خرید اینترنتی, خرید اینترنتی لبنیات

خرید ماست

خرید ماست

خرید اینترنتی ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید ماست از فروشگاه های آنلاین به طرز خیره کننده ای رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز ضروری خانواده ها به ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب در هر روز باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید ماست از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش ماست سعی دارند با ارائه انواع ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب از قبیل: ماست پرچرب، ماست کم‌چرب، ماست نیم‌چرب، ماست بدون چربی و ماست محلی به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع ماست پرچرب، ماست کم‌چرب، ماست نیم‌چرب)

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید آنلاین خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای ماست را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: میهن، کاله، کوهپناه، هراز، مانیزان، رامک، پاژن، چوپان، سون، می ماس، دومینو، پاک، پاکبان، کالبر، پگاه، شه وین، طراوت، دامداران و کوهپناه اشاره کرد.

توجه به ویژگی های خرید ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب

ماست کم چرب، نیم چرب و پرچربی که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع ماست می توان به: ماست دبه ای کم و پرچرب، ماست پروبیوتیک کم چرب و پرچرب، ماست لاکتیویا، ماست سون ۵ درصد چربی، ماست ویژه پرچرب، ماست میکس کم چرب اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع ماست با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری ماست ها با توجه به نوع آن ها متفاوت است و از ۷ تا ۳۰ روز می تواند متغیر باشد.

ذکر وزن روی بسته بندی خرید ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب

درج وزن ماست هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید آنلاین می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب فروشگاهی بین ۱۰۰ گرم تا ۲۲۰۰ گرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب با موارد مصرف آن

ارائه ماست برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و ماست کم چرب، نیم چرب و پرچربی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل ناهار، شام، رستوران ها و میان وعده ها در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی

بسته بندی ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب اشاره کرد: دبه ای (پلاستیکی)، سطلی (پلاستیکی ضخیم درب دار)، ظرف یک بار مصرف با روکش ورق آلومینیومی (لیوانی، سطلی). شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت ماست بین ۹.۰۰۰ ریال تا ۲۶۳.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

خرید اینترنتی ماست

ارائه برندهای محبوب در خرید ماست

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سورپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای کاله، پگاه، هراز، پاک، میهن، رامک، چوپان، پاکبان، می ماس و طراوت محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

ماست دبه ای پر چرب طراوت، ماست دبه ای سبو پروبیوتیک هراز، ماست دبه ای کم چرب طراوت، ماست دبه ای تازه کم چرب پروبیوتیک هراز، ماست دبه ای پر چرب کوهپناه، ماست سنتی سر شیر دار پر چرب میهن، ماست دبه ای ست کم چرب میهن، ماست سنتی سر شیر دار پر چرب میهن، ماست دبه ای کم چرب سون کاله، ماست لاکتیویا کاله، ماست سون کاله و ماست تازه کم چرب هراز، ماست کم چرب مخصوص پاک، ماست محلی شیراز رامک.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب

درباره خرید اینترنتی ماست کم چرب، نیم چرب و پرچرب باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۴ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران ماست به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی ماست پرچرب، کم چرب، نیم چرب در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار در خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

میهن، کاله، کوهپناه، هراز، مانیزان، رامک، پاژن، چوپان، دومینو، پاک، پاکبان، کالبر، پگاه، شه وین، مووو، طراوت، دامداران و کوهپناه.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ؛
 • پرداخت هزینه کرد ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب یا برند خاصی از ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در ماست پرچرب، کم چرب و نیم چربی که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

 • خرید و فروش ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در فروشگاه میرزا بازار براساس قوانین تجارت الکترونیک و براساس آیین نامه های قانونی و بر پایه قانون حمایت از مشتریان باشد؛
 • تمام فعالیت های سایت این فروشگاه تابع قوانین موجود کشور بوده و ارائه ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط می باشد؛
 • صداقت در معرفی انواع ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب و نیز، صدق کلام درباره موجودیت آن در قفسه های مربوطه؛
 • فاکتور خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری درب منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد؛
 • ایجاد محیط امن و سالم برای خرید آسان و بی دغدغه ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب در بخش پرداخت اینترنتی و ارسال کالای سفارش داده شده؛
 • درج قیمت منصفانه و ارائه انواع ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب به تناسب قیمت آن ها؛
 • قبول لغو درخواست مشتری به جهت بروز اشتباه در خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ؛(البته، به شرطی که مشتری قبل از ارسال ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب از سوی فروشگاه، درخواست لغو را به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد.)
 • بازپس گیری ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب خریده شده معیوب و ناقص، بعد از ۴۸ ساعت و پس از احراز عیب و تأیید نواقصی آن به وسیله کارشناسان فروشگاه؛
 • ثبت دقیق اطلاعات فردی از سوی مشتری جهت پیگیری سفارشان آنان، در غیر این صورت، بروز هر مشکلی بر عهده خود مشتری می باشد؛
 • به هر دلیلی پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، فروشگاه متوجه شود که موجودی انبار او تمام شده است، مسؤولان پشتیبان فروشگاه موظف اند که وجه پرداختی را بعد از ۳ روز کاری به مشتری عودت دهند؛
 • به هر دلیلی اگر واریز وجه خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب به صورت ناقص صورت گیرد، سفارش ارسال لغو گردیده و هیچ وجهی به مشتری عودت داده نخواهد شد و در صورت تکمیل واریزی، ارسال ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب صورت خواهد گرفت؛
 • زمان ثبت سفارش محدودیت زمانی نداشته و حتی در تعطیلات هم، مشتری می تواند سفارشات خود را ثبت کند ولی، ارسال ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب فقط در ایام کاری هفته از شنبه تا پنج شنبه بوده و زمان پشتیبانی سایت هم، ۸ ساعته (از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد؛
 • اطلاعات هویتی مشتریان جزء اسرار بوده و فروشگاه خود را در حفظ و نگهداری آن ها متعهد می داند؛
 • کلیه سرویس های ارائه شده از سوی فروشگاه میرزا بازار از قبیل: خرید و فروش، ارسال محصول، تراکنش های مالی، رسیدگی به درخواست ها و… از دفتر مرکزی این سایت فروشگاهی ارائه می گردد و دارای هیچ شعبه یا نمایندگی در سطح استان یا کشور نمی باشد.

۱۵. روش های اتصال به سایت فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای ورود به سایت فروشگاه آنلاین میرزا بازار و خرید ماست پرچرب، کم چرب و نیم چرب ، روش های گوناگونی درنظر گرفته شده است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. رایانه و لپ تاپ؛
۲. تلفن همراه و تبلت؛
۳. نصب اپلیکیشن.

۱۶. روش های ارتباط با فروشگاه آنلاین میرزا بازار

مدیران فروشگاه اینترنتی میرزا بازار جهت در دسترس بودن مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه برای مشتریان، اقدام به ایجاد راه های ارتباطی گوناگونی کرده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایت فروشگاه: www.mirzabazar.com
 • ایمیل: info@mirzabazar.com
 • صفحات اجتماعی سایت فروشگاه : اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، یوتیوب
 • تلفن ثابت پشتیبانی: ۰۱۳۳۲۱۲۹۳۲۸

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *