جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی

خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی

خرید اینترنتی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود سعی دارند با ارائه انواع کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود از قبیل: خلال بادام زمینی، پسته تازه، خشک، کنجد ساشه، کنجد سفید، کنجد پت، کنجد ایرانی، کنجد افغانی و کنجد پاکستانی، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود) 

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: عرشیا، گلها، چاپار، تواضع، خشکپاک، برتر، مصطفوی، هلیا، مزمز، سحرخیز، عقاب، کرالیچین و … اشاره کرد.

توجه به ویژگی ها در خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی

کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود می توان به: شور، بی نمک، خام، بوداده، دو آتیشه، فله، بسته بندی، برشته و طلایی اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود با توجه به نوع آن ها متفاوت است. ولی، گفتنی است که برای کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود ، زمان ماندگاری یک سال در فریزر، ۶ ماه در یخچال و سه ماه در دمای اتاق را اعلام کرده اند.

خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی

ذکر وزن روی بسته بندی در خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی

درج وزن کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن خرید آنلاین کنجد، خلال بادام،پسته و نخود را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید آنلاین می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود فروشگاهی بین ۱۰۰ گرم تا ۱ کیلوگرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخودچی با موارد مصرف آن

ارائه کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: میان وعده ها، پذیرایی ها، اعیاد ملی و مذهبی مانند: عید غدیر خم، عید نوروز، شب یلدا و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی

بسته بندی کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود اشاره کرد: میان وعده ها، پذیرایی ها، قنادی ها، خشکه پزی ها، تزیین انواع آش مانند: شعله زرد، حلیم و… . شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخودچی مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال پیک بادپا داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت در خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخود می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخودچی بین ۱۱۰.۰۰۰ ریال تا۱.۹۷۰.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخودچی از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای عرشیا، گلها، چاپار، تواضع، خشکپاک، برتر، مصطفوی، سحرخیز، عقاب، کرالچین محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخودچی از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

خلال بادام عرشیا، خلال بادام فله، خلال پسته کرالیچین، خلال پسته گلها، خلال پسته تواضع، خلال پسته خشکپاک، خلال پسته چاپار، نخود شور خشکپاک، نخود شور برتر، نخود دوآتیشه شور برتر، نخود خام عرشیا، نخود خام عرشیا، نخود شور فله، کنجد ساشه ۲۰ عددی برتر، کنجد سفید ۵۰ گرمی کرالچین، کنجد سفید ۵۰۰ گرمی کرالیچین، کنجد پت ۸۰ گرمی گلها، کنجد برشته ۳۰۰ گرمی سلفون، کنجد خام ۳۰۰ گرمی سلفون خشکپاک، کنجد طلایی ۵۰ گرمی کرالیچین و کنجد برشته ۱۲۰ گرمی عقاب.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی

درباره خرید اینترنتی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخودچی به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویلکنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش کنجد، خلال بادام، خلال پسته و نخودچی استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

عرشیا، گلها، چاپار، تواضع، خشکپاک، برتر، مصطفوی، تواضع، هلیا، مزمز، سحرخیز، عقاب، کرالچین و کرالیچین.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی ؛
 • پرداخت هزینه کرد کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی یا برند خاصی از کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچیی که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید کنجد، خلال بادام،پسته و نخودچی از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *