جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید لبنیات

خرید لبنیات

خرید اینترنتی لبنیات یا همان سفارش آنلاین لبنیات امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید لبنیات از فروشگاه های آنلاین به طرز خیره کننده ای رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز ضروری خانواده ها به لبنیات در هر روز باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالای اساسی افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید لبنیات از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع لبنیات

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش لبنیات سعی دارند با ارائه انواع لبنیات از قبیل: شیر طعم دار، شیر کم چرب، شیر پرچرب، شیرکاکائو، شیر نیم‌چرب، سرلاک، شیر بدون قند، شیر سویا،، شیر موز، شیر قهوه، شیر کامل، کره حیوانی، ۵۰ تا ۱۰۰ گرم، ۲۵ تا ۵۰ گرم، دوغ بدون گاز، دوغ گازدار، کفیر، ماست پرچرب، ماست کم‌چرب، ماست موسیر، ماست نیم‌چرب، ماست میوه‌ای، ماست بدون چربی، کشک، ماست برانی، مایع، جامد، خامه ساده، خامه کاکائویی، خامه عسلی، خامه ترش، سرشیر، پنیر صبحانه، خامه‌ای، پیتزا، موزارلا، سفید، چدار، لیقوان، گودا، پستو، ورقه‌ای، پارمسان، پروسس، لازانیا، بلوچیز، کبابی، تبریز، رشته‌ای و بوترکیزه، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند.(مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع لبنیات)

خرید لبنیات

ارائه انواع برندها در خرید لبنیات و سفارش آنلاین لبنیات

از آن جایی که مشتریان لبنیات بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای لبنیات را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای لبنیات که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید و سفارش آنلاین لبنیات این محصول ترغیب کنند، می توان به:

میهن، کوهپناه، دومینو، کاله، روزانه، مانیزان، پاژن، عالیس، رامک، نستله، سحر، کالبر، پاک، چوپان، پاکبان، هراز، مووو، مانداسوی، پگاه، مانگا، طراوت، متفرقه، دنت، کالین، پاژن ، مغانه، شکلی، عالیس، کاله، هراز، آبعلی، ساربونا، زالی، لیونا، خومالی، مانیزان، شه وین، پارسی، لیوار، سمیه، بیژن، مجید، کامبیز، اصالت، برتر، انسی، مانیزان، کیبی، دالیا، ۲۰۶، هاتامن، آلیما، شه وین، اوجان، لاراند، سالار لیقوان، ۲۰۲، ب.آ، پمینا، گلا، نسکوییک، صبح نشین، کلودیا، پروسس، یکتا، شاندیز، رضوی، سبحانی، سایگول، صباح، دگا، شیبا کارتون، عقاب، می ماس و دامداران اشاره کرد.

توجه به ویژگی های لبنیات

لبنیاتی که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع لبنیات می توان: به ویژگی های شکلی از قبیل: قالبی، رنده شده، ورقه‌ای، رشته ای، مایع و به ویژگی های کیفی مثل: پرچرب بودن، کم چرب بودن و نسبتاً چرب بودن و نیز، به ویژگی های طعمی مانند: ساده، کاکائویی، موز، قهوه، توت فرنگی، طالبی، عسل، نارگیل، وانیل، کلاسیک، کارامل، شکلات، با سبزی های معطر و بدون سبزی های معطر اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع لبنیات با ویژگی های متنوع می باشد.

سفارش آنلاین لبنیات

محدوده ماندگاری در خرید لبنیات

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که لبنیات در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری لبنیات با توجه به نوع آن ها متفاوت است ولی، گفتنی است که برای شیر، زمان ماندگاری در دمای ۰ تا ۴ درجه یخچال به مدت ۴۸ ساعت، برای دوغ: بین ۱۲ تا ۲۰ روز، برای کشک: دمای ۴ درجه یخچال و جوشاندن به مدت ۲۰ دقیقه قبل از مصرف و برای کره: دمای ۱۸- درجه سانتیگراد را اعلام کرده اند.

ذکر وزن روی بسته بندی لبنیات و سفارش آنلاین لبنیات

درج وزن لبنیات هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن لبنیات را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر لبنیات فروشگاهی بین ۲۵ گرم تا ۲ کیلوگرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه لبنیات با موارد مصرف آن

ارائه لبنیات برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و لبنیاتی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: شام، ناهار، صبحانه، میان وعده ها، هتل ها و رستوران ها، طعم دهنده و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی

بسته بندی لبنیات نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری (سفارش آنلاین لبنیات) تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی لبنیات اشاره کرد: دبه ای، پاکتی، سفالی، ورق آلومینیومی فرم، جعبه پلاستیکی مات، بطری پلاستیکی مات، بطری شیشه ای و بطری پلاستیکی شفاف. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود لبنیات مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

عدم تحمل لاکتوز در ۹۰ درصد مردم !! / آنتی بیوتیک خودسرانه مصرف نکنید { اینفوگرافیک }

ارسال سریع در خرید لبنیات

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت در خرید لبنیات

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی لبنیات می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت لبنیات بین ۱۰.۰۰۰ ریال تا ۱.۰۷۰.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید لبنیات و سفارش آنلاین لبنیات

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید لبنیات از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای روزانه، کوهپناه، دالیا، مانیزان، دومینو، میهن، دومینو، کیبی، سمیه، شکلی محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید لبنیات و سفارش آنلاین از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

خامه صبحانه میهن، پنیر پیتزا پروسس رنده شده، کره حیوانی پاستوریزه میهن، دوغ بدون گاز با طعم نعناع عالیس، دوغ بدون گاز هشت گیاه عالیس، کره حیوانی پاستوریزه شکلی، شیر نیم چرب رامک، شیر کم چرب میهن، ماست پر چرب طراوت، ماست پرچرب دومینو، پنیر فتا دوشه کم نمک و کم چرب هراز، پنیر سفید تازه روزانه، کره حیوانی پاستوریزه میهن، پنیر سفید رامک، کره حیوانی پاستوریزه میهن، کره حیوانی پاستوریزه شکلی، ماست سنتی گاومیش خومالی، شیر پرچرب دومینو، پنیر فتا دوشه، شیر پر چرب رامک، پنیر سفید میهن، دوغ آبعلی، شیر کاکائو فرادما عالیس، خامه کاکائویی طراوت، ماست کم چرب طراوت، شیر پر چرب میهن، پنیر پیتزای پروسس رنده شده سیرت، کره سنتی پاک، شیرکاکائو سحر، خامه صبحانه طراوت، کره سنتی پاک، دوغ گازدار تلبنیاتی عالیس، سوپر شیر کم چرب روزانه، دوغ بدون گاز کوهپناه، پنیر لبنه رامک، شیر کم چرب دومینو و… .

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی لبنیات

درباره خرید اینترنتی لبنیات باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران لبنیات به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی لبنیات (سفارش آنلاین لبنیات) در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی لبنیات از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید لبنیات از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع لبنیات در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن لبنیات انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه لبنیات خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال لبنیات خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی لبنیات در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید لبنیات (سفارش آنلاین لبنیات) خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید لبنیات را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید لبنیات در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید لبنیات را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال لبنیات به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال لبنیات، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال لبنیات خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل لبنیات می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال لبنیات بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل لبنیات می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل لبنیات در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل لبنیات ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل لبنیات برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت لبنیات در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت لبنیات محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید لبنیات آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل لبنیات ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل لبنیات از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش لبنیات استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

• میهن،
• کوهپناه،
• دومینو،
• کاله،
• روزانه،
• عالیس،
• رامک،
• سحر،
• پاک،
• چوپان،
• پاکبان،
• هراز،
• پگاه،
• طراوت،
• دنت،
• شکلی،
• آبعلی،
• سمیه،
• بیژن،
• مجید،
• اصالت،
• برتر،
• انسی،
• کیبی،
• دامداران.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید لبنیات یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی لبنیات خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند لبنیات خریداری شده (سفارش آنلاین لبنیات) را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت لبنیات، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید لبنیات ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه لبنیات مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض لبنیات را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی لبنیات خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات لبنیات ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی لبنیات در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی لبنیات در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن لبنیات مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت لبنیات پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش لبنیات مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد لبنیات ؛
 • پرداخت هزینه کرد لبنیات مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ لبنیات یا برند خاصی از لبنیات نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در لبنیاتی که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی لبنیات همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید لبنیات خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید لبنیات از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید لبنیات ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید لبنیات را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید لبنیات را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی لبنیات مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید لبنیات (سفارش آنلاین لبنیات) اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی لبنیات های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان لبنیات ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان لبنیات ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه لبنیات های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب لبنیات های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش لبنیات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید لبنیات (سفارش آنلاین لبنیات) از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

 • خرید و فروش لبنیات در فروشگاه میرزا بازار براساس قوانین تجارت الکترونیک و براساس آیین نامه های قانونی و بر پایه قانون حمایت از مشتریان باشد؛
 • تمام فعالیت های سایت این فروشگاه تابع قوانین موجود کشور بوده و ارائه لبنیات در این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط می باشد؛
 • صداقت در معرفی انواع لبنیات و نیز، صدق کلام درباره موجودیت آن در قفسه های مربوطه؛
 • فاکتور خرید لبنیات بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری درب منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد؛
 • ایجاد محیط امن و سالم برای خرید آسان و بی دغدغه لبنیات در بخش پرداخت اینترنتی و ارسال کالای سفارش داده شده؛
 • درج قیمت منصفانه و ارائه انواع لبنیات به تناسب قیمت آن ها؛
 • قبول لغو درخواست مشتری به جهت بروز اشتباه در خرید لبنیات ؛(البته، به شرطی که مشتری قبل از ارسال لبنیات از سوی فروشگاه، درخواست لغو را به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد.)
 • بازپس گیری لبنیات خریده شده معیوب و ناقص، بعد از ۴۸ ساعت و پس از احراز عیب و تأیید نواقصی آن به وسیله کارشناسان فروشگاه؛
 • ثبت دقیق اطلاعات فردی از سوی مشتری جهت پیگیری سفارشان آنان، در غیر این صورت، بروز هر مشکلی بر عهده خود مشتری می باشد؛
 • به هر دلیلی پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، فروشگاه متوجه شود که موجودی انبار او تمام شده است، مسؤولان پشتیبان فروشگاه موظف اند که وجه پرداختی را بعد از ۳ روز کاری به مشتری عودت دهند؛
 • به هر دلیلی اگر واریز وجه خرید لبنیات به صورت ناقص صورت گیرد، سفارش ارسال لغو گردیده و هیچ وجهی به مشتری عودت داده نخواهد شد و در صورت تکمیل واریزی، ارسال لبنیات صورت خواهد گرفت؛
 • زمان ثبت سفارش محدودیت زمانی نداشته و حتی در تعطیلات هم، مشتری می تواند سفارشات خود را ثبت کند ولی، ارسال لبنیات فقط در ایام کاری هفته از شنبه تا پنج شنبه بوده و زمان پشتیبانی سایت هم، ۸ ساعته (از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد؛
 • اطلاعات هویتی مشتریان جزء اسرار بوده و فروشگاه خود را در حفظ و نگهداری آن ها متعهد می داند؛
 • کلیه سرویس های ارائه شده از سوی فروشگاه میرزا بازار از قبیل: خرید و فروش، ارسال محصول، تراکنش های مالی، رسیدگی به درخواست ها و… از دفتر مرکزی این سایت فروشگاهی ارائه می گردد و دارای هیچ شعبه یا نمایندگی در سطح استان یا کشور نمی باشد.

۱۵. روش های اتصال به سایت فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای ورود به سایت فروشگاه آنلاین میرزا بازار و خرید لبنیات ، روش های گوناگونی درنظر گرفته شده است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. رایانه و لپ تاپ؛
۲. تلفن همراه و تبلت؛
۳. نصب اپلیکیشن.

۱۶. روش های ارتباط با فروشگاه آنلاین میرزا بازار

مدیران فروشگاه اینترنتی میرزا بازار جهت در دسترس بودن مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه برای مشتریان، اقدام به ایجاد راه های ارتباطی گوناگونی کرده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایت فروشگاه: www.mirzabazar.com
 • ایمیل: info@mirzabazar.com
 • صفحات اجتماعی سایت فروشگاه : اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، یوتیوب
 • تلفن ثابت پشتیبانی: ۰۱۳۳۲۱۲۹۳۲۸

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *