جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید چاشنی سالاد و ماست از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به چاشنی سالاد و ماست باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید چاشنی سالاد و ماست از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع چاشنی سالاد و ماست

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش چاشنی سالاد و ماست سعی دارند با ارائه انواع چاشنی سالاد و ماست از قبیل: غنی شده با امگا ۳، معطر شده با سبزیجات و ادویه ماست و خیار، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند.(مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع چاشنی سالاد و ماست) 

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان چاشنی سالاد و ماست بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای چاشنی سالاد و ماست را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای چاشنی سالاد و ماست که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: گلستان، هاتی کارا، الیت، همیشک،گلها، شاهسوند، برتر، سحرخیز، چم چنگ، هدیه، ترخینه، سبزان و کانن اشاره کرد.

توجه به ویژگی های چاشنی سالاد و ماست

چاشنی سالاد و ماستی که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع چاشنی سالاد و ماست می توان به: شور بودن، ترش بودن و طعم دار کردن اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع چاشنی سالاد و ماست با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری در خرید چاشنی سالاد و ماست

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که چاشنی سالاد و ماست در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری چاشنی سالاد و ماست با توجه به نوع آن ها متفاوت است. ولی، گفتنی است که برای چاشنی سالاد و ماست، زمان ماندگاری بیش از یک سال را اعلام کرده اند.

ذکر وزن روی بسته بندی چاشنی سالاد و ماست

درج وزن چاشنی سالاد و ماست هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن چاشنی سالاد و ماست را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر چاشنی سالاد و ماست فروشگاهی بین ۴۰ گرم تا ۵۰۰ گرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه چاشنی سالاد و ماست با موارد مصرف آن

ارائه چاشنی سالاد و ماست (خرید اینترنتی ادویه ماست) برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و چاشنی سالاد و ماستی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل شام، ناهار، میان وعده ها، رستواران ها، فست فودی ها و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

خرید چاشنی سالاد و ماست

دقت در نوع بسته بندی در سفارش آنلاین چاشنی سالاد و ماست

بسته بندی چاشنی سالاد و ماست نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری (خرید اینترنتی ادویه ماست) تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی چاشنی سالاد و ماست اشاره کرد: قوطی پلاستیکی، قوطی شیشه ای، پاکتی مقوایی، سلفون متالایز و پلاستیک شفاف و رنگی. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود چاشنی سالاد و ماست مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع چاشنی سالاد و ماست

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت در سفارش آنلاین چاشنی سالاد و ماست

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی چاشنی سالاد و ماست می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت چاشنی سالاد و ماست بین ۴۷.۰۰۰ ریال تا ۳۳۱.۶۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید چاشنی سالاد و ماست

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سورپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید چاشنی سالاد و ماست از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای گلستان، هاتی کارا، الیت، همیشک،گلها، شاهسوند، برتر، سحرخیز، چم چنگ، هدیه، ترخینه، سبزان و کانن محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها در سفارش آنلاین چاشنی سالاد و ماست

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید چاشنی سالاد و ماست و خرید اینترنتی ادویه ماست از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

چاشنی سالاد سبزان، چاشنی سس سالاد سبزان، چاشنی سالاد با طعم سرکه همیشک، چاشنی سالاد با دانه های چاشنی سالاد و ماستی امگا ۳ شاهسوند، چاشنی سالاد الیت، چاشنی سالاد سحرخیز، چاشنی سالاد هدیه طلا، چاشنی سالاد چم چنگ، چاشنی سالاد همیشک غنی شده با امگا ۳، چاشنی سالاد گلها، چاشنی سالاد با طعم لیمو و ترخون همیشک، چاشنی سس سالاد پاپریکا و جعفری ترخینه، چاشنی سس سالاد سرکه و سبزیجات ترخینه، چاشنی سس سالاد سوسن عنبر و ریحان ترخینه، چاشنی ماست و خیار گلها، چاشنی ماست و خیار همیشک، چاشنی ماست و خیار سحرخیز، ادویه ماست و خیار هاتی کارا، چاشنی ماست الیت، چاشنی ماست و خیار سبزان، پودر چاشنی ماست خیار سبزان، ادویه ماست و خیار شاهسوند، چاشنی ماست و خیار چم چنگ، ادویه ماست و خیار گلستان و چاشنی ماست و خیار ترخینه.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست

درباره خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران چاشنی سالاد و ماست به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست (خرید اینترنتی ادویه ماست) در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید چاشنی سالاد و ماست از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع چاشنی سالاد و ماست در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن چاشنی سالاد و ماست انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه چاشنی سالاد و ماست خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال چاشنی سالاد و ماست خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید چاشنی سالاد و ماست خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید چاشنی سالاد و ماست را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید چاشنی سالاد و ماست در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه چاشنی سالاد و ماست را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال چاشنی سالاد و ماست به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال چاشنی سالاد و ماست، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال چاشنی سالاد و ماست خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل چاشنی سالاد و ماست می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال چاشنی سالاد و ماست بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل چاشنی سالاد و ماست می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل چاشنی سالاد و ماست در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل چاشنی سالاد و ماست ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل چاشنی سالاد و ماست برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت چاشنی سالاد و ماست در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت چاشنی سالاد و ماست محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید چاشنی سالاد و ماست آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل چاشنی سالاد و ماست ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل چاشنی سالاد و ماست از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش چاشنی سالاد و ماست استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:
• گلستان؛
• سبزان؛
• الیت؛
• همیشک؛
• هاتی کارا؛
• شاهسوند؛
• ترخینه؛
• گلها؛
• برتر؛
• کیچن رز؛
• سحرخیز؛
• هدیه طلا؛
• چم چنگ؛
• کانن.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید چاشنی سالاد و ماست (خرید اینترنتی ادویه ماست) یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند چاشنی سالاد و ماست خریداری شده (خرید اینترنتی ادویه ماست) را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت چاشنی سالاد و ماست، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید چاشنی سالاد و ماست ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه چاشنی سالاد و ماست مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض چاشنی سالاد و ماست را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی چاشنی سالاد و ماست خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات چاشنی سالاد و ماست ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی چاشنی سالاد و ماست در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی چاشنی سالاد و ماست در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن چاشنی سالاد و ماست مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت چاشنی سالاد و ماست پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش چاشنی سالاد و ماست مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد چاشنی سالاد و ماست ؛
 • پرداخت هزینه کرد چاشنی سالاد و ماست مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ چاشنی سالاد و ماست یا برند خاصی از چاشنی سالاد و ماست نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در چاشنی سالاد و ماستی که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی چاشنی سالاد و ماست همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید چاشنی سالاد و ماست خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید چاشنی سالاد و ماست از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید چاشنی سالاد و ماست ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید چاشنی سالاد و ماست را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید چاشنی سالاد و ماست را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی چاشنی سالاد و ماست مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید چاشنی سالاد و ماست اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی چاشنی سالاد و ماست های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان چاشنی سالاد و ماست ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان چاشنی سالاد و ماست ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه چاشنی سالاد و ماست های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب چاشنی سالاد و ماست های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش چاشنی سالاد و ماست در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید چاشنی سالاد و ماست (خرید اینترنتی ادویه ماست) از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

 • خرید و فروش چاشنی سالاد و ماست در فروشگاه میرزا بازار براساس قوانین تجارت الکترونیک و براساس آیین نامه های قانونی و بر پایه قانون حمایت از مشتریان باشد؛
 • تمام فعالیت های سایت این فروشگاه تابع قوانین موجود کشور بوده و ارائه چاشنی سالاد و ماست در این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط می باشد؛
 • صداقت در معرفی انواع چاشنی سالاد و ماست و نیز، صدق کلام درباره موجودیت آن در قفسه های مربوطه؛
 • فاکتور خرید چاشنی سالاد و ماست بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری درب منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد؛
 • ایجاد محیط امن و سالم برای خرید آسان و بی دغدغه چاشنی سالاد و ماست در بخش پرداخت اینترنتی و ارسال کالای سفارش داده شده؛
 • درج قیمت منصفانه و ارائه انواع چاشنی سالاد و ماست به تناسب قیمت آن ها؛
 • قبول لغو درخواست مشتری به جهت بروز اشتباه در خرید چاشنی سالاد و ماست ؛(البته، به شرطی که مشتری قبل از ارسال چاشنی سالاد و ماست از سوی فروشگاه، درخواست لغو را به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد.)
 • بازپس گیری چاشنی سالاد و ماست خریده شده معیوب و ناقص، بعد از ۴۸ ساعت و پس از احراز عیب و تأیید نواقصی آن به وسیله کارشناسان فروشگاه؛
 • ثبت دقیق اطلاعات فردی از سوی مشتری جهت پیگیری سفارشان آنان، در غیر این صورت، بروز هر مشکلی بر عهده خود مشتری می باشد؛
 • به هر دلیلی پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، فروشگاه متوجه شود که موجودی انبار او تمام شده است، مسؤولان پشتیبان فروشگاه موظف اند که وجه پرداختی را بعد از ۳ روز کاری به مشتری عودت دهند؛
 • به هر دلیلی اگر واریز وجه خرید چاشنی سالاد و ماست به صورت ناقص صورت گیرد، سفارش ارسال لغو گردیده و هیچ وجهی به مشتری عودت داده نخواهد شد و در صورت تکمیل واریزی، ارسال چاشنی سالاد و ماست صورت خواهد گرفت؛
 • زمان ثبت سفارش محدودیت زمانی نداشته و حتی در تعطیلات هم، مشتری می تواند سفارشات خود را ثبت کند ولی، ارسال چاشنی سالاد و ماست فقط در ایام کاری هفته از شنبه تا پنج شنبه بوده و زمان پشتیبانی سایت هم، ۸ ساعته (از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد؛
 • اطلاعات هویتی مشتریان جزء اسرار بوده و فروشگاه خود را در حفظ و نگهداری آن ها متعهد می داند؛
 • کلیه سرویس های ارائه شده از سوی فروشگاه میرزا بازار از قبیل: خرید و فروش، ارسال محصول، تراکنش های مالی، رسیدگی به درخواست ها و… از دفتر مرکزی این سایت فروشگاهی ارائه می گردد و دارای هیچ شعبه یا نمایندگی در سطح استان یا کشور نمی باشد.

۱۵. روش های اتصال به سایت فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای ورود به سایت فروشگاه آنلاین میرزا بازار و خرید چاشنی سالاد و ماست ، روش های گوناگونی درنظر گرفته شده است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. رایانه و لپ تاپ؛
۲. تلفن همراه و تبلت؛
۳. نصب اپلیکیشن.

۱۶. روش های ارتباط با فروشگاه آنلاین میرزا بازار

مدیران فروشگاه اینترنتی میرزا بازار جهت در دسترس بودن مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه برای مشتریان، اقدام به ایجاد راه های ارتباطی گوناگونی کرده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایت فروشگاه: www.mirzabazar.com
 • ایمیل: info@mirzabazar.com
 • صفحات اجتماعی سایت فروشگاه : اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، یوتیوب
 • تلفن ثابت پشتیبانی: ۰۱۳۳۲۱۲۹۳۲۸

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید نمک یددار و دریایی

خرید نمک یددار و دریایی

خرید نمک یددار و دریایی و صورتی امروزه به یکی از روش های آسان تهیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *