جـسـتجـو
بر اساس دسته بندی
فیلتر براساسدسته‌ها
خرید اینترنتی
قیمت روز
اخبار فروشگاه

خانه / خرید اینترنتی / خرید آجیل و خشکبار

خرید آجیل و خشکبار

فروش و خرید اینترنتی آجیل و خشکبار امروزه به یکی از روش های آسان تهیه کالا تبدیل شده است، اقبال عمومی برای خرید آجیل و خشکبار از فروشگاه های آنلاین رو به افزایش می باشد. شاید بتوان گفت: کمبود وقت و نیاز خانواده ها به آجیل و خشکبار باعث شده است تا خرید اینترنتی این کالا افزایش یابد. به همین دلیل، باید در زمان خرید آجیل و خشکبار از فروشگاه های آنلاین نکاتی رعایت شود که در این جا، به مهم ترین این نکات اشاره می کنیم:

عرضه انواع آجیل و خشکبار

فروشگاه های آنلاین برای عقب نماندن در رقابت پرسود فروش آجیل و خشکبار سعی دارند با ارائه انواع آجیل و خشکبار از قبیل: پسته، میوه خشک، آجیل مخلوط، تخمه، بادام، کشمش، بادام زمینی، خرما، بادام هندی، گردو، نخودچی، فندق، تخمه آفتاب گردان، کدو، جاپنی، هندوانه، انجیر و سویا، با دستی پر به استقبال مشتریان خود بروند. (مشاهده تغییرات روزانه قیمت انواع آجیل و شکبار)

خرید آجیل و خشکبار

ارائه انواع برندها در خرید آجیل و خشکبار

از آن جایی که مشتریان آجیل و خشکبار بسته به نیازهای خود دارای سلایق گوناگونی هستند، نسبت به برخی برندها حساسیت خاصی از خود نشان می دهند و مقیدند که حتماً خرید (فروش آنلاین) خود را از برند خاصی تهیه کنند لذا، مدیران فروشگاه های اینترنتی باید تا جایی که ممکن است همه برندهای آجیل و خشکبار را در معرض دید مصرف کنندگان قرار دهند. در همین راستا، از مهم ترین برندهای آجیل و خشکبار که توانسته اند مشتریان فراوانی را برای خرید این محصول ترغیب کنند، می توان به: خشکپاک، گلستان، چاپار، میوس، پنگوئن، برتر، آذرکندو، آرسیس، تواضع، دکتر بادام، هلیا، مانی، گلها لورا، لئونارد، مصطفوی، سبزدانه، دارامان، مزمز، فامیلا، کامترند، متفرقه، سحرخیز، کرالیچین، طوس، برتر، مشکین، برا، چیلوک، ژیوان، نوین زعفران، همدل، هلیا، مادلین، عقاب و چم چنگ اشاره کرد.

توجه به ویژگی های آجیل و خشکبار

آجیل و خشکباری که سوپرمارکت های آنلاین ارائه می کنند، باید براساس بررسی دقیق نیازهای مشتریان صورت پذیرد تا محصول خود را مطابق با ویژگی های نیاز مشتریان تولید کنند. از مهم ترین ویژگی های انواع آجیل و خشکبار می توان: به پوست دار و بدون پوست بودن و نیز، به چاشنی داشتن و چاشنی نداشتن اشاره کرد. بنابراین، همه سعی مدیران و مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه ها بر عرضه انواع آجیل و خشکبار با ویژگی های متنوع می باشد.

محدوده ماندگاری در خرید آجیل و خشکبار

یکی از مواردی که باید مدیران فروشگاه های آنلاین به طور جدی نسبت به آن حساس باشند، بررسی مدت زمانی است که آجیل و خشکبار در قفسه های فروش قرار خواهند گرفت؛ چون زمان نگهداری آجیل و خشکبار با توجه به نوع آن ها متفاوت است ولی، گفتنی است که برای آجیل و خشکبار، زمان ماندگاری از یک سال در فریزر تا ۶ ماه در یخچال و تا سه ماه در دمای اتاق را اعلام کرده اند.

خرید آجیل و خشکبار

ذکر وزن روی بسته بندی آجیل و خشکبار

درج وزن آجیل و خشکبار هم، یکی دیگر از فاکتورهایی است که مشتریان نکته بین با حساسیت خاصی با آن برخورد می کنند. درواقع، مصرف کننده، وزن آجیل و خشکبار را با قیمت آن می سنجد و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید می کند. البته، ناگفته نماند که وزن اکثر آجیل و خشکبار فروشگاهی بین ۲۵ گرم تا ۱۰۰۰ گرم متغیر می باشد.

تناسب عرضه آجیل و خشکبار با موارد مصرف آن

ارائه آجیل و خشکبار برای مناسبت های گوناگون باید جزء دغدغه های اصلی یک فروشگاه اینترنتی باشد و آجیل و خشکباری را که در فروشگاه ارائه می کند باید متناسب با همه موارد مصرفی آن از قبیل: میان وعده ها، ایام عید نوروز و… در معرض انتخاب مشتری قرار گیرد.

دقت در نوع بسته بندی برای خرید آجیل و خشکبار

بسته بندی آجیل و خشکبار نیز، یکی دیگر از مواردی است که علاوه بر کیفیت محصول، در انتخابف فروش اینترنتی و خرید مشتری تأثیر به سزایی دارد؛ در این بین می توان به چند نوع بسته بندی آجیل و خشکبار اشاره کرد: پلاستیکی شفاف، سلفون متالایز، پاکتی، قوطی پلاستیک غیرشفاف و بسته چوبی فانتزی(جعبه ای فانتزی). شما می توانید بسته به نوع نیاز و سلیقه خود آجیل و خشکبار مورد نظر را سفارش دهید و در یکی از بسته بندی های ذکر شده در بالا تحویل بگیرید.

ارسال سریع در خرید آجیل و خشکبار

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک فروشگاه آنلاین داشته باشد، این است که کالاهای خریداری شده مشتریان را در کوتاه ترین زمان به دست مشتریان برساند. به همین منظور، ارسال اکسپرس داخل رشت (تحویل سریع محصول) راه اندازی شده تا خدمات رسانی فروشگاه ها برای مشتریان آسان تر گردد.

درج قیمت

همان گونه که قبلاً اشاره شد، درج برخی مشخصات بر روی بسته بندی آجیل و خشکبار می تواند در انتخاب مشتری بسیار مؤثر واقع شود؛ یکی از این مشخصات، قیمت محصول است. به عنوان نمونه، در فروشگاه میرزابازار قیمت آجیل و خشکبار بین ۷۰.۰۰۰ ریال تا ۳.۲۷۰.۰۰۰ ریال متفاوت می باشد.

ارائه برندهای محبوب در خرید آجیل و خشکبار

از دیگر اقداماتی که باید مدیران یک فروشگاه اینترنتی انجام دهند این است که خرید مشتریان را رصد کرده و ببینند بیشترین خرید و فروش محصول، مربوط به کدام برندهاست. به عنوان مثال، در سورپرمارکت میرزا بازار با بررسی میزان خرید آجیل و خشکبار از سوی مشتریان مشخص گردید که برندهای خشکپاک، گلستان، چاپار، میوس، پنگوئن، برتر، آذرکندو، آرسیس، تواضع، دکتر بادام، هلیا، مانی، گلها لورا، لئونارد، مصطفوی، سبزدانه، دارامان، مزمز، فامیلا، کامترند، متفرقه، سحرخیز، کرالیچین، طوس، برتر، مشکین، برا، چیلوک، ژیوان، نوین زعفران، همدل، هلیا، مادلین، عقاب، و چم چنگ محبوبیت خاصی در بین مشتریان دارند؛ لذا، مسؤول پشتیبانی باید نسبت به تأمین این برندها، اهتمام جدی داشته باشد.

خرید آجیل و خشکبار-فروش اینترنتی آجیل

توجه به آمار پرفروش ها

براساس بررسی آمار فروش می توان گفت که بیشترین تقاضای فروش اینترنتی و خرید آجیل و خشکبار از سوی خریداران مربوط به موارد زیر می باشد:

پسته چاپار، خرما خاصویی مزمز، پسته آرسیس، انجیر خشک خشکپاک، کشمش پلویی سحرخیز، میوه جات خشک خشکپاک، کشمش پلویی چاپار، خرمای بدون هسته مانی، کشمش بدون دانه گلستان، کشمش گلها، نخودچی شور خشکپاک، کشمش بدون دانه گلستان، کشمش پلویی خشکپاک، مغز گردو چاپار، نخودچی کشمش سحرخیز، تخمه کدو گوشتی خشکپاک، کشمش بدون دانه آفتابی گلستان، آجیل میوه فانتزی تواضع، کشمش گلها، تخمه کدو گوشتی برتر، کشمش سبز چاپار، میوه خشک توت فرنگی میوس، کشمش پلویی سحرخیز، انجیر خشک مانی، میوه خشک آناناس میوس، میوه خشک توت فرنگی میوس، میوه خشک سیب دارچین میوس، گردو آرسیس، بادام پوست کاغذی خام چاپار، بادام خام برتر، بادام پوست کاغذی شور چاپار، تخمه کدو مشهدی چاپار، کشمش سبز، بادام شور چاپار، میوه خشک پرتقال میوس و تخمه کدو گوشتی برتر.

ملاک ارزش گذاری روی خرید اینترنتی آجیل و خشکبار

درباره فروش و خرید اینترنتی آجیل و خشکبار باید این نکته را یادآور شد که ارزش زمانی و هزینه ای این خرید به حدی بالاست که بیشتر کاربران به صورت میانگین امتیاز ۲ از ۵ را به آن داده اند و این بیان گر میزان علاقه مندی و اهمیت دادن خریداران آجیل و خشکبار به خرید اینترنتی آن است.

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار :

خرید اینترنتی آجیل و خشکبار (فروش اینترنتی آجیل) در فروشگاه آنلاین میرزا بازار تجربه ای جذاب و ماندگار از یک خرید آسان در محیطی امن و مطمئن به شمار می آید. در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار به شرایط انتخاب درست کالا اندیشیده شده است؛ درواقع، انجام خرید امن و آسان، تحویل به موقع، خدمات پس از فروش و فراهم کردن امکانات مناسب از قبیل سرعت بالای سایت، گزینه های دسترسی دقیق و جذاب و در عین حال ساده، بخش مقایسه ای، ارسال نظرات مخاطبین و بسیاری از این دست امکانات، که لازمه هر خرید آنلاین به شمار می آید، با دقت و وسواس فراوان برای تأمین رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است.

۱. دسته بندی کالاها و خدمات در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه برترین خدمات و کامل ترین امکانات رفاهی، همه سعی خود را به کار بسته است تا دسته های گوناگون کالاها و خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

مهم ترین و پرکاربردترین دسته های کالاها، محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی میرزا بازار عبارت اند از:

۱. سوپرمارکت؛
۲. پوشاک؛
۳. کالای دیجیتال؛
۴. لوازم بهداشتی؛
۵. سوغات سفر.

البته، هر کدام از این دسته ها، دارای زیرمجموعه های فراوانی است که با ورود به سایت فروشگاه و با انتخاب گزینه “محصولات میرزا بازار” این زیرشاخه ها برای شما قابل رؤیت و استفاده است.

۲. روش های خرید اینترنتی آجیل و خشکبار از فروشگاه آنلاین میرزابازار

کافی است برای یک خرید آسان و راحت از میرزا بازار مراحل زیر را به دقت و با حوصله طی کنید تا شیرینی یک خرید جذاب را تجربه کرده باشید:

۱. ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار از طریق آدرس Mirzabazar.Com؛
۲. پیدا کردن گزینه خرید آجیل و خشکبار از طریق جستجوی پیشرفته؛
۳. مشاهده انواع آجیل و خشکبار در اندازه ها، قیمت ها و مشخصات گوناگون؛
۴. اضافه کردن آجیل و خشکبار انتخابی به سبد خرید؛
۵. نهایی کردن سفارش خرید؛
۶. انتخاب یکی از روش های پرداخت هزینه آجیل و خشکبار خریداری شده؛
۷. انتخاب یکی از روش های ارسال آجیل و خشکبار خریداری شده؛
۸. انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت؛
۹. دریافت فاکتور خرید و کد رهگیری.

۳. روش های پرداخت در خرید اینترنتی آجیل و خشکبار در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

تنوع پرداخت در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار باعث شده است که مشتری با هیچ محدودیتی در این زمینه مواجه نشود و با انتخاب یکی از روش های زیر، خرید آجیل و خشکبار خود را انجام دهد:

۱. پرداخت آنلاین

در روش پرداخت آنلاین، شما می توانید با کلیه کارت های متصل به شبکه شتاب، پرداخت هزینه خرید آجیل و خشکبار را انجام دهید.

۲. پرداخت در محل تحویل کالا (COD)

فروشگاه آنلاین میرزا بازار سه گزینه برای پرداخت خرید آجیل و خشکبار در محل را ارائه کرده است:

• پرداخت به وسیله دستگاه کارت خوان (POS): که با هر کدام از کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر است؛
• پرداخت نقدی هزینه کالا: که هزینه به صورت فیزیکی و نقدی به پیک فروشگاه پرداخت می شود؛
• پرداخت از طریق کد دستوری USSD: که با استفاده از گوشی تلفن همراه و اطلاعات کارت بانکی متصل به شبکه شتاب انجام می گیرد.

۳. پرداخت کارت به کارت

در این روش مشتری با دو روش می تواند هزینه خرید آجیل و خشکبار را پرداخت کند:

• پرداخت کارت به کارت به وسیله دستگاه عابر بانک به شماره کارت یا شماره حساب فروشگاه میرزا بازار؛
• پرداخت کارت به کارت به وسیله برخی اپلیکیشن ها مانند: همراه بانک ها، آپ، #۷۸۰* و … و نیز، به وسیله اینترنت بانک: به شماره حساب یا شماره کارت فروشگاه.

۴. روش های ارسال آجیل و خشکبار به وسیله فروشگاه اینترنتی میرزابازار

میرزا بازار شیوه های گوناگونی را برای ارسال آجیل و خشکبار، درنظر گرفته است و مشتریان براساس نیاز خود یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

۱. پیک بادپا

پیک بادپا سریع ترین روش ارسال آجیل و خشکبار خریداری شده داخل شهری می باشد؛ به گونه ای که سفارشات شما در همان روز به دست شما خواهد رسید و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و هنگام تحویل آجیل و خشکبار می باشد.

۲. پست پیشتاز

در این روش، پرداخت به صورت پیش کرایه و قبل از ارسال آجیل و خشکبار بوده و یکی از مطمئن ترین روش های ارسال کالا محسوب می شود. درضمن، مدت زمان تحویل کالا در بازه زمانی یک تا سه روز می باشد.

۳. تیپاکس

یکی از روش های مورد اعتمادی که کمترین هزینه، بالاترین سرعت و پایین ترین سطح خطرپذیری را دارد، ارسال از طریق تیپاکس می باشد.

این روش ارسال، مخصوص خارج از شهر رشت بوده و پرداخت هزینه آن به صورت پس کرایه و پس از تحویل آجیل و خشکبار می باشد.

نکته این که، کمترین مدت زمان تحویل آجیل و خشکبار در تیپاکس، ۲۴ ساعت و بیشترین مدت زمان تحویل آجیل و خشکبار ، ۷۲ ساعت می باشد.

۴. حمل و نقل هوایی

این روش ارسال، بیشتر مواقعی صورت می گیرد که زمان تحویل آجیل و خشکبار برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار باشد. در این روش، مشتری موظف است هنگام دریافت آجیل و خشکبار در فرودگاه حضور داشته باشد.

دریافت هزینه در این روش، به صورت پیش کرایه بوده و همراه قیمت آجیل و خشکبار محاسبه خواهد شد.

۵. باربری

این روش برای مشتریانی توصیه می شود که حجم خرید آجیل و خشکبار آنان بالا بوده و ارسال از روش های دیگر امکان پذیر نمی باشد. در این روش، مدت زمان تحویل آجیل و خشکبار ها یک تا سه روز بوده و روش پرداخت آن به صورت پس کرایه می باشد.

۶. تعاونی های مسافربری

این روش مخصوص مشتریان خارج از شهر رشت بوده و از نوع پس کرایه می باشد و مدت زمان تحویل آجیل و خشکبار از یک تا سه روز متغیر است.

۵. استفاده از برندهای همکار در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

از آن جایی که فروشگاه آنلاین میرزا بازار اصل را بر تعامل با تولید کنندگان محصولات و کالاها با انواع برندهای گوناگون گذاشته است، در نظر دارد از برندهای دیگر هم، در زمینه فروش آجیل و خشکبار (فروش اینترنتی آجیل و خشکبار) استفاده کند تا تنوع این محصول پرطرفدار را افزایش دهد. برخی از این برندها عبارت اند از:

• خشکپاک،
• گلستان،
• چاپار،
• پنگوئن،
• برتر،
• تواضع،
• مانی،
• لئونارد،
• مصطفوی،
• سبزدانه،
• مزمز،
• فامیلا،
• سحرخیز،
• همدل،
• هلیا،
• عقاب،
• چم چنگ.

۶. اعتمادسازی در فروشگاه آنلاین میرزابازار

امنیت و اطمینان خاطر در خرید آجیل و خشکبار یکی از دغدغه های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار بوده، هست و خواهد بود و در همین راستا سعی کرده است همه شرایط لازم برای یک خرید اطمینان بخش را برای مشتریان خود فراهم کند. از جمله این شرایط اعتمادسازی عبارت اند از:

۱. نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)؛
۲. نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
۳. نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان گر این واقعیت هستند که همه فعالیت های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان های امنیتی و انتظامی می باشد. به همین دلیل، مشتری می تواند با اطمینان خاطر خرید اینترنتی آجیل و خشکبار خود را از این فروشگاه آنلاین انجام دهد.

۷. شرایط مرجوع کردن کالا در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به دلیل احترام به خرید مشتری و نیز، براساس اصل مشتری مداری، قوانینی را به اجرا گذاشته است که برطبق آن، مشتری می تواند آجیل و خشکبار خریداری شده (فروش اینترنتی آجیل) را به مسؤولان پشتیبانی فروشگاه عودت دهد؛ این شرایط و قوانین عبارت اند از:

 • زمان مرجوعیت آجیل و خشکبار، ۵ روزه می باشد؛
 • به یاد داشتن کد خرید آجیل و خشکبار ؛
 • ارسال فاکتور خرید به همراه آجیل و خشکبار مرجوعی؛
 • اگر مشتری قصد مرجوعیت یا تعویض آجیل و خشکبار را داشته باشد، باید حتماً از طریق تلفن های پشتیبانی و ایمیل به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد؛
 • در صورت آسیب دیدگی یا نقص فنی شرکتی آجیل و خشکبار خریداری شده؛
 • در صورت آسیب دیدگی و خسارت ناشی از پیک یا حمل و نقل بین شهری؛
 • در صورت مغایرت مشخصات آجیل و خشکبار ثبت سفارش شده با کالای ارسالی؛
 • عدم مخدوش شدن اتیکت بسته بندی آجیل و خشکبار در هنگام مرجوعیت؛
 • سالم بودن جعبه و بسته بندی آجیل و خشکبار در زمان مرجوعیت؛
 • تمیز و سالم نگه داشتن آجیل و خشکبار مرجوعی؛
 • عدم قابلیت تعویض یا مرجوعی نسبت به کالاهای بخش پیشنهاد شگفت انگیز؛
 • تأیید مرجوعیت آجیل و خشکبار پس از بررسی کارشناسان کنترل کیفیت و سلامت فروشگاه؛
 • اختصاص بن خرید کالا به ارزش آجیل و خشکبار مرجوعی در صورت تعویض؛
 • عدم امکان لغو بن تعویض، پس از اختصاص این بن به مشتری؛
 • اعلام زمان محدود برای تعویض از سوی مسؤولان پشتیبانی؛
 • تعهد مشتری نسبت به هزینه های مرجوعی و ارسال مجدد آجیل و خشکبار ؛
 • پرداخت هزینه کرد آجیل و خشکبار مرجوعی به حساب مشتری پس از ۷۲ ساعت البته، با کسر هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی.

۸. تخفیف در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار به رسم ادب و احترام نسبت به مشتریان وفادار خود، اقدام به تخفیفات ویژه هفتگی، ماهانه، اعیاد ویژه ملی، مذهبی و جهانی مانند: عید نوروز، عید غدیر خم، کریسمس و… کرده و در همین راستا، محصولات خاصی را به صورت مقطعی و براساس ایام ویژه عرضه می کند.

نوع عرضه این تخفیفات دارای قواعد خاصی بوده که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• این تخفیفات، واقعی بوده و صرفاً جهت تبلیغ آجیل و خشکبار یا برند خاصی از آجیل و خشکبار نمی باشد؛
• مدت زمان ارائه آن ها، محدود بوده و امکان تمدید آن ها به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد؛
• امکان مرجوعیت در آجیل و خشکباری که دارای تخفیف ویژه است، وجود ندارد؛
• هزینه های پست و دیگر هزینه های جانبی آجیل و خشکبار همانند دیگر محصولات می باشد و براساس قوانین پرداخت و ارسال مندرج در سایت فروشگاهی عمل می شود.

۹. خریدهای شگفت انگیز در فروشگاه آنلاین میرزابازار

سایت فروشگاهی میرزا بازار برای آن دسته از مشتریانی که نیاز واقعی به کالاهای خاصی دارند، روزانه اقدام به عرضه محصولات خاصی با پایین ترین قیمت روز بازار کرده است؛ به همین دلیل، شما می توانید در بعضی اوقات، خرید آجیل و خشکبار خود را از بخش خریدهای شگفت انگیز انجام دهید.

لازم به ذکر است که تمام قوانین و شرایط بخش تخفیفات ویژه در قسمت خریدهای شگفت انگیز نیز، وجود دارد.

۱۰. اختصاص بن تخفیف کالا در فروشگاه آنلاین میرزا بازار

فروشگاه اینترنتی میرزا بازار در اقدامی ابتکاری، تصمیم به عرضه بن تخفیف کالا به ارگان ها، ادارات، مؤسسات و سازمان های دولتی و خصوصی کرده است. اما، آن چه مهم است، شرایط اختصاص یافتن این بُن می باشد که عبارت اند از:

 • این بن تخفیف به صورت کارتی است که دارای کدهای مخصوص بوده و تنها برای یک نفر (یک بار) قابل استفاده می باشد؛
 • تعداد سفارش بن کارت باید از ۵ عدد به بالا باشد؛
 • همه تعاملات اداری و مالی باید بین معاونت اداری – مالی آن شرکت یا سازمان مربوطه و بخش پشتیبانی سایت میرزا بازار باشد؛
 • امکان مرجوعی بن کارت ها منتفی بوده و تنها در صورتی که کد آن دارای اشکال باشد، می توان نسبت به مرجوعیت آن اقدام؛
 • تمام هزینه های ارسال و یا مرجوع کردن این بن ها براساس قوانین و شرایط ارسال و مرجوعیت مندرج در سایت فروشگاه می باشد.

۱۱. نظرات مشتریان در بخش خرید آجیل و خشکبار از فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای انتخاب آگاهانه مشتریان نسبت به خرید آجیل و خشکبار ، اقدام به درج نظرات مشتریانی کرده اند که قبلاً خرید آجیل و خشکبار را انجام داده اند.

درواقع، افرادی که قصد خرید آجیل و خشکبار را دارند، ابتدا به نظرات خریداران قبلی آجیل و خشکبار مراجعه کرده و براساس راهنمایی های آنان اقدام به خرید می کنند. به عبارت دیگر، بخش نظرات مشتریان، نقش مشاوره ای را ایفا می کند.

۱۲. محدوده جغرافیایی فعالیت فروشگاه آنلاین میرزا بازار

کارشناسان و مدیران ارشد فروشگاه اینترنتی میرزا بازار با بررسی های کارشناسانه و علمی به این نتیجه رسیده اند که تمرکز این فروشگاه آنلاین بر روی اکو سیستم استان گیلان و منحصراً در کلان شهر رشت باشد تا امکان خدمات رسانی و پشتیبانی فروشگاه به صورت کامل و واقعی باشد نه این که، تنها در حد شعاری و ادعا باقی بماند.

۱۳. اهداف اصلی و فرعی فروشگاه میرزا بازار

فروشگاه آنلاین میرزا بازار برای ارائه بهترین خدمات خرید آجیل و خشکبار اهدافی را دنبال می کند که این اهداف به دو بخش اصلی و فرعی تقسیم می شود. در بخش هدف اصلی می توان «مشتری مداری» را جزء سرلوحه کارهای مدیریتی فروشگاه به شمار آورد. در بخش اهداف فرعی هم، می توان به اهدافی از قبیل موارد زیر اشاره کرد:

 • معرفی آجیل و خشکبار های محلی و سنتی شهر (استان) برای رونق تولید این محصولات؛
 • حمایت از فروشندگان آجیل و خشکبار ها از طریق ارائه این محصولات از طریق سایت فروشگاهی میرزا بازار؛
 • حرکتی برای کاسته شدن ترافیک شهری؛
 • احترام به زمان و برنامه ریزی های اقتصادی مشتریان؛
 • کاستن بخشی از مشغولیت های ذهنی مصرف کنندگان آجیل و خشکبار ؛
 • تلاش حداکثری برای ارائه آجیل و خشکبار های ایرانی و محلی؛
 • اشتغال زایی مناسب و سالم در راستای قوانین و اصول کاری روز (کشور یا دنیا)؛
 • جذب آجیل و خشکبار های محلی و خانگی و فروش آن ها از طریق سوپرمارکت میرزابازار به جهت تکریم فرآورده های محلی و حمایت از تولیدی های کوچک خانگی؛
 • و… .

۱۴. قوانین و مقررات خرید و فروش آجیل و خشکبار در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای خرید آجیل و خشکبار (فروش اینترنتی آجیل) از فروشگاه آنلاین میرزا بازار قوانین و مقرراتی وجود دارد که رعایت آن ها برای فروشگاه و مشتری الزامی می باشد و به جهت آسایش و اطمینان خاطر مشتری در نظر گرفته شده اند. این قوانین عبارت اند از:

 • خرید و فروش آجیل و خشکبار در فروشگاه میرزا بازار براساس قوانین تجارت الکترونیک و براساس آیین نامه های قانونی و بر پایه قانون حمایت از مشتریان باشد؛
 • تمام فعالیت های سایت این فروشگاه تابع قوانین موجود کشور بوده و ارائه آجیل و خشکبار در این فروشگاه دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی ذیربط می باشد؛
 • صداقت در معرفی انواع آجیل و خشکبار و نیز، صدق کلام درباره موجودیت آن در قفسه های مربوطه؛
 • فاکتور خرید آجیل و خشکبار بلافاصله پس از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری درب منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد؛
 • ایجاد محیط امن و سالم برای خرید آسان و بی دغدغه آجیل و خشکبار در بخش پرداخت اینترنتی و ارسال کالای سفارش داده شده؛
 • درج قیمت منصفانه و ارائه انواع آجیل و خشکبار به تناسب قیمت آن ها؛
 • قبول لغو درخواست مشتری به جهت بروز اشتباه در خرید آجیل و خشکبار ؛(البته، به شرطی که مشتری قبل از ارسال آجیل و خشکبار از سوی فروشگاه، درخواست لغو را به مسؤولان پشتیبانی اطلاع دهد.)
 • بازپس گیری آجیل و خشکبار خریده شده معیوب و ناقص، بعد از ۴۸ ساعت و پس از احراز عیب و تأیید نواقصی آن به وسیله کارشناسان فروشگاه؛
 • ثبت دقیق اطلاعات فردی از سوی مشتری جهت پیگیری سفارشان آنان، در غیر این صورت، بروز هر مشکلی بر عهده خود مشتری می باشد؛
 • به هر دلیلی پس از ثبت سفارش از سوی مشتری، فروشگاه متوجه شود که موجودی انبار او تمام شده است، مسؤولان پشتیبان فروشگاه موظف اند که وجه پرداختی را بعد از ۳ روز کاری به مشتری عودت دهند؛
 • به هر دلیلی اگر واریز وجه خرید آجیل و خشکبار به صورت ناقص صورت گیرد، سفارش ارسال لغو گردیده و هیچ وجهی به مشتری عودت داده نخواهد شد و در صورت تکمیل واریزی، ارسال آجیل و خشکبار صورت خواهد گرفت؛
 • زمان ثبت سفارش محدودیت زمانی نداشته و حتی در تعطیلات هم، مشتری می تواند سفارشات خود را ثبت کند ولی، ارسال آجیل و خشکبار فقط در ایام کاری هفته از شنبه تا پنج شنبه بوده و زمان پشتیبانی سایت هم، ۸ ساعته (از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد؛
 • اطلاعات هویتی مشتریان جزء اسرار بوده و فروشگاه خود را در حفظ و نگهداری آن ها متعهد می داند؛
 • کلیه سرویس های ارائه شده از سوی فروشگاه میرزا بازار از قبیل: خرید و فروش، ارسال محصول، تراکنش های مالی، رسیدگی به درخواست ها و… از دفتر مرکزی این سایت فروشگاهی ارائه می گردد و دارای هیچ شعبه یا نمایندگی در سطح استان یا کشور نمی باشد.

۱۵. روش های اتصال به سایت فروشگاه اینترنتی میرزا بازار

برای ورود به سایت فروشگاه آنلاین میرزا بازار و خرید آجیل و خشکبار ، روش های گوناگونی درنظر گرفته شده است از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. رایانه و لپ تاپ؛
۲. تلفن همراه و تبلت؛
۳. نصب اپلیکیشن.

۱۶. روش های ارتباط با فروشگاه آنلاین میرزا بازار

مدیران فروشگاه اینترنتی میرزا بازار جهت در دسترس بودن مسؤولان پشتیبانی این فروشگاه برای مشتریان، اقدام به ایجاد راه های ارتباطی گوناگونی کرده اند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سایت فروشگاه: www.mirzabazar.com
 • ایمیل: info@mirzabazar.com
 • صفحات اجتماعی سایت فروشگاه : اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر، یوتیوب
 • تلفن ثابت پشتیبانی: ۰۱۳۳۲۱۲۹۳۲۸

درباره ی احمدی

Avatar

مطلب پیشنهادی

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید چاشنی سالاد و ماست

خرید اینترنتی چاشنی سالاد و ماست یا خرید اینترنتی ادویه ماست و ادویه امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *