پرسش‌های متداول

آیا برای خرید از فروشگاه اینترنتی میرزابازار باید در سایت آن عضو بشویم؟

پاسخ: بله، فروشگاه آنلاین میرزا بازار به جهت آسایش مشتریان، ارائه خدمات مناسب و امکان پیگیری خریدها و درخواست ها، گزینه ثبت نام (ایجاد حساب کاربری) را الزامی کرده است تا مشتریان گرامی با امنیت و اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهند.

البته، فروشگاه میرزا بازار امکان لغو عضویت را فراهم کرده است تا شخص بتواند بعد از خرید و در صورت تمایل، از عضویت سایت خارج شود.

 

 

روش عضویت در سایت فروشگاهی میرزا بازار چگونه است؟

پاسخ: برای ثبت نام می توانید از قسمت بالای سایت، گزینه ثبت نام(عضویت) را انتخاب کرده و اطلاعات درخواستی از سوی سایت را در کادرهای مربوطه وارد کرده و سپس، تأیید کنید.

 

 

شیوه ثبت سفارش خرید کالا در سوپرمارکت آنلاین میرزا بازار چگونه است؟

پاسخ: پس از ورود به سایت فروشگاهی میرزا بازار، از طریق گزینه جستجوی پیشرفته، کالای مورد نظر خود را پیدا کنید و پس از ورود به غرفه مربوطه، آن محصول مربوطه را به سبد خرید اضافه کنید و سپس، با انتخاب یکی از روش های پرداخت و ارسال کالا، گزینه پرداخت هزینه را انتخاب کرده(در صورت انتخاب روش پرداخت آنلاین) و به صفحه بانکی منتقل می شوید، با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، پرداخت خود را نهایی کرده و فاکتور خرید را تحویل بگیرید.

 

 

آیا لغو سفارش خرید کالا امکان پذیر است؟

پاسخ: بله، هر گاه تصمیم گرفتید می توانید سفارش خرید کالای خود را لغو کنید ولی، این امکان تا قبل از پرداخت هزینه کالا می باشد. پس، اگر بعد از ثبت نهایی و پرداخت وجه کالا، قصد لغو سفارش داشته باشید باید با گروه پشتیبانی میرزابازر تماس حاصل کنید؛ مسؤولان پشتیبانی در صورت بسته بندی نکردن کالا و عدم ارسال آن، هزینه کرد مشتری را با فاصله ۴۸ ساعته به حساب شما عودت می دهند. ولی، در صورتی که بسته بندی شده و هنوز ارسال نشده باشد، هزینه بسته بندی کردن از کل مبلغ، کسر شده و پس از گذشت ۴۸ ساعت، هزینه آن به حساب مشتری مسترد خواهد شد. اما، اگر هم بسته بندی شود و هم، ارسال شود، جزء کالاهای مرجوعی می باشد که می توانید قوانین محصولات مرجوعی را از بخش مخصوص آن مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام کنید.

 

 

آیا ارسال کالای خریداری شده برای شخص دیگری امکان پذیر است؟

پاسخ: بله، برای این کار کافی است که هنگام ثبت سفارش خرید کالا در سایت، آدرس پستی آن شخص را در قسمت «ارسال به آدرس دیگر» وارد کرده تا کالای خریداری شده به آن آدرس ارسال شود.

 

 

درصورت فراموش کردن رمز عبور، چه کار باید کرد؟

پاسخ: هر گاه رمز عبور خود را فراموش کردید، کافی است از بخش ورود به حساب کاربری، گزینه «رمز عبور را فراموش کردم» را انتخاب کرده تا رمز جدید به ایمیل شما ارسال شود.