خرید اینترنتی

خرید ماسک

خرید اینترنتی ماسک
Advertisements

خرید اینترنتی ماسک امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید ماسک از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به ماسک باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید ماسک از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع ماسک

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش ماسک سعی دارند با ارائه انواع ماسک از قبیل: گردوغبار، بیمارستانی، جراحی، جوشکاری، شیمیایی ، یهداشتی، یک بار مصرف و شیلد (تلق)، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع ماسک) 

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان ماسک بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای ماسک را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای ماسک که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: آپولو، هانیول، تری ام پلتور، گرین لایف، ان اف کا، پارکسون، الهام طب، یووکس، نانوکسین، شیائومی، صامو پرشین، آروا، جی اس پی، فیرست وان، نورث اند دراگر، ام اس کی، ام اس ای، رایکا، اپترل، اپکس، دراگر، دوو، دلتا، ریمکس، پایش، تری‌ ام، هیرو، فرش ایر، استیل پرو سیفتی، وینر، ایرپلاس، اونوری پلن و … اشاره کرد.

توجه به ویژگی ها در خرید ماسک

ماسکی که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع ماسک می توان به: ثابت و قابل تعویض، فیلتردار و بدون فیلتر، سوپاپ دار، دارای بند کش، شیشه ای، تلقی، دارای استاندارد و بدون استاندارد اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع ماسک با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که ماسک در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری ماسک با توجه به نوع آن ها متفاوت است. ولی، گفتنی است که برای ماسک، زمان ماندگاری ماسک های یک لایه تا سه لایه: یک بار مصرف، ماسک های فیلتر دارد: ۴ تا ۶ ساعت را اعلام کرده اند.

تناسب عرضه ماسک با موارد مصرف آن

ارائه ماسک برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و ماسکی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: عمومی، بیمارستان، نجاری، ساختمانی، جوشکاری و تراشکاری در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی برای خرید ماسک

بسته بندی ماسک نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی ماسک اشاره کرد: پلاستیک شفاف، پاکتی ـ مقوایی، سلفون متالایز. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود ماسک مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

رصد موجودی انبار

یک مدیر موفق در فروشگاه آنلاین باید این نکته را مد نظر داشته باشد که یکی از عوامل موفقیت بعد از جلب مشتری، حفظ مشتری است و یکی از راه های مشتری مداری بررسی کردن موجودی انبار فروشگاه و خالی نماندن برخی قفسه ها می باشد. به عنوان نمونه، شما باید این نکته را مدنظر داشته باشید هر مشتری که برای خرید ماسک مراجعه می کند، احتمال دارد بین ۵ عدد الی ۵۰ عدد ماسک بخرد؛ بنابراین، باید با رصد نیاز و تقاضا، عرضه متناسب با نیاز مشتری را ارائه کنید.

ارسال سریع در خرید ماسک

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال پیک بادپا داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

ارائه برندهای محبوب

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید آنلاین ماسک از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای آپولو، هانیول، تری ام پلتور، گرین لایف، ان اف کا، پارکسون، الهام طب، یووکس، نانوکسین، شیائومی، صامو پرشین، آروا، جی اس پی، فیرست وان، نورث اند دراگر، ام اس کی، ام اس ای، رایکا، اپترل، اپکس، دراگر، دوو، دلتا، ریمکس، پایش، تری‌ام، هیرو، فرش ایر، استیل پرو سیفتی، وینر، ایرپلاس و اونوری پلن محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید آنلاین ماسک از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

ماسک تنفسی سوپاپ دار ام اس کی، ماسک آپولو مدل n95 ffp2 8226، ماسک تنفسی رسپی نانو مدل I99، ماسک تنفسی کد RG-FM 202، ماسک تنفسی ۳M ، ماسک سوپاپ دار آپولو مدل Carbon Active، ماسک نیم صورت تری ام مدل ۳۷۰۸۲-۷۵۰۲، ماسک تنفسی میعاد نوین مدل EN149، ماسک تمام صورت هانیول مدل ۵۴۲۰۱، ماسک تنفسی رسپی نانو مدل I80، ماسک تنفسی گرین لایف مدل N99 ، ماسک پادکس مدل n95 ffp2 8226، ماسک تنفسی کد RG-FM 201، ماسک صورت کد ۲۲۲، ماسک تنفسی مدل I 795، ماسک تنفسی مدل BB12-1، ماسک تنفسی پیکتت فینو مدل RH08، ماسک تنفسی فیلتر دار میداس مدل HY82226FFP2 کد ۱۸.

در ادامه : ماسک شیمیایی نیم صورت نورث مدل ۷۷۰۰ سایز L، ماسک تنفسی مدل R0037، ماسک تنفسی سوپاپ دار کربن اکتیو آپولو مدل HY8226، ماسک تنفسی تیانی ماسک تری ام مدل ۶۵۰۳QL/49492، ماسک تنفسی الهام طب مدل ۰۰۱، ماسک تنفسی سوپاپ دار نانو ان اف کا مدل ۱۰۶، ماسک تنفسی مدل EN14، ماسک نیم صورت تری ام پلتور مدل ۶۵۰۲QL، ماسک تنفسی، ماسک مدل PM2.5، ماسک تنفسی پایش مدل FFP2، ماسک تنفسی فیلتر دار فرش ایر مدل HY8222، فیلتر ماسک تری ام مدل ۶۰۰۶-۰۶، ماسک تنفسی مدل ۱۵۵، ماسک اس پی سی مدل HY8226، ماسک نیم صورت اسپاسیونی مدل Duetta، ماسک تنفسی گل، ماسک مدل ۱۵۴ و ماسک مدل HG845.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی ماسک

درباره خرید اینترنتی ماسک باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران ماسک به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی ماسک در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی ماسک از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید ماسک از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع ماسک در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن ماسک انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه ماسک خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال ماسک خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی ماسک در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید ماسک خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید ماسک را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید ماسک در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه ماسک را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال ماسک به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال ماسک، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال ماسک خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل ماسک می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال ماسک بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل ماسک می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل ماسک در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل ماسک ، ۷۲ ساعت می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *