خرید اینترنتی, خرید اینترنتی شیرینی و تنقلات

خرید آدامس و خوشبوکننده دهان

خرید آدامس و خوشبوکننده دهان

خرید اینترنتی آدامس و خوشبوکننده دهان امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید آن ها از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به آدامس و خوشبوکننده دهان باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید آدامس و خوشبوکننده دهان از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع آدامس و خوشبو کننده دهان

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش آدامس و خوشبو کننده دهان سعی دارند با ارائه انواع آدامس و خوشبو کننده دهان، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع آدامس و خوشبو کننده دهان)

ارائه انواع برندها

از آن جایی که مشتریان آدامس و خوشبو کننده دهان بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای آدامس و خوشبو کننده دهان را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای آدامس و خوشبو کننده دهان که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: بایودنت، دن اکسیر، اکشن، ریلکس، بیوتی دنت، تیک تاک، شیک، شیرین عسل و … اشاره کرد.

توجه به ویژگی ها در خرید آدامس و خوشبوکننده دهان

آدامس و خوشبو کننده دهان که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع آدامس و خوشبو کننده دهان می توان: از جهت طعم: به موزی، نعنایی، توت فرنگی، پرتقالی، لیمویی، استوایی، موهیتو، اکالیپتوس، طالبی، دارچین، هندوانه، کندر و روغن گردو، میوه های قرمز، اسپرمینت، گیلاس، سیب ترش، ماستیک، وانیل و نعنا، لیموناد انگور قرمز اشاره کرد.

هم چنین، از جهت ساختار: می توان شکری بودن و بدون شکر، بدون قند، با ویتامین C و با ویتامین D اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع آدامس و خوشبو کننده دهان با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که آدامس و خوشبو کننده دهان در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری آدامس و خوشبو کننده دهان با توجه به نوع آن ها متفاوت است ولی، گفتنی است که برای آدامس و خوشبو کننده دهان، زمان ماندگاری حدود ۱۲ ماه را اعلام کرده اند.

خرید آدامس و خوشبوکننده دهان

ذکر وزن روی بسته بندی در خرید آدامس و خوشبوکننده دهان

درج وزن آدامس و خوشبو کننده دهان هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن آدامس و خوشبو کننده دهان را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر آدامس و خوشبو کننده دهان فروشگاهی بین ۱۸ گرم تا ۷۷ گرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه آدامس و خوشبو کننده دهان با موارد مصرف آن

ارائه آدامس و خوشبو کننده دهان برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و آدامس و خوشبو کننده دهانی را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب همه موارد مصرفی آن از قبیل: بعد از غذا، سرگرمی ها، درمانی و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی

بسته بندی آدامس و خوشبو کننده دهان نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخاب و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی آدامس و خوشبو کننده دهان اشاره کرد: جعبه مقوایی، کاغذ رنگی، سلفون متالایز و قوطی پلاستیکی مات. شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود آدامس و خوشبو کننده دهان مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید آدامس و خوشبوکننده دهان

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی آدامس و خوشبو کننده دهان می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت آدامس و خوشبو کننده دهان بین ۳۴.۰۰۰ ریال تا ۱۱۵.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید آدامس و خوشبوکننده دهان

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سوپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید آنلاین آدامس و خوشبوکننده دهان از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای دن اکسیر و بایودنت محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

توجه به آمار پرفروش ها

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای خرید آدامس و خوشبو کننده دهان از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

آدامس دراژه بدون قند با طعم نعنا خنک دن اکسیر، آدامس دراژه بدون قند با طعم نعنا دن اکسیر، آدامس مینی استیک بدون شکر با طعم موهیتو بایودنت، آدامس دراژه بدون قند با طعم نعناع خنک دن اکسیر، آدامس مینی استیک بدون شکر با طعم طالبی بایودنت، آدامس دراژه بدون قند با طعم دارچین دن اکسیر، آدامس دراژه بدون قند با طعم نعناع دن اکسیر، آدامس دراژه بدون قند با طعم دارچین دن اکسیر، آدامس بایودنت با طعم توت فرنگی.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی آدامس و خوشبوکننده دهان

درباره خرید اینترنتی آدامس و خوشبو کننده دهان باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۳ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران آدامس و خوشبو کننده دهان به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی آدامس و خوشبو کننده دهان در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی آدامس و خوشبوکننده دهان از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید آدامس و خوشبوکننده دهان از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع آدامس و خوشبوکننده دهان در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن آدامس و خوشبو کننده دهان انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه آدامس و خوشبو کننده دهان خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال آدامس و خوشبو کننده دهان خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی آدامس و خوشبوکننده دهان در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید آدامس و خوشبو کننده دهان خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید آدامس و خوشبو کننده دهان را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید آدامس و خوشبوکننده دهان در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید آدامس و خوشبوکننده دهان را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال آدامس و خوشبوکننده دهان به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال آدامس و خوشبوکننده دهان، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال آدامس و خوشبوکننده دهان خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل آدامس و خوشبوکننده دهان می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال آدامس و خوشبوکننده دهان بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل آدامس و خوشبوکننده دهان می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل آدامس و خوشبوکننده دهان در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل آدامس و خوشبوکننده دهان ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل آدامس و خوشبوکننده دهان برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت آدامس و خوشبوکننده دهان در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت آدامس و خوشبوکننده دهان محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید آدامس و خوشبوکننده دهان آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل آدامس و خوشبوکننده دهان ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل آدامس و خوشبوکننده دهان از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار خرید آدامس و خوشبوکننده دهان در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش آدامس و خوشبوکننده دهان استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

بایودنت، دن اکسیر، اکشن، ریلکس، بیوتی دنت، تیک تاک، شیک، شیرین عسل .

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید آدامس و خوشبوکننده دهان یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمیآدامس و خوشبوکننده دهان خاطر خرید اینترنتی آدامس و خوشبوکننده دهان خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند آدامس و خوشبوکننده دهان خریداری شده را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت آدامس و خوشبوکننده دهان، ۲ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید آدامس و خوشبوکننده دهان ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه آدامس و خوشبوکننده دهان مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض آدامس و خوشبوکننده دهان را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی آدامس و خوشبوکننده دهان خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات آدامس و خوشبوکننده دهان ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی آدامس و خوشبوکننده دهان در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی آدامس و خوشبوکننده دهان در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن آدامس و خوشبوکننده دهان مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت آدامس و خوشبوکننده دهان پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش آدامس و خوشبوکننده دهان مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد آدامس و خوشبوکننده دهان ؛
 • پرداخت هزینه کرد آدامس و خوشبوکننده دهان مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *