جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خرید قند

خرید اینترنتی قند ، خرید اینترنتی شکر و خرید اینترنتی نبات امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید ، فروش قند ، خرید شکر و خرید نبات از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز ضروری خانواده ها به قند و شکر و نبات در هر روز باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید قند و شکر و نبات از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع قند و شکر و نبات

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش قند و شکر و نبات سعی دارند با ارائه انواع قند و شکر و نبات از قبیل: نبات، قند حبه، حبه شیرین کننده، شکر پنیر، پولکی، نقل، شیرین کننده، شکر سفید و شکر قهوه‌ای، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند.(مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع قند،شکر و نبات)

قند حبه :

قند از ترکیب ساکاروز و محصول چغندر قند می باشد که شکل ظاهری آن، مکعبی سفید رنگ است و همراه نوشیدنی های گرم و تلخ مانند چایی، قهوه و… استفاده می شود.

در کشور ما ایران، خرید قند و حبه قند بسیار مصرف می شود. اما سوال معروف که رنگ سفید قند چگونه انجام می شود؟ برای سفید کردن قند آن را به دو صورت رنگبری می کنند مانند : به کار بردن رنگبر زرین و استفاده از زغال اکتیو و خاک فیل.

حبه شیرین کننده :

حبه های شیرین کننده را می توان بهترین جایگزین قند درنظر گرفت ، زیرا قند خون را بالا نمی برد و از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند. برای افراد دیابتی ، حبه شیرین کننده، گزینه مناسبی جهت استفاده می باشد. از حبه های شیرین کننده می توان در همه نوشیدنی های گرم و سرد نیز استفاده کرد.

شکر سفید :

شکر کریستالی را که از نیشکر یا چغندر قند تهیه می شود در داخل دستگاه سانتریفیوژ می ریزند تا شکر سفید تولید شود. برای سفید کردن شکر در داخل دستگاه، مقداری زغال استخوان یا استخوان خرد شده حیوانات به آن اضافه می کنند تا شکر سفید بدست بیاید.
شکر سفید نسبت به دیگر شکرها، شیرین تر می باشد و برای پخت انواع کیک و شیرینی ها بسیار مناسب است.

شکر قهوه ای :

شکر قهوه ای نیز از نیشکر تهیه می شود و شیره قند یا شیره ملاس موجود در آن را دلیل رنگ قهوه ای آن می دانند. شکر قهوه ای ارزش غذایی بالایی دارد و دارای مواد معدنی مانند منیزیم، پتاسیم، کلسیم و سدیم است و برای افراد دیابتی بسیار مناسب می باشد.

شکر قهوه ای به دلیل داشتن شیره ملاس، بافت بسیار نرم تر و لطیف تر از شکر سفید دارد و از آن برای پخت انواع کوکی ها، کیک شکلاتی، کیک میوه ای و… بسیار استفاده شود.

شیرین کننده :

شیرین کننده ها در دسته تصفیه شده، الکل های قندی، طبیعی و مصنوعی قرار می گیرند که در صنایع بزرگ مواد غذایی و شیرینی پزی ها بیشترین استفاده را دارند.

شیرین کننده های طبیعی جزء کربوهیدرات ها هستند و از مهم ترین شیرین کننده های طبیعی می توان به: شربت قند، شکر و نبات قهوه ای، مالت، شیره، عسل و … اشاره کرد.

شیرین کننده مصنوعی بسیار شیرین تر از شکر هستند و کالری و مواد مغذی به همراه ندارند و  برای پیشگیری از دیابت، تنظیم وزن بدن ، پیشگیری از پوسیدگی دندان ها و … مناسب هستند.

اما، شیرین کننده های تصفیه شده همان شکر قهوه ای، شکر خام، شکر سفید، پودر قند و… می باشند.

شکر پنیر :

از محلول شکر و آب با طعم دهنده های طبیعی مثل پودر نارگیل، پودر هل و… شکر پنیر به دست می آید. شکر پنیر از شیرینی های قدیمی بجنورد است، ولی در حال حاضر یکی از شیرینی های پرفروش اصفهان می باشد.

برای تهیه شکر پنیر، آب و شکر را می جوشانند تا غلظت پیدا کنه بعد روی یک سطح می ریزند و از دو طرف آن را می کشند تا رنگ قرمز شکر به سفید تبدیل شود. بعد به شکل های دایره یا مربع با قیچی بُرش می دهند و داخل آرد می ریزند و برخی طعم دهنده ها را جهت خوش طعم کردن به آن ها اضافه می کنند.

خرید قند

ارائه انواع برندها در خرید قند ، خرید شکر و خرید نبات

از آن جایی که مشتریان قند و شکر و نبات بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای قند و شکر و نبات را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای قند و شکر و نبات که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: قدرشناس، پایتخت، مصطفوی، گلستان، کریستال، شیگوار، مهمان دوست، پردیس، گلیران، بیلو، خشکپاک، آوازه، الماس، گلها، الماس دانه، کامور، شاهسوند، فامیلا، سبزدانه، هلیا، چاپار، تواضع، سحرخیز، کندرل، هدیه طلا، متفرقه، پردیس، اُ آ ب، سوئیت اند لو، هلیا، البرز، ممتاز، مادلین، برلیان، برلیان-الماس، نام آوران، پیرادل، برتر، کوبیزکو، صمیم و تروپیکانو اسلیم اشاره کرد.

برندهای محبوب در خرید قند و شکر و نبات :

 

پایتخت :

پایتخت درواقع، همان شرکت شهد آفرین پایتخت است که در سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را کلید زد و در زمینه  تولید نبات و پولکی بسیار موفق عمل کرده است.

در ابتدا، همه همّ و غم مجموعه پایتخت تولید نبات با استاندارد برای مصرف روز جامعه بود ولی، به تدریج و با استقبال مصرف کنندگان، پایتخت تصمیم گرفت که میزان کیفیت تولید نبات خود را ارتقاء ببخشد و با تلاش ها و خلاقیت هایی که در این زمینه صورت گرفت، توانست عنوان «بنیان گذار تولید نوین نبات» را از آن خود کند.

در همین راستا، پایتخت توانست به موفقیت های بزرگی در زمینه های زیر دست یابد:

 • بزرگ ترین تولید کننده نبات دنیا؛
 • مرغوب ترین نبات دنیا به داوری مشتریان؛
 • بزرگ ترین تولید کننده زعفران؛
 • صادرات نبات به پنج قاره جهان؛
 • و… .

گلستان :

گلستان اسم یک شرکت تولید کننده و بسته بندی مواد غذایی است که سرمایه گذاری آن را گروه تجاری گرامی(GBG) برعهده گرفته اند.

این شرکت در بدو تأسیس خود در سال ۱۳۳۲، به بسته بندی و پخش چای می پرداخت. سپس، عنوان اولین تولید کننده چای کیسه ای را از آن خود کرد و در حال حاضر نیز، اقدام به بسته بندی پسته و قند، شکر و نبات با نام تجاری گلستان کرده است که به دلیل مرغوب بودن محصول قند، شکر و نبات آن، با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان مواجه شده است.

قند و شکر گلستان نیز، از محصولات مهم این برند معروف است ؛ از ویژگی های مهم  در هنگام فروش قند و شکر می توان به استفاده نکردن از مواد شیمیایی، یک دست بودن، تازه بودن، بسته بندی های جذاب و شیک به صورت بسته های ایستایی با نوار زیپ کیپ، امکان دیدن محصول از روی بسته بندی و… اشاره کرد که با استقبال عمومی همراه بوده است.

توجه به ویژگی های قند و شکر و نبات

قند و شکر و نباتی که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان در  خرید و فروش قند ، شکر و نبات صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع قند و شکر و نبات می توان: برای شکر: به معطر بودن، رنگی درشت، متوسط، خیلی ریز، بی نهایت ریز و پودر شکر و نیز، برای قند: به پودر قند، قند کله، قند حبه، قند کلوخه، قند مایع، قند مغزدار، قند طعم دار و نقل و هم چنین، برای نبات: به شاخه نبات، نبات چوبی، نبات دندانه، نبات مخلوط، پودر نبات، نبات سفید، نبات قهوه ای و نبات زعفرانی اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع قند و شکر و نبات با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین در هنگام فروش قند و شک و نبات به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که قند و شکر و نبات در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری برخی محصولات با توجه به نوع آن ها متفاوت است ولی، گفتنی است که برای قند و شکر و نبات، زمان ماندگاری نامحدود را اعلام کرده اند، که برای خرید قند یک مزیت محسوب میشود.

خرید قند

ذکر وزن روی بسته بندی قند و شکر و نبات

درج وزن قند و شکر و نبات هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است در هنگام فروش قند و شکر و نبات، مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن قند و شکر و نبات را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر قند و شکر و نبات فروشگاهی بین ۳۰۰ گرم تا ۵ کیلوگرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه  قند و شکر و نبات با موارد مصرف آن و خرید

ارائه قند و شکر و نبات برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و قند و شکر و نباتی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: صبحانه، میان وعده ها همراه با چای، قهوه و…، قنادی ها، درمانی و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی در خرید قند ، شکر و نبات

بسته بندی قند و شکر و نبات نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی قند و شکر و نبات اشاره کرد: کارتنی، پلاستیکی ضخیم مات، جعبه پلاستیکی شفاف، مقوایی و بطری شیشه ای. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود قند و شکر و نبات مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع قند و شکر و نبات

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را به هنگام فروش قند در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت برای خرید آنلاین قند ، خرید شکر و خرید نبات

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی قند و شکر و نبات می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت قند و شکر و نبات بین ۴۰٫۰۰۰ ریال تا ۸۰۰٫۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید قند ، خرید شکر و خرید نبات

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید قند و شکر و نبات از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای قدرشناس، پایتخت، مصطفوی، گلستان، کریستال، شیگوار، مهمان دوست، پردیس، گلیران، بیلو، خشکپاک، آوازه، الماس، گلها، الماس دانه، کامور، شاهسوند، فامیلا، سبزدانه، هلیا، چاپار، تواضع، سحرخیز، کندرل، هدیه طلا، متفرقه، پردیس، اُ آ ب، سوئیت اند لو، هلیا، البرز، ممتاز، مادلین، برلیان، برلیان-الماس، نام آوران، پیرادل، برتر، کوبیزکو، صمیم و تروپیکانو اسلیم محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

خرید قند

توجه به آمار پرفروش ها در خرید قند ، خرید شکر و خرید نبات

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید قند و نبات، خرید شکر ، خرید نبات از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

قند خرد شده قدرشناس، قند خرد شده مهمان دوست، قند زعفرانی مصطفوی، شاخه نبات زعفرانی شیگوار، نبات میکس شیگوار، قند شکسته گلستان، نبات زعفرانی تک نفره پایتخت، نبات شاخه زعفرانی سحرخیز، نبات زعفرانی شیگوار، قند شکسته پردیس، نبات چوبی زعفرانی پایتخت، شکر پنیر گل سرخ گلیران، پولکی زعفرانی پایتخت، حبه بدون شکر بلو، نبات زعفرانی مصطفوی، نبات سفید شیگوار، حبه بدون شکر با طعم زنجبیل بلو، نبات نی دار زعفرانی مصطفوی، شکر پنیر پسته ای زعفرانی، نقل پسته گل محمدی مصطفوی، نبات مایع زعفرانی.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی قند و شکر و نبات

درباره خرید اینترنتی قند و نبات ، خرید اینترنتی شکر و خرید اینترنتی نبات باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران قند و شکر و نبات به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی قند ، شکر و نبات در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی قند، شکر و نبات از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید قند، شکر و نبات از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع قند، شکر و نبات در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن قند، شکر و نبات انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه قند، شکر و نبات خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال قند، شکر و نبات خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی قند ، شکر و نبات در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید قند ، شکر و نبات خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید قند ، شکر و نبات را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید قند ، شکر و نبات در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید قند ، شکر و نبات را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال قند ، شکر و نبات (خرید قند) به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال قند ، شکر و نبات، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال قند ، شکر و نبات خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل قند ، شکر و نبات می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال قند ، شکر و نبات بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل قند ، شکر و نبات می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل قند ، شکر و نبات در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل قند ، شکر و نبات ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل قند ، شکر و نبات برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت قند ، شکر و نبات در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت قند ، شکر و نبات محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید قند ، شکر و نبات آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل قند ، شکر و نبات ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل قند ، شکر و نبات از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار در خرید قند فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش قند و شکر و نبات استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

• قدرشناس،
• پایتخت،
• مصطفوی،
• گلستان،
• کریستال،
• پردیس،
• خشکپاک،
• آوازه،
• الماس،
• گلها،
• الماس دانه،
• کامور،
• شاهسوند،
• فامیلا،
• سبزدانه،
• هلیا،
• چاپار،
• تواضع،
• سحرخیز،
• پردیس،
• اُ آ ب،
• هلیا،
• ممتاز،
• مادلین،
• برلیان،
• نام آوران،
• برتر.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید قند ، شکر و نبات یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی قند ، شکر و نبات خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند قند ، شکر و نبات خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت قند ، شکر و نبات، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید قند ، شکر و نبات ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه قند ، شکر و نبات مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض قند ، شکر و نبات را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی قند ، شکر و نبات خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات قند ، شکر و نبات ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی قند ، شکر و نبات در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی قند ، شکر و نبات در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن قند ، شکر و نبات مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت قند ، شکر و نبات پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش قند ، شکر و نبات مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد قند ، شکر و نبات ؛
 • پرداخت هزینه کرد قند ، شکر و نبات مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ قند ، شکر و نبات یا برند خاصی از قند ، شکر و نبات نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در قند ، شکر و نبات که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی قند ، شکر و نبات همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید قند ، شکر و نبات خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید قند ، شکر و نبات از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید قند ، شکر و نبات ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید قند ، شکر و نبات را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید قند ، شکر و نبات را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی قند ، شکر و نبات مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید قند ، شکر و نبات اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی قند ، شکر و نبات های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان قند ، شکر و نبات ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان قند ، شکر و نبات ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه قند ، شکر و نبات های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب قند ، شکر و نبات های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش قند ، شکر و نبات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید قند ، شکر و نبات از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

 • خرید و فروش قند ، شکر و نبات در فروشگاه میرزا بازار براساس قوانین تجارت الکترونیک و براساس آیین نامه های قانونی و بر پایه قانون حمایت از مشتریان باشد؛
 • تمام فعالیت های سایت این فروشگاه تابع قوانین موجود کشور بوده و ارائه قند ، شکر و نبات در این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط می باشد؛
 • صداقت در معرفی انواع قند ، شکر و نبات و نیز، صدق کلام درباره موجودیت آن در قفسه های مربوطه؛
 • فاکتور خرید قند ، شکر و نبات بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری درب منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد؛
 • ایجاد محیط امن و سالم برای خرید آسان و بی دغدغه قند ، شکر و نبات در بخش پرداخت اینترنتی و ارسال کالای سفارش داده شده؛
 • درج قیمت منصفانه و ارائه انواع قند ، شکر و نبات به تناسب قیمت آن ها؛
 • قبول لغو درخواست مشتری به جهت بروز اشتباه در خرید قند ، شکر و نبات ؛(البته، به شرطی که مشتری قبل از ارسال قند ، شکر و نبات از سوی فروشگاه، درخواست لغو را به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد.)
 • بازپس گیری قند ، شکر و نبات خریده شده معیوب و ناقص، بعد از ۴۸ ساعت و پس از احراز عیب و تأیید نواقصی آن به وسیله کارشناسان فروشگاه؛
 • ثبت دقیق اطلاعات فردی از سوی مشتری جهت پیگیری سفارشان آنان، در غیر این صورت، بروز هر مشکلی بر عهده خود مشتری می باشد؛
 • به هر دلیلی پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، فروشگاه متوجه شود که موجودی انبار او تمام شده است، مسؤولان پشتیبان فروشگاه موظف اند که وجه پرداختی را بعد از ۳ روز کاری به مشتری عودت دهند؛
 • به هر دلیلی اگر واریز وجه خرید قند ، شکر و نبات به صورت ناقص صورت گیرد، سفارش ارسال لغو گردیده و هیچ وجهی به مشتری عودت داده نخواهد شد و در صورت تکمیل واریزی، ارسال قند ، شکر و نبات صورت خواهد گرفت؛
 • زمان ثبت سفارش محدودیت زمانی نداشته و حتی در تعطیلات هم، مشتری می تواند سفارشات خود را ثبت کند ولی، ارسال قند ، شکر و نبات فقط در ایام کاری هفته از شنبه تا پنج شنبه بوده و زمان پشتیبانی سایت هم، ۸ ساعته (از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد؛
 • اطلاعات هویتی مشتریان جزء اسرار بوده و فروشگاه خود را در حفظ و نگهداری آن ها متعهد می داند؛
 • کلیه سرویس های ارائه شده از سوی فروشگاه میرزا بازار از قبیل: خرید و فروش، ارسال محصول، تراکنش های مالی، رسیدگی به درخواست ها و… از دفتر مرکزی این سایت فروشگاهی ارائه می گردد و دارای هیچ شعبه یا نمایندگی در سطح استان یا کشور نمی باشد.

۱۵. روش های اتصال به سایت فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای ورود به سایت فروشگاه آنلاین میرزا بازار و خرید قند ، شکر و نبات ، روش های گوناگونی درنظر گرفته شده است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. رایانه و لپ تاپ؛
۲. تلفن همراه و تبلت؛
۳. نصب اپلیکیشن.

۱۶. روش های ارتباط با فروشگاه آنلاین میرزا بازار

مدیران فروشگاه اینترنتی میرزا بازار جهت در دسترس بودن مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه برای مشتریان، اقدام به ایجاد راه های ارتباطی گوناگونی کرده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایت فروشگاه: www.mirzabazar.com
 • ایمیل: info@mirzabazar.com
 • صفحات اجتماعی سایت فروشگاه : اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، یوتیوب
 • تلفن ثابت پشتیبانی: ۰۱۳۳۲۱۲۹۳۲۸

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *