جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید ماکارونی

خرید ماکارونی

خرید اینترنتی ماکارونی یا همان سفارش آنلاین ماکارونی امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید ماکارونی از فروشگاه های آنلاین به طرز خیره کننده ای رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به ماکارونی باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید ماکارونی از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع ماکارونی

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش ماکارونی ، سعی دارند با ارائه انواع ماکارونی ها از قبیل: ماکارونی، پاستا، رشته سوپ، رشته آش، لازانیا، رشته پلویی، پنه ریگاته، لازانیا پیش پخت، لازانیا اسفناج پیش پخت، نودل، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع ماکارونی)

انواع محبوب در خرید ماکارونی :

پاستا :

پاستا که در اصل ایتالیایی (Pasta) است، ماکارونیی است که از ترکیب آب، آرد و تخم مرغ به دست می آید و در دو نوع خشک و تازه مصرف می شود. پاستا در رنگ و طعم و شکل تنوع بسیار زیادی دارد که می توان به :
پاستای هویج: نارنجی رنگ، پاستای بدون تخم مرغ: زرد کم رنگ، پاستای آرد سفید (آرد سمولینا): بژ ، پاستای کلم بروکلی یا اسفناج: سبز رنگ و … اشاره کرد .

رشته سوپ :

رشته سوپ یا همان رشته فرنگی یا ورمیشل از ترکیب آب، نمک، آرد گندم ، آرد ماکارونی یا هر آرد نشاسته دار دیگری تهیه می شود و به شکل رشته های بلند و لاغر و باریک تر از اسپاگتی می باشد و بیشتر با آن سوپ مرغ، سوپ رشته فرنگی و برخی آش ها را درست می کنند.

نودل :

نودل برای پخت غذاهای سریع بسیار مناسب است و از معروف ترین نودل ها، نودل دراز و بسیار نازک می باشد. شکل نودل به صورت لوله ای، موجی، صدفی و برخی هم، رشته ای هستند. نودل مخصوص کشورهای آسیایی به ویژه کره جنوبی است که اکنون در تمام دنیا جزء غذاهای پرطرفدار و راحت و سریع محسوب می شود.

برای پخت نودل چندین روش وجود دارد که دو مدل :
۱. پخت نودل در آب جوش و اضافه کردن برخی چاشنی ها و حتی سس گوشت یا براسا سلیقه
۲. سرخ کردن نودل با ماکارونی.

در ایران از نودل در تهیه فالوده به عنوان رشته آن نیز بهره می برند که می توان گفت قاعدتا نمی تواند جایگزین مناسبی برای فالوده شیرازی که با نشاسته درست می کنند، قرار بگیرد.

رشته آش :

رشته آشی از ترکیب آب، نمک و آرد گندم بدست می آید و به رنگ سفید متمایل به کرم است. رشته آش در کشور ما به خاطر مصرف آش بسیار استفاده می شود، بخصوص برای آش رشته که پرطرفدار است و در دورهمی ها و روزهای خاص آن را می پزند.

رشته آشی در ایران به سه صورت صنعتی، کارگاهی و سنتی تولید می شود و به صورت کاملا خام به دست مصرف کننده می رسانند.

خرید ماکارونی

ارائه انواع برندها در خرید ماکارونی و سفارش آنلاین ماکارونی

از آن جایی که مشتریان ماکارونی بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای ماکارونی را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای ماکارونی که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: زرماکارون، تک ماکارون، رشد، پاستا زارا، ترخینه، گرانورو، سبزان، گلها، الیت، سمیه، مای ماکارونی، سبزدانه، متفرقه، انسی، مانا، هاتی کارا، جهان، مک و مانا اشاره کرد.

برندهای محبوب در خرید ماکارونی :

 

زر ماکارون :

درواقع، زرماکارون یک نام تجاری مربوط به شرکت صنعتی و پژوهشی زر می باشد که در سال ۱۳۷۲ با تولید آرد زر وارد بازار شد. این شرکت در سال ۱۳۸۰ با تولید آرد سمولینا خود را بیش از پیش مطرح کرد و هم زمان، اقدام به تأسیس شرکت زرماکارون کرد و در سال ۱۳۸۴ محصولات این شرکت روانه بازار شد و در همین راستا، توانست در سال ۱۳۸۹ پنج عدد اختراع در زمینه تولید ماکارونی پاستا را به ثبت برساند.

تنوع محصولات زرماکارون فراوان است که در این جا، به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • پودر کیک (در طعم ها و رنگ های گوناگون)؛
 • ماکارونی فرمی جامبو؛
 • اسباگتی سبزیجات؛
 • سس پاستا؛
 • انواع ماکارونی رشته فرمی؛
 • انواع لازانیا؛
 • رشته آشی
 • و… .

تک ماکارون :

تک ماکارون یک شرکت تولیدی است که در سال ۱۳۷۷ تأسیس شد و با راه اندازی خطوط تولیدی خود، محصولات رشته ای و فرمی متنوعی را روانه بازار کرد.

کیفیت برتر، بسته بندی مناسب و جذاب، تنوع طعم و شکل از جمله مواردی است که محصولات تک ماکارون را در رده یکی از پرفروش ترین محصولات هم نوع خودش قرار داده است.

از همین رو، به برخی از مهم ترین محصولات شرکت تک ماکارون در خرید ماکارونی اشاره کنیم:

 • محصولات خط بلند: اسپاگتی قطر ۱٫۷ میلیمتر، اسپاگتی غنی شده قطر ۱٫۷ میلیمتر، فتوچینی غنی شده، ماکارونی غنی شده قطر ۲٫۸ میلیمتر و… .
 • محصولات خط کوتاه: آلفابت بسته بندی ایستاده چسب دار مخصوص سوپ، فوسیلی بسته بندی ایستاده چسب دار، فوسیلی سبزیجات بسته بندی بالشتی، فیدلی بسته بندی ایستاده چسب دار، گراندی بسته بندی ایستاده چسب دار، لازانت بسته بندی ایستاده چسب دار و… .
 • محصولات نیمه آماده: پاستا نیمه آماده پنه ریگاته با طعم تنوری، پاستا نیمه آماده پیکولی با طعم کچاپ، پاستا نیمه آماده پروانه ای با طعم پیتزا، پاستا نیمه آماده پروانه ای سبزیجات با طعم پنیر و قارچ و… .
 • آرد سفید
 • لازانیا
 • پیکوتک
 • پودر کیک
 • کورن فلکس
 •  و… .

رشد :

استان یزد را می توان شروع فعالیت گروه صنایع غذایی رشد به شمار آورد که در سال ۱۳۵۸ و با نام تجاری آزاد ماکارون، تولیدات خود را در قالب ماکارونی روانه بازار کرد.

در ابتدا، فقط محصولات برند رشد در خود استان یزد پخش می شد ولی، با گذشت زمان و با طرح توسعه فازهای مختلف این شرکت، ظرفیت تولید روزانه آن به ۴ تن رسید و موفق شد علاوه بر تأمین نیاز کل کشور، به کشورهای همسایه هم، صادرات داشته باشد که این باعث شد در تولید و خرید ماکارونی ، رتبه برند اول را کسب کند.

گام بعدی گروه صنایع غذایی رشد، راه اندازی خط تولید انواع پودر کیک نیمه آماده برای اولین بار در کشور بود که در سال ۱۳۷۵ کلید خورد و موفق به اخذ استاندارد ملی شد.

گفتنی است که این برند کسب اولین گواهی بین المللی ISO-9001 در زمینه تولید ماکارونی را نیز، در کارنامه خود دارد.

پاستا زارا :

برند پاستا زارا یک برند ایتالیایی بوده که در سال ۱۸۹۸م به وسیله خانواده براگاگنولو پایه گذاری شد. پاستا زارا علاوه بر تولید پاستا، محصول دیگری به نام سُس پاستا هم، دارد که در ایتالیا استقبال ویژه ای از محصولات پاستا زارا می شود.

یکی از نکات مهم درباره پاستا زارا تنوع مدل های آن است که توانسته سلیقه های خرید مصرف کنندگان خود را تأمین کند؛ مهم ترین این مدل ها عبارت اند از:

پاستا پاستا زارا مدل Ziti، پاستا پاستا زارا مدل Cannelloni، پاستا فرمی درشت پاستا زارا، پاستا پاستا زارا مدل Fusilli Bucati Lunghi، پاستا پاستا زارا مدل Stelle، اسپاگتی پاستا زارا مدل Lunghi، پاستا پاستا زارا مدل Macchinette، پاستا پاستا زارا مدل Paccheri، پاستا زارا مدل Gluten Free، پاستا پاستا زارا مدل Spighe، پاستا پاستا زارا مدل Tagliatelle،پاستا پاستا زارا مدل Mezzani، پاستا پاستا زارا مدل Macaroni، پاستا پاستا زارا مدل Trottole،پاستا پاستا زارا مدل Capellini، پاستا پاستا زارا مدل Tarfalle Tricolor، پاستا پاستا زارا مدل Drsetti، پاستا پاستا زارا مدل Fusilloni، پاستا پاستا زارا مدل Armonie، پاستا پاستا زارا مدل Grandine و… .

گلها :

صنایع مواد غذایی گلها در سال ۱۳۱۸ در منطقه ای به نام پله نوروزخان به صورت تولید سنتی بوده است، اما فعالیت اصلی شرکت گلها درواقع، از سال ۱۳۴۵ شروع شد و تولیدات گلها از سنتی به صنعتی تغییر یافت.

صنایع مواد غذایی گلها بعد از سال ها با به کارگیری تجهیزات پیشرفته و مدرن، با استفاده از نیروهای دارای تخصص و نیز، با بهره گیری از فناوری های روز دنیا توانست به یکی از توانمندترین و بزرگ ترین تولیدکنندگان مواد غذایی مانند ماکارونی، تولید ادویه جات بسته بندی شده و انواع نمک در کشور تبدیل شود.

توجه به ویژگی های ماکارونی

ماکارونی هایی که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، پس از دریافت سفارش اینترنتی ماکارونی باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند.

ازمهم ترین ویژگی های انواع ماکارونی می توان از لحاظ شکلی به: رشته‌ای، پیچی، لوله‌ای، فانتزی، صدفی، لازانیا، پروانه ای، آشیانه ای، حلقه‌ای، پاپ کورن، ورمیشل، اسپاگتی قطر ۱٫۲، اسپاگتی قطر ۱٫۵، اسپاگتی قطر ۱٫۷، ماکارونی فرمی پیگولی، پنه ریگاته، ماکارونی صدفی سوپی، ماکارونی پروانه ای، ماکارونی فرمی شقایق، ماکارونی حلزونی، ماکارونی گوشواره ای، پاپ کورن، ماکارونی شلز، ماکارونی قطر ۳٫۵، ماکارونی آشیانه‌ ای، جامبو شلز، ماکارونی اسبی، ماکارونی قطر ۲٫۸، ماکارونی حیات وحش، رشته فرنگی فرمی، ماکارونی زنگوله ای، پاستا پروانه ای، جامبو سدانو، ماکارونی فرمی سه دانو، ماکارونی فرمی دیسک، ماکارونی هورنلی گراب، ماکارونی فوسیلی، ورمیشل کلافی، ماکارونی میکس، ماکارونی پیکولی، ماکارونی شوئینگر هورنلی، ماکارونی شلز، ماکارونی گراندی و اسپاگتی قطر ۱٫۴ اشاره کرد.

از لحاظ ارزش غذایی به: حاوی ویتامین، مخلوط سبزیجات، ماکارونی فرمی گرامینیا، اسپاگتی قطر ۱، ماکارونی آلفابت، ماکارونی شلز سبزیجات، ویتامین B، ماکارونی شلز سبوس دار و لازانیا اسفناج اشاره کرد.

در خرید ماکارونی از لحاظ طعم به: سبزیجات، چیلی، قارچ و پنیر، تنوری، پاپ کورن سبزیجات با طعم پنیر و قارچ، جامبو شلز، رشته آشی، ماکارونی پنه ریگاته مخلوط، ماکارونی شلز سبوس دار سبزیجات، لازانیا چیلی، پاستا پروانه ای سبزیجات با طعم پنیر و قارچ، جامبو سدانو، ماکارونی هورنلی گراب، ورمیشل کلافی، ماکارونی پیکولی سبزیجات، ماکارونی شوئینگر هورنلی، ماکارونی شلز سبوس دار، لازانیا اسفناج پیش پخت، پاستا با طعم کچاپ، نودل با طعم سبزیجات، نودل با طعم گوشت، نودل با طعم کچاب، نودل با طعم مرغ، نودل با طعم قارچ و پنیر، نودل با طعم قارچ و نودل با طعم کاری اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع ماکارونی با ویژگی های متنوع می باشد.

خرید ماکارونی

محدوده ماندگاری در خرید ماکارونی

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که ماکارونی ها در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری ماکارونی ها با توجه به نوع آن ها متفاوت است و تا دو سال می تواند متغیر باشد.

ذکر وزن روی بسته بندی ماکارونی

درج وزن ماکارونی هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن ماکارونی را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر ماکارونی های فروشگاهی بین ۲۵۰ گرم، ۵۰۰ گرم و ۷۰۰ گرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه ماکارونی با موارد مصرف آن

ارائه ماکارونی برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و ماکارونی هایی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: ماکارونی، اسپاگتی، پاستا، پنه، لازانیا، سوپ، رشته آشی، پنه ریگاته، لینگوئینی، سدانو، توریتیلیونی، هورنلی گراب و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی برای خرید ماکارونی

بسته بندی ماکارونی نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چهار نوع بسته بندی ماکارونی اشاره کرد: پلاستیک ساده، جعبه مقوایی، لیوانی و پلاستیکی ایستا. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود ماکارونی مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع ماکارونی

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را بلافاصله پس از ثبت سفارش آنلاین ماکارونی در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، پست پیشتاز و ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت در سفارش و خرید آنلاین ماکارونی

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی ماکارونی می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت ماکارونی بین ۱۷٫۰۰۰ ریال تا ۱۸۷٫۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید ماکارونی

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که از زمان  ثبت سفارش آنلاین ماکارونی و خرید، مشتریان را رصد کرده تا ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید ماکارونی و سفارش آنلاین از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای زر ماکارون و تک ماکارون محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

سفارش آنلاین ماکارونی-خرید ماکارونی

توجه به آمار پرفروش ها در خرید ماکارونی

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید ماکارونی (سفارش آنلاین ماکارونی) از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

اسپاگتی قطر ۱٫۲ زر ماکارون ۷۰۰ گرم، ماکارونی فرمی پیکولی زر ماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی پنه ریگاته زر ماکارون ۵۰۰ گرم، اسپاگتی قطر ۱٫۵ زر ماکارون ۷۰۰ گرم، ماکارونی پروانه ای زر ماکارون ۵۰۰ گرم، لازانیا پیش پخت زر ماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی شلز زر ماکارون ۵۰۰ گرم، اسپاگتی قطر ۱٫۷ زر ماکارون ۵۰۰ گرم، اسپاگتی زرماکارون قطر ۱٫۲ ۲۵۰ گرم، اسپاگتی قطر ۱٫۵ مخلوط سبزیجات زر ماکارون ، ماکارونی شلز سبزیجات زر ماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی حلزونی تک ماکارون ۵۰۰ گرمی، ماکارونی فرمی شقایق زر ماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی پنه ریگاته مخلوط سبزیجات زر ماکارون ۵۰۰ گرم، اسپاگتی قطر ۱ تک ماکارون ۷۰۰ گرمی، لازانیا پیش پخت زر ماکارون ۳۰۰ گرم، ماکارونی فرمی گرامینیا،ماکارونی مخلوط سبزیجات زر ماکارون ۵۰۰ گرم، رشته آشی زرماکارون ۴۰۰ گرم و زر ماکارون ۵۰۰ گرم .

در ادامه لیست بیشترین آمار خرید اینترنتی ماکارونی (سفارش آنلاین ماکارونی) در بین خریداران می توان به ماکارونی گوشواره ای تک ماکارون  ۵۰۰ گرمی، اسپاگتی قطر ۱٫۵ زر ماکارون ۵۰۰ گرم، رشته فرنگی فرمی فیدلی زر ماکارون ۵۰۰ گرم، اسپاگتی قطر ۱٫۲ تک ماکارون ۷۰۰ گرم، ماکارونی قطر ۳٫۵ حاوی ویتامین تک ماکارون ۵۰۰ گرمی، رشته آشی زرماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی شلز تک ماکارون ۵۰۰ گرمی ، ماکارونی پیکولی تک ماکارون ۵۰۰ گرمی، اسپاگتی قطر ۱٫۵ سبوس دار زر ماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی پیکولی سبزیجات زر ماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی آشیانه‌ ای زر ماکارون ۵۰۰ گرم، اسپاگتی قطر ۱٫۵ سبوس دار زر ماکارون ۷۰۰ گرم، ماکارونی فرمی سه دانو زر ماکارون ۵۰۰ گرم، اسپاگتی قطر ۱٫۷ تک ماکارون ۷۰۰ گرمی، جامبو شلز زر ماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی فرمی دیسک زر ماکارون ۵۰۰ گرم، ماکارونی صدفی سوپی زرماکارون ۵۰۰ گرم و … اشاره کرد.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی ماکارونی با سفارش آنلاین ماکارونی

درباره خرید اینترنتی ماکارونی و سفارش آنلاین ماکارونی باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۴٫۵ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران ماکارونی به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی ماکارونی (سفارش آنلاین ماکارونی) در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی ماکارونی از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید ماکارونی از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع ماکارونی در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن ماکارونی انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه ماکارونی خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال ماکارونی خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی ماکارونی در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید ماکارونی خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید ماکارونی را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید ماکارونی در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید ماکارونی را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال ماکارونی به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال ماکارونی، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال ماکارونی خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل ماکارونی می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال ماکارونی بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل ماکارونی می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل ماکارونی در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل ماکارونی ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل ماکارونی برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت ماکارونی در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت ماکارونی محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید ماکارونی آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل ماکارونی ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل ماکارونی از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار در خرید ماکارونی فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش ماکارونی استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

• زرماکارون،
• تک ماکارون،
• رشد،
• پاستا زارا،
• ترخینه،
• سبزان،
• گلها،
• الیت،
• سمیه،
• مای ماکارونی،
• سبزدانه،
• انسی،
• مانا،
• مک،
• مانا.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید ماکارونی (سفارش آنلاین ماکارونی) یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی ماکارونی خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند ماکارونی خریداری شده (سفارش آنلاین ماکارونی) را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت ماکارونی، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید ماکارونی ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه ماکارونی مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض ماکارونی را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی ماکارونی خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات ماکارونی ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی ماکارونی در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی ماکارونی در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن ماکارونی مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت ماکارونی پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش ماکارونی مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد ماکارونی ؛
 • پرداخت هزینه کرد ماکارونی مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ ماکارونی یا برند خاصی از ماکارونی نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در ماکارونی که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی ماکارونی همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید ماکارونی خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید ماکارونی از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید ماکارونی ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید ماکارونی را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید ماکارونی را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی ماکارونی مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید ماکارونی اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی ماکارونی های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان ماکارونی ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان ماکارونی ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه ماکارونی های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب ماکارونی های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش ماکارونی در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید ماکارونی (سفارش آنلاین ماکارونی) از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

 • خرید و فروش ماکارونی در فروشگاه میرزا بازار براساس قوانین تجارت الکترونیک و براساس آیین نامه های قانونی و بر پایه قانون حمایت از مشتریان باشد؛
 • تمام فعالیت های سایت این فروشگاه تابع قوانین موجود کشور بوده و ارائه ماکارونی در این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط می باشد؛
 • صداقت در معرفی انواع ماکارونی و نیز، صدق کلام درباره موجودیت آن در قفسه های مربوطه؛
 • فاکتور خرید ماکارونی بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری درب منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد؛
 • ایجاد محیط امن و سالم برای خرید آسان و بی دغدغه ماکارونی در بخش پرداخت اینترنتی و ارسال کالای سفارش داده شده؛
 • درج قیمت منصفانه و ارائه انواع ماکارونی به تناسب قیمت آن ها؛
 • قبول لغو درخواست مشتری به جهت بروز اشتباه در خرید ماکارونی ؛(البته، به شرطی که مشتری قبل از ارسال ماکارونی از سوی فروشگاه، درخواست لغو را به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد.)
 • بازپس گیری ماکارونی خریده شده معیوب و ناقص، بعد از ۴۸ ساعت و پس از احراز عیب و تأیید نواقصی آن به وسیله کارشناسان فروشگاه؛
 • ثبت دقیق اطلاعات فردی از سوی مشتری جهت پیگیری سفارشان آنان، در غیر این صورت، بروز هر مشکلی بر عهده خود مشتری می باشد؛
 • به هر دلیلی پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، فروشگاه متوجه شود که موجودی انبار او تمام شده است، مسؤولان پشتیبان فروشگاه موظف اند که وجه پرداختی را بعد از ۳ روز کاری به مشتری عودت دهند؛
 • به هر دلیلی اگر واریز وجه خرید ماکارونی به صورت ناقص صورت گیرد، سفارش ارسال لغو گردیده و هیچ وجهی به مشتری عودت داده نخواهد شد و در صورت تکمیل واریزی، ارسال ماکارونی صورت خواهد گرفت؛
 • زمان ثبت سفارش محدودیت زمانی نداشته و حتی در تعطیلات هم، مشتری می تواند سفارشات خود را ثبت کند ولی، ارسال ماکارونی فقط در ایام کاری هفته از شنبه تا پنج شنبه بوده و زمان پشتیبانی سایت هم، ۸ ساعته (از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد؛
 • اطلاعات هویتی مشتریان جزء اسرار بوده و فروشگاه خود را در حفظ و نگهداری آن ها متعهد می داند؛
 • کلیه سرویس های ارائه شده از سوی فروشگاه میرزا بازار از قبیل: خرید و فروش، ارسال محصول، تراکنش های مالی، رسیدگی به درخواست ها و… از دفتر مرکزی این سایت فروشگاهی ارائه می گردد و دارای هیچ شعبه یا نمایندگی در سطح استان یا کشور نمی باشد.

۱۵. روش های اتصال به سایت فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای ورود به سایت فروشگاه آنلاین میرزا بازار و خرید ماکارونی (سفارش آنلاین ماکارونی)، روش های گوناگونی درنظر گرفته شده است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. رایانه و لپ تاپ؛
۲. تلفن همراه و تبلت؛
۳. نصب اپلیکیشن.

۱۶. روش های ارتباط با فروشگاه آنلاین میرزا بازار

مدیران فروشگاه اینترنتی میرزا بازار جهت در دسترس بودن مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه برای مشتریان، اقدام به ایجاد راه های ارتباطی گوناگونی کرده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایت فروشگاه: www.mirzabazar.com
 • ایمیل: info@mirzabazar.com
 • صفحات اجتماعی سایت فروشگاه : اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، یوتیوب
 • تلفن ثابت پشتیبانی: ۰۱۳۳۲۱۲۹۳۲۸

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *