جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید میوه خشک

خرید میوه خشک

خرید اینترنتی میوه خشک امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید میوه خشک از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به میوه خشک باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید میوه خشک از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع میوه خشک

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش میوه خشک سعی دارند با ارائه انواع میوه خشک از قبیل: لیمو، پرتقال، کیوی، سیب، نارنگی، به، هلو، زردآلو، آناناس، توت فرنگی، موز، توت، مویز، انجیر، کشمش، استوایی و…، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع میوه خشک)

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان میوه خشک بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای میوه خشک را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای میوه خشک که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: خشکپاک، میوس، تواضع و نات ایت اشاره کرد.

توجه به ویژگی ها در خرید میوه خشک

میوه خشکی که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع میوه خشک می توان به: ترش، شیرین، ملس، با پوست و بدون پوست، با چاشنی و بدون چاشنی، فله و بسته بندی اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع میوه خشک با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که میوه خشک در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری میوه خشک با توجه به نوع آن ها متفاوت است. ولی، گفتنی است که برای میوه خشک، زمان ماندگاری یک سال در فریزر، ۶ ماه در یخچال و سه ماه در دمای اتاق را اعلام کرده اند.

خرید اینترنتی میوه خشک

ذکر وزن روی بسته بندی در خرید میوه خشک

درج وزن میوه خشک هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن میوه خشک را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید آنلاین می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر میوه خشک فروشگاهی بین ۵۵ گرم تا ۲ کیلوگرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه میوه خشک با موارد مصرف آن

ارائه میوه خشک برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و میوه خشکی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: میان وعده ها و اعیاد ملی و مذهبی مانند: عید غدیر خم، عید نوروز، شب یلدا و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی

بسته بندی میوه خشک نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی میوه خشک اشاره کرد: سلفون متالایز و جعبه چوبی فانتزی. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود میوه خشک مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید میوه خشک

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال پیک بادپا داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت برای خرید میوه خشک

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی میوه خشک می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت میوه خشک بین ۱۵۵.۰۰۰ ریال تا ۵۲۹.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید میوه خشک از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای خشکپاک، میوس، تواضع و نات ایت محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها در خرید میوه خشک

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید میوه خشک از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

میوه جات خشک خشکپاک، میوه خشک میوس، مخلوط میوه خشک نات ایت، میوه خشک سیب میوس، میوه خشک پرتقال میوس، میوه خشک سیب دارچین میوس، میوه خشک آناناس میوس، میوه خشک کیوی میوس، میوه خشک توت فرنگی میوس، میوه خشک استوایی فله، میوه خشک زنجبیل پرورده فله و میوه جات خشک فله لوکس.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی میوه خشک

درباره خرید اینترنتی میوه خشک باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران میوه خشک به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی میوه خشک در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی میوه خشک از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید میوه خشک از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع میوه خشک در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن میوه خشک انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه میوه خشک خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال میوه خشک خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی میوه خشک در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید میوه خشک خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید میوه خشک را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید میوه خشک در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید میوه خشک را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال میوه خشک به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال میوه خشک، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال میوه خشک خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل میوه خشک می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال میوه خشک بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل میوه خشک می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل میوه خشک در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل میوه خشک ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل میوه خشک برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت میوه خشک در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت میوه خشک محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید میوه خشک آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل میوه خشک ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل میوه خشک از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار خرید میوه خشک در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش میوه خشک استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

خشکپاک، میوس، تواضع و نات ایت.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید میوه خشک یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی میوه خشک خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند میوه خشک خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت میوه خشک، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید میوه خشک ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه میوه خشک مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض میوه خشک را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی میوه خشک خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات میوه خشک ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی میوه خشک در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی میوه خشک در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن میوه خشک مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت میوه خشک پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش میوه خشک مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد میوه خشک ؛
 • پرداخت هزینه کرد میوه خشک مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ میوه خشک یا برند خاصی از میوه خشک نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در میوه خشک که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی میوه خشک همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید میوه خشک خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید میوه خشک از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید میوه خشک ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید میوه خشک را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید میوه خشک را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی میوه خشک مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *