خرید اینترنتی, خرید اینترنتی لبنیات

خرید پنیر بلوچیز و رشته ای

خرید پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای

خرید اینترنتی پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای سعی دارند با ارائه انواع پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای از قبیل دودی، رشته ای، قالبی و ورقه ای با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای)

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان کاله، هاتمن، آلیما، پگاه، کالین، کالبر و دامداران اشاره کرد.

توجه به ویژگی ها در خرید پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای

پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای می توان به: پنیر رگه‌ آبی، پنیر رشته ای دودی، پنیر موزارلا رشته ای، پنیر سفید پروسس، پنیر پروسس گردویی، پنیر پروسس ورقه ای و پنیر پروسس چدار اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای ها در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای با توجه به نوع آن ها متفاوت است و از ۳ تا ۶ ماه می تواند متغیر باشد.

ذکر وزن روی بسته بندی در خرید پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای

درج وزن پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای فروشگاهی بین ۹۰ گرم تا ۵۰۰ گرم متغیر می باشد.

خرید اینترنتی پنیر بلوچیز و رشته ای

تناسب عرضه پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای با موارد مصرف آن

ارائه پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل صبحانه، ناهار، شام و فست فودی ها در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی

بسته بندی پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای اشاره کرد: پلاستیک شفاف رنگی، ظرف یک بار مصرف درب دار شفاف، سلفون متالایز، ظرف پلاستیکی ضخیم با روکش ورق آلومینیومی و روکش پلاستیک رنگی. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای بین ۶۰.۰۰۰ ریال تا ۲۵۰.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید پنیر بلوچیز و رشته ای

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای کاله، هاتمن، آلیما، پگاه، کالین، کالبر و دامداران محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها در خرید پنیر بلوچیز و رشته ای

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

پنیر رشته ای هاتامن، پنیر بلوچیز کاله، پنیر موزارلا رشته ای کاله، پنیر پروسس آلیما، پنیر پروسس گردویی آمل کاله، پنیر صبحانه پروسس کالین، پنیر سفید پروسس کالبر، پنیر پروسس پگاه، پنیر پروسس دامداران، پنیر پروسس آلیما و پنیر پروسس کاله.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای

درباره خرید اینترنتی پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۴ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی پنیر بلوچیز ، پروسس و رشته ای در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی پنیر بلوچیز و رشته ای از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید پنیر بلوچیز و رشته ای از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع پنیر بلوچیز و رشته ای در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن پنیر بلوچیز و رشته ای انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه پنیر بلوچیز و رشته ای خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال پنیر بلوچیز و رشته ای خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی پنیر بلوچیز و رشته ای در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید پنیر بلوچیز و رشته ای خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید پنیر بلوچیز ورشته ای را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید پنیر بلوچیز و رشته ای در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید پنیر بلوچیز ورشته ای را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال پنیر بلوچیز ورشته ای به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال پنیر بلوچیز ورشته ای، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال پنیر بلوچیز ورشته ای خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل پنیر بلوچیز ورشته ای می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال پنیر بلوچیز ورشته ای بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل پنیر بلوچیز ورشته ای می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل پنیر بلوچیز ورشته ای در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل پنیر بلوچیز ورشته ای ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل پنیر بلوچیز و رشته ای برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت پنیر بلوچیز و رشته ای در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت پنیر بلوچیز و رشته ای محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید پنیر بلوچیز و رشته ای آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل پنیر بلوچیز و رشته ای ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل پنیر بلوچیز و رشته ای از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش پنیر بلوچیز، پروسس و رشته ای استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

کاله، هاتمن، آلیما، پگاه، کالین، کالبر و دامداران.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید پنیر بلوچیز و رشته ای (سفارش آنلاین پنیر بلوچیز و رشته ای) یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی پنیر بلوچیز و رشته ای خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند پنیر بلوچیز و رشته ای خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت پنیر بلوچیز و رشته ای، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید پنیر بلوچیز و رشته ای ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه پنیر بلوچیز و رشته ای مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض پنیر بلوچیز و رشته ای را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی پنیر بلوچیز و رشته ای خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات پنیر بلوچیز و رشته ای ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی پنیر بلوچیز و رشته ای در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی پنیر بلوچیز و رشته ای در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن پنیر بلوچیز و رشته ای مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت پنیر بلوچیز و رشته ای پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش پنیر بلوچیز و رشته ای مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد پنیر بلوچیز و رشته ای ؛
 • پرداخت هزینه کرد پنیر بلوچیز و رشته ای مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ پنیر بلوچیز و رشته ای یا برند خاصی از پنیر بلوچیز و رشته ای نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در پنیر بلوچیز و رشته ایی که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی پنیر بلوچیز و رشته ای همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید پنیر بلوچیز و رشته ای خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید پنیر بلوچیز و رشته ای از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید پنیر بلوچیز و رشته ای ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید پنیر بلوچیز و رشته ای را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید پنیر بلوچیز و رشته ای را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی پنیر بلوچیز و رشته ای مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید پنیر بلوچیز و رشته ای اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی پنیر بلوچیز و رشته ای های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان پنیر بلوچیز و رشته ای ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان پنیر بلوچیز و رشته ای ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه پنیر بلوچیز و رشته ای های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب پنیر بلوچیز و رشته ای های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش پنیر بلوچیز و رشته ای در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید پنیر بلوچیز و رشته ای از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

 • خرید و فروش پنیر بلوچیز و رشته ای در فروشگاه میرزا بازار براساس قوانین تجارت الکترونیک و براساس آیین نامه های قانونی و بر پایه قانون حمایت از مشتریان باشد؛
 • تمام فعالیت های سایت این فروشگاه تابع قوانین موجود کشور بوده و ارائه پنیر بلوچیز و رشته ای در این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط می باشد؛
 • صداقت در معرفی انواع پنیر بلوچیز و رشته ای و نیز، صدق کلام درباره موجودیت آن در قفسه های مربوطه؛
 • فاکتور خرید پنیر بلوچیز و رشته ای بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری درب منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد؛
 • ایجاد محیط امن و سالم برای خرید آسان و بی دغدغه پنیر بلوچیز و رشته ای در بخش پرداخت اینترنتی و ارسال کالای سفارش داده شده؛
 • درج قیمت منصفانه و ارائه انواع پنیر بلوچیز و رشته ای به تناسب قیمت آن ها؛
 • قبول لغو درخواست مشتری به جهت بروز اشتباه در خرید پنیر بلوچیز و رشته ای ؛(البته، به شرطی که مشتری قبل از ارسال پنیر بلوچیز و رشته ای از سوی فروشگاه، درخواست لغو را به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد.)
 • بازپس گیری پنیر بلوچیز و رشته ای خریده شده معیوب و ناقص، بعد از ۴۸ ساعت و پس از احراز عیب و تأیید نواقصی آن به وسیله کارشناسان فروشگاه؛
 • ثبت دقیق اطلاعات فردی از سوی مشتری جهت پیگیری سفارشان آنان، در غیر این صورت، بروز هر مشکلی بر عهده خود مشتری می باشد؛
 • به هر دلیلی پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، فروشگاه متوجه شود که موجودی انبار او تمام شده است، مسؤولان پشتیبان فروشگاه موظف اند که وجه پرداختی را بعد از ۳ روز کاری به مشتری عودت دهند؛
 • به هر دلیلی اگر واریز وجه خرید پنیر بلوچیز و رشته ای به صورت ناقص صورت گیرد، سفارش ارسال لغو گردیده و هیچ وجهی به مشتری عودت داده نخواهد شد و در صورت تکمیل واریزی، ارسال پنیر بلوچیز و رشته ای صورت خواهد گرفت؛
 • زمان ثبت سفارش محدودیت زمانی نداشته و حتی در تعطیلات هم، مشتری می تواند سفارشات خود را ثبت کند ولی، ارسال پنیر بلوچیز و رشته ای فقط در ایام کاری هفته از شنبه تا پنج شنبه بوده و زمان پشتیبانی سایت هم، ۸ ساعته (از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد؛
 • اطلاعات هویتی مشتریان جزء اسرار بوده و فروشگاه خود را در حفظ و نگهداری آن ها متعهد می داند؛
 • کلیه سرویس های ارائه شده از سوی فروشگاه میرزا بازار از قبیل: خرید و فروش، ارسال محصول، تراکنش های مالی، رسیدگی به درخواست ها و… از دفتر مرکزی این سایت فروشگاهی ارائه می گردد و دارای هیچ شعبه یا نمایندگی در سطح استان یا کشور نمی باشد.

۱۵. روش های اتصال به سایت فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای ورود به سایت فروشگاه آنلاین میرزا بازار و خرید پنیر بلوچیز و رشته ای ، روش های گوناگونی درنظر گرفته شده است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. رایانه و لپ تاپ؛
۲. تلفن همراه و تبلت؛
۳. نصب اپلیکیشن.

۱۶. روش های ارتباط با فروشگاه آنلاین میرزا بازار

مدیران فروشگاه اینترنتی میرزا بازار جهت در دسترس بودن مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه برای مشتریان، اقدام به ایجاد راه های ارتباطی گوناگونی کرده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایت فروشگاه: www.mirzabazar.com
 • ایمیل: info@mirzabazar.com
 • صفحات اجتماعی سایت فروشگاه : اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، یوتیوب
 • تلفن ثابت پشتیبانی: ۰۱۳۳۲۱۲۹۳۲۸

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *