چرا میرزا بازار ؟

برای همکاری با یک فروشگاه اینترنتی و انتخاب آن به عنوان یک عامل مؤثر و موفق در کسب و کار باید یک سری شرایط را در نظر داشته باشیم؛ ما در این‌جا، مهم‌ترین شرایط و عواملی که باعث می‌شوند تا افتخار همکاری با شما را داشته باشیم را بیان می‌کنیم

یک

از مهم‌ترین شاخصه‌های فروشگاه اینترنتی میرزا بازار می‌توان به شیوه‌های نو و مبتکرانه آن در عرضه و فروش کالاها و خدمات اشاره کرد. این ابتکار، حاصل ایده‌های نو و خلاقانه نیروهای متخصص براساس برنامه‌ریزی‌های نوین مدیریتی شکل گرفته است که به‌طور دائم در حال به‌روز شدن و همگام شدن با جدیدترین متدهای روز دنیاست.

دو

یکی از اصول غیرقابل تغییری که هیچ‌گاه مفهوم مثبت خود را از دست نداده و عقل عمومی از اول دنیا تا آخر دنیا بر حُسن آن اتفاق‌نظر دارند، مفهوم صداقت و راست‌گویی است.

فروشگاه آنلاین میرزا بازار این کار را بر خود لازم می‌داند و بر پایبندی حتمی آن اصرار می‌ورزد که همواره و در هر شرایطی، اصل صداقت و راستگویی را رعایت کرده و در زمینه همکاری با دیگران و نیز، در زمینه عرضه محصولات به مشتریان صادقانه رفتار کند. درواقع، اصل اولیه در هر تعاملی صداقت و راست‌گویی می‌باشد.

سه

اگر یک فروشگاه در سطح شهر را درنظر بگیرید، بیشتر می‌تواند در محدوده منطقه فروش خود به جذب مشتری بپردازد ولی، اگر بخواهد محصولات خود را از طریق یک سایت فروشگاه اینترنتی عرضه کند درواقع، موفق شده است کالاها و خدمات خود را در تمام سطح شهر حتی شهرهای هم‌جوار و بلکه در سطح استان و حتی کل کشور ارائه کند.

شما با در اختیار قرار دادن محصولات، کالاها و خدمات خود به فروشگاه آنلاین میرزابازر در حقیقت، به میدان فروش خود وسعت بخشیده و به دنبال آن، میزان فروش شما در سطح بالایی افزایش می‌یابد.

چهار

فروشگاه اینترنتی میرزابازار این را حق مسلم یک فروشنده می‌داند که با خیالی آسوده در یک بستر امن سرمایه‌گذاری کند.

به همین جهت، فروشگاه آنلاین میرزا بازار جهت اعتمادسازی و ایجاد یک بستر مطمئن برای خرید و فروش، اقدام به اخذ مجوزهای قانونی در حوزه کسب و کار اینترنتی کرد؛ مجوزهایی از قبیل از:

  • نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت(صمت)؛
  • نماد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
  • نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

این نمادهای الکترونیکی بیان‌گر این واقعیت هستند که همه فعالیت‌های سایت فروشگاهی میرزا بازار قانونی بوده و امکان هرگونه تخلف و خطایی در آن وجود ندارد و تحت نظارت ارگان‌های امنیتی و انتظامی می‌باشد.

پنج

شما به عنوان یک مدیر فروشگاه بزرگ در سطح شهر، بیشترین زمانی که بتوانید محصولات و کالاهای خود را در معرض فروش بگذارید، از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ شب می‌باشد به علاوه این‌که، نیروی انسانی بیشتری هم، به کار گرفته می‌شود که به تبع آن هزینه‌های مالی هم افزایش می‌یابد ولی، اگر همین کالاها و خدمات را از طریق یک سایت فروشگاه آنلاین عرضه کنید به یقین، مدت زمان فروش شما بیشتر از این زمان خواهد بود. به عبارت دیگر، با یک تیر دو نشان می‌زنید.

فروشگاه اینترنتی میرزابازار با عرضه ۲۴ ساعته محصولات و کالاها این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بدون وقفه و حتی در روزهای جمعه و تعطیل به کار فروش اجناس خود مشغول باشید.

به همین جهت، فروشگاه آنلاین میرزا بازار جهت اعتمادسازی و ایجاد یک بستر مطمئن برای خرید و فروش، اقدام به اخذ مجوزهای قانونی در حوزه کسب و کار اینترنتی کرد؛ مجوزهایی از قبیل از:

  • نماد الکترونیکی اینماد: مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت(صمت)؛
  • نماد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی: مربوط به وزارت ارشاد؛
  • نماد اعتماد الکترونیک: مربوط به کسب و کارهای مجازی.

شش

یکی از دغدغه‌های به حق فروشندگان کالاها و خدمات این است که زمان زیادی طول می‌کشد تا به پول حاصل از فروش اجناس خود دست پیدا کنند. در همین راستا، فروشگاه اینترنتی میرزابازار با یک روش مبتکرانه و براساس استانداردهای فروش روز دنیا، این امکان را فراهم کرده است تا پول حاصل از فروش محصولات، همان لحظه و به صورت آنلاین به حساب فروشنده واریز شود.

هفت

فروشگاه آنلاین میرزا بازار علاوه بر این‌که، برای مشتریان خود یک سامانه ۱۲ ساعته پاسخ‌گویی درنظر گرفته تا به سؤالات و درخواست‌های آنان رسیدگی کند، افتخار راه‌اندازی یک سامانه ۲۴ ساعته نیز، برای فروشندگانی دارد که محصولات و کالاهای خود را از طریق این سایت آنلاین فروشگاهی عرضه می‌کنند. درواقع، این امکان به‌خاطر اهمیت دادن به درخواست‌ها، مشاوره‌ها، نقطه‌نظرات، انتقادات، سؤالات احتمالی و پشتیبانی‌های سایتی آنان فراهم شده است.

هشت

شما به عنوان یک فروشنده کالاها و خدمات در یک فروشگاه بزرگ در سطح شهر، امکان تبلیغ و دیده شدن بسیار محدودی خواهید داشت و در چند مورد مانند: مشتری، بنر تبلیغاتی، بیلبورد، روزنامه و… خلاصه می‌شود. همان‌گونه که می‌بینید این موارد دارای محدودیت مکانی و زمانی می‌باشد و نمی‌تواند برای همیشه و در درازمدت صورت بگیرد ولی، با ظهور فناوری‌های نوین از قبیل اینترنت، روش‌های قبل به حاشیه رفته و فروشگاه‌ها در سراسر دنیا تمرکز خود را بر روی فروش اینترنتی گذاشته‌اند؛ شما هم، می‌توانید با عرضه محصولات و اجناس خود در فروشگاه اینترنتی میرزا بازار، محصولات و برندهای پرفروش خود را در وسعتی به پهنای استان گیلان و بلکه، ایران به معرض دید همگان قرار دهید و علاوه بر این، محدودیت زمانی در تبلیغ آن نخواهید داشت.

نه

یکی از امکانات ویژه‌ای که فروشگاه اینترنتی میرزا بازار برای فروشندگان همکار فراهم کرده، ارائه آمارهای لحظه‌ای فروش محصولات آنان است. این امر باعث می‌شود که فروشندگان در هر زمان که محصولات آنان به فروش می‌رسد از نوع و جنس کالا، تعداد کالاهای به فروش رفته، میزان سود فروش، درصد استقبال از یک کالای خاص و… آگاهی کامل داشته باشند.

بنابراین، فروشگاه آنلاین میرزا بازار با ارائه لحظه‌ای اطلاعات فروش، گامی بزرگ و ارزنده در زمینه شفاف‌سازی و اعتمادبخشی برداشته است تا سرمایه‌گذاران با یک حس اعتماد و با آرامش خاطر کامل به عرضه محصولات خود در این فروشگاه اینترنتی موفق بپردازند.

ده

فروشگاه آنلاین میرزا بازار با زیرنظر گرفتن رقبای خود در زمینه‌های گوناگونی از قبیل: نوع فعالیت فروش، نوع عرضه کالا، سرمایه‌گذاری بر روی کالای خاص، روش‌های توزیع، روش‌های تأمین انواع کالاها و محصولات و… عملاً دو کار مهم را با هم، انجام می‌دهد:

  1. همیشه روش‌ها و فعالیت‌های سایت فروشگاهی خود را به‌روز و نوین نگه‌ می‌دارد.

به فروشندگانی که با سایت فروشگاهی میرزابازار همکاری دارند، این اخبار را مخابره می‌کند که بیشتر بر روی عرضه چه نوع محصولاتی سرمایه‌گذاری کنند تا بیشترین سود عاید آنان بشود.

یازده

از آن‌جایی که مدیران و مسؤولان پشتیبانی سایت فروشگاهی میرزابازار همیشه به‌روز بوده و از جدیدترین ابزار رصد بازار، کالاها و خدمات در سطح کشور برخوردارند و هم‌چنین، از فناوری‌های پیشرفته و نوین در کسب اطلاعات اقتصادی به‌ویژه، در بخش بازار فروشگاهی بهره می‌برند، می‌توان گفت نقش بهترین مشاور را برای فروشندگان همکار با این فروشگاه آنلاین ایفا +. به همین دلیل، فروشندگان با اخذ آخرین اطلاعات از مدیران ارشد فروشگاه آنلاین میرزابازار می‌توانند سرمایه‌گذاری خود را هدفمند کرده و در مسیر رونق کسب و کار حرکت کنند.