساله ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه گوشت گاو و گوساله های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب گوشت گاو و گوساله های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش گوشت گاو و گوساله در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید گوشت گاو و گوساله (سفارش آنلاین گوشت گاو و گوساله) از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

 • خرید و فروش گوشت گاو و گوساله در فروشگاه میرزا بازار براساس قوانین تجارت الکترونیک و براساس آیین نامه های قانونی و بر پایه قانون حمایت از مشتریان باشد؛
 • تمام فعالیت های سایت این فروشگاه تابع قوانین موجود کشور بوده و ارائه گوشت گاو و گوساله در این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط می باشد؛
 • صداقت در معرفی انواع گوشت گاو و گوساله و نیز، صدق کلام درباره موجودیت آن در قفسه های مربوطه؛
 • فاکتور خرید گوشت گاو و گوساله بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری درب منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد؛
 • ایجاد محیط امن و سالم برای خرید آسان و بی دغدغه گوشت گاو و گوساله در بخش پرداخت اینترنتی و ارسال کالای سفارش داده شده؛
 • درج قیمت منصفانه و ارائه انواع گوشت گاو و گوساله به تناسب قیمت آن ها؛
 • قبول لغو درخواست مشتری به جهت بروز اشتباه در خرید گوشت گاو و گوساله ؛(البته، به شرطی که مشتری قبل از ارسال گوشت گاو و گوساله از سوی فروشگاه، درخواست لغو را به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد.)
 • بازپس گیری گوشت گاو و گوساله خریده شده معیوب و ناقص، بعد از ۴۸ ساعت و پس از احراز عیب و تأیید نواقصی آن به وسیله کارشناسان فروشگاه؛
 • ثبت دقیق اطلاعات فردی از سوی مشتری جهت پیگیری سفارشان آنان، در غیر این صورت، بروز هر مشکلی بر عهده خود مشتری می باشد؛
 • به هر دلیلی پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، فروشگاه متوجه شود که موجودی انبار او تمام شده است، مسؤولان پشتیبان فروشگاه موظف اند که وجه پرداختی را بعد از ۳ روز کاری به مشتری عودت دهند؛
 • به هر دلیلی اگر واریز وجه خرید گوشت گاو و گوساله به صورت ناقص صورت گیرد، سفارش ارسال لغو گردیده و هیچ وجهی به مشتری عودت داده نخواهد شد و در صورت تکمیل واریزی، ارسال گوشت گاو و گوساله صورت خواهد گرفت؛
 • زمان ثبت سفارش محدودیت زمانی نداشته و حتی در تعطیلات هم، مشتری می تواند سفارشات خود را ثبت کند ولی، ارسال گوشت گاو و گوساله فقط در ایام کاری هفته از شنبه تا پنج شنبه بوده و زمان پشتیبانی سایت هم، ۸ ساعته (از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد؛
 • اطلاعات هویتی مشتریان جزء اسرار بوده و فروشگاه خود را در حفظ و نگهداری آن ها متعهد می داند؛
 • کلیه سرویس های ارائه شده از سوی فروشگاه میرزا بازار از قبیل: خرید و فروش، ارسال محصول، تراکنش های مالی، رسیدگی به درخواست ها و… از دفتر مرکزی این سایت فروشگاهی ارائه می گردد و دارای هیچ شعبه یا نمایندگی در سطح استان یا کشور نمی باشد.

۱۵. روش های اتصال به سایت فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای ورود به سایت فروشگاه آنلاین میرزا بازار و خرید گوشت گاو و گوساله ، روش های گوناگونی درنظر گرفته شده است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. رایانه و لپ تاپ؛
۲. تلفن همراه و تبلت؛
۳. نصب اپلیکیشن.

۱۶. روش های ارتباط با فروشگاه آنلاین میرزا بازار

مدیران فروشگاه اینترنتی میرزا بازار جهت در دسترس بودن مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه برای مشتریان، اقدام به ایجاد راه های ارتباطی گوناگونی کرده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایت فروشگاه: www.mirzabazar.com
 • ایمیل: info@mirzabazar.com
 • صفحات اجتماعی سایت فروشگاه : اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، یوتیوب
 • تلفن ثابت پشتیبانی: ۰۱۳۳۲۱۲۹۳۲۸

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *