جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

خرید اینترنتی تخمه کدو،آفتابگردان و هندوانه امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه سعی دارند با ارائه انواع تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه از قبیل: تخمه کدو مشهدی، تخمه کدو گوشتی، تخمه کدو مرمری، تخمه آفتابگردان سفید، تخمه آفتابگردان شمشیری و تخمه آفتابگردان دور سفید، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه)

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماًخرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خریداین محصول ترغیب کنند، می توان به: چی توز، مزمز، گلستان، مانی، سنجابک، چاکلز، هلیا، لینا، خشکپاک، چاپار، برتر و تواضع اشاره کرد.

توجه به ویژگی ها در خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه ای که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه می توان به: با پوست و بدون پوست، با چاشنی و بدون چاشنی، دو آتیشه، زعفرانی، بوداده، خام، شور، بی نمک، ترش، فله و بسته بندی اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه با توجه به نوع آن ها متفاوت است. ولی، گفتنی است که برای تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه، زمان ماندگاری یک سال در فریزر، ۶ ماه در یخچال و سه ماه در دمای اتاق را اعلام کرده اند.

خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

ذکر وزن روی بسته بندی در خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

درج وزن تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید آنلاین تخمه کدو،آفتابگردان و هندوانه می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه فروشگاهی بین ۲۵ گرم تا ۲ کیلوگرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه با موارد مصرف آن

ارائه تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه ای را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: میان وعده ها، پذیرایی ها، ایام خاصی مانند: شب یلدا، عید نوروز و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی

بسته بندی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب وخرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه اشاره کرد: ظرف یک بار مصرف با روکش سلفونی، پلاستیک شفاف رنگی و سلفون متالایز. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال پیک بادپا داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه بین ۸۲.۴۰۰ ریال تا ۷۶۰.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید آنلاین تخمه کدو،آفتابگردان و هندوانه از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای خشکپاک، چاپار، برتر و تواضع محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها در خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

تخمه کدو مشهدی برتر، تخمه کدو گوشتی چاپار، تخمه کدو مشهدی خشکپاک، تخمه کدو مرمری زعفرانی تواضع، تخمه کدو بو داده بی نمک عرشیا، تخمه کدو بو داده بی نمک عرشیا، تخمه کدو گوشتی دو آتیشه عرشیا، تخمه کدو فله، تخمه آفتابگردان برتر، تخمه آفتابگردان دور سفید برتر، تخمه آفتابگردان ترش فله، مغز تخمه آفتابگردان شور فله، تخمه آفتابگردان نمکی فله، مغز تخمه آفتابگردان خام، تخمه هندوانه چاپار، تخمه هندوانه برتر، تخمه هندوانه دوآتشه فله و تخمه هندوانه زرد فله.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی تخمه کدو،آفتابگردان و هندوانه

درباره خرید اینترنتی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه تخمه کدو،آفتابگردان و هندوانه خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی تخمه کدو،آفتابگردان و هندوانه در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید تخمه کدو،آفتابگردان و هندوانه در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید اینترنتی تخمه کدو،آفتابگردان و هندوانه آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار در خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

خشکپاک، چاپار، برتر و تواضع.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه، ۲ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه ؛
 • پرداخت هزینه کرد تخمه کدو، آفتابگردان و هندوانه مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *