جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید بیسکوییت و ویفر

خرید بیسکوییت و ویفر

خرید اینترنتی بیسکوییت و ویفر امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید بیسکوییت و ویفر از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به بیسکوییت و ویفر باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید بیسکوییت و ویفر از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع بیسکوییت و ویفر

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش بیسکوییت و ویفر سعی دارند با ارائه انواع بیسکوییت و ویفرها از قبیل: بیسکویت ساده، ویفر، بیسکویت کرم‌دار، بیسکویت روکش‌ دار، سبوس دار با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع بیسکوییت و ویفر)

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان بیسکوییت و ویفر بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای بیسکوییت و ویفر را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای بیسکوییت و ویفر که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: گرجی، جوین، کوپا، فرخنده، دلاتو، فرمند، نسترن، چی توز، ویتانا، سلامت، باراکا، شیرین عسل، حلوای عقاب، های بای، نیکا، مینو، لاگو، واکرز، فلورا، بالزن، مک ویتیز، تام پیچ، رافائلو، فررو روچر، پچ پچ، جکوبسنز، امپایر، دومیکا، ستاک، متفرقه، آناتا و توتیا اشاره کرد.

توجه به ویژگی ها در خرید بیسکوییت و ویفر

بیسکوییت و ویفرهایی که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع بیسکوییت و ویفر می توان به: شکلاتی، میوه‌ ای، ساده، وانیل، نارگیلی، فندقی، شیری، کنجدی، کره ای، قهوه، خرمایی، سبوس دار، عسلی، پرتقال، نمکی، موز، زعفرانی، دارچینی، پیتزایی، بادام زمینی، توت فرنگی، سبزی و گیلاس اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع بیسکوییت و ویفر با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که بیسکوییت و ویفرها در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری بیسکوییت و ویفرها با توجه به نوع آن ها متفاوت است ولی، گفتنی است که برای بیسکوییت و ویفرها، زمان ماندگاری بسیار طولانی را اعلام کرده اند.

خرید اینترنتی بیسکویت و ویفر

ذکر وزن روی بسته بندی در خرید بیسکوییت و ویفر

درج وزن بیسکوییت و ویفر هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن بیسکوییت و ویفر را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر بیسکوییت و ویفرهای فروشگاهی بین ۲۰ گرم تا ۲۰۰۰ گرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه بیسکوییت و ویفر با موارد مصرف آن

ارائه بیسکوییت و ویفر برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و بیسکوییت و ویفرهایی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: صبحانه، میان وعده، پذیرایی ها (جلسات، میهمانی ها و…) در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی

بسته بندی بیسکوییت و ویفر نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی بیسکوییت و ویفر اشاره کرد: سلفون متالایز، جعبه مقوایی و قوطی طلقی. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود بیسکوییت و ویفر مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید بیسکوییت و ویفر

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی بیسکوییت و ویفر می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت بیسکوییت و ویفر بین ۱۱.۰۰۰ ریال تا ۵۳۰.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید بیسکوییت و ویفر

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید آنلاین بیسکوییت و ویفر از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای گرجی، جوین، فرمند، کوپا، باراکا، فرخنده و نسترن محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید بیسکوییت و ویفر از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

ویفر کارامل رنگینک گرجی، بیسکوییت سبوس دار گرجی، بیسکوییت کرمدار با طعم پرتقال گرجی، بیسکوییت با تزئین کنجد و شوید جوین، بیسکوئیت جوین گرجی، بیسکویت نیم چاشت خانواده گرجی، بیسکوییت باغ وحش گرجی، بیسکویت سیمرغ با تزئین کنجد، بیسکوییت نیم چاشت طلایی گرجی، ویفر با روکش کاکائویی فرمند، بیسکوییت پذیرایی با طعم نارگیلی گرجی، کوکی با تکه های شکلات گرجی، بیسکوییت نسترن با طعم نارگیل ویفر کاکائویی کاراملی با کرم کاکائو گرجی، بیسکوییت چهره‌ ها گرجی، بیسکوئیت کودک با ارده گرجی، بیسکویت سیمرغ با طعم کاپوچینو، بیسکوییت پذیرایی ساده گرجی، بیسکوئیت الفبا فارسی گرجی، بیسکوئیت کنجد و ریحان جوین گرجی.

یسکویت کرم شکلاتی تلخ سلامت، بیسکویت بیسکو پلاس گرجی، بیسکوییت با روکش کاکائویی باراکا، بیسکوییت عصرانه با تزیین کنجد گرجی، ویفر شکلاتی تلخ سلامت، ویفر با کرم پرتقال فرمند، بیسکوییت گرجی سری نسترن با طعم نارگیل، ویفر با کرم توت فرنگی فرمند، بیسکویت سلامت، ویفر شکلاتی سلامت، ویفر با روکش کاکائویی فرمند، بیسکویت ۵ غله سلامت، بیسکوییت فرخنده با طعم پرتقالی، ویفر با کرم نارگیل فرمند، ویفر با طعم موز سلامت، بیسکویت کرم دار نارگیلی سلامت.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی بیسکوییت و ویفر

درباره خرید اینترنتی بیسکوییت و ویفر باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران بیسکوییت و ویفر به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی بیسکوییت و ویفر در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی بیسکوییت و ویفر از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید بیسکوییت و ویفر از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع بیسکوییت و ویفر در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن بیسکوییت و ویفر انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه بیسکوییت و ویفر خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال بیسکوییت و ویفر خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی بیسکوییت و ویفر در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید بیسکوییت و ویفر خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید بیسکوییت و ویفر را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید بیسکوییت و ویفر در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید بیسکوییت و ویفر را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال بیسکوییت و ویفر به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال بیسکوییت و ویفر، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال بیسکوییت و ویفر خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل بیسکوییت و ویفر می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال بیسکوییت و ویفر بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل بیسکوییت و ویفر می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل بیسکوییت و ویفر در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل بیسکوییت و ویفر ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل بیسکوییت و ویفر برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت بیسکوییت و ویفر در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت بیسکوییت و ویفر محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید بیسکوییت و ویفر آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل بیسکوییت و ویفر ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل بیسکوییت و ویفر از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار خرید بیسکوییت و ویفر در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش بیسکوییت و ویفر استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

گرجی، جوین، کوپا، فرخنده، دلاتو، فرمند، نسترن، چی توز، ویتانا، سلامت، باراکا، شیرین عسل، حلوای عقاب، های بای، نیکا، مینو، پچ پچ، دومیکا، ستاک، آناتا، توتیا.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید بیسکوییت و ویفر یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی بیسکوییت و ویفر خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند بیسکوییت و ویفر خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت بیسکوییت و ویفر، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید بیسکوییت و ویفر ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه بیسکوییت و ویفر مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض بیسکوییت و ویفر را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی بیسکوییت و ویفر خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات بیسکوییت و ویفر ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی بیسکوییت و ویفر در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی بیسکوییت و ویفر در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن بیسکوییت و ویفر مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت بیسکوییت و ویفر پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش بیسکوییت و ویفر مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد بیسکوییت و ویفر ؛
 • پرداخت هزینه کرد بیسکوییت و ویفر مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ بیسکوییت و ویفر یا برند خاصی از بیسکوییت و ویفر نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در بیسکوییت و ویفری که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی بیسکوییت و ویفر همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید بیسکوییت و ویفر خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید بیسکوییت و ویفر از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید بیسکوییت و ویفر ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید بیسکوییت و ویفر را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید بیسکوییت و ویفر را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی بیسکوییت و ویفر مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید بیسکوییت و ویفر اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *