خیلی‌ها بدنبال محصولات شما هستند!!!

شما هم اکنون در صفحه فروشنده‌گان معتبرترین مارکت آنلاین در شمال کشور هستید.

اصل اول :

پلت فرم همکاری در فروش میزابازار براساس،صداقت و پاییندی فروشنده گان میرزابازار به اصول اخلاقی و حرفه ای کسب و کار بنا نهاده شده است.

سامانه:سامانه همکاری در فروش، سامانه ای است که بر روی پلتفرم میرزابازار به آدرس www.Mirzabazar.com ایجاد شده است. عضویت در آن به فروشنده این امکان را می دهد که از وب سایت، شبکه اجتماعی، و نرم افزارهای آنلاین خود درآمدزایی نماید. اشخاصی که در این سامانه عضو شده و مشخصات خود را درج نمایند، فروشنده نامیده می شوند.

پلتفرم: وب سایت میرزابازار به آدرس فروشنده-میرزابازار/www.Mirzabazar.com است و شامل نرم افزار، اپلیکیشن، سرویس ها، داده ها و طراحی های موجود در آن می باشد.

همزمان با امضا قرارداد توسط فروشنده، میرزابازار در سامانه، یک لینک اختصاصی در اختیار فروشنده قرار می دهد. این لینک در واقع محصولات پیشنهادی پلتفرم میرزابازار را معرفی می نماید که مطابق با موضوع فعالیت شبکه فروشنده، کالاهای مرتبط را در بر می گیرد. فروشنده با قراردادن لینک اختصاصی خود در شبکه خود، می تواند درآمد زایی کند.
در صورت خرید میرزابازار از طریق لینک اختصاصی فروشنده و ثبت سفارش خرید، فروشنده را نسبت به فروش محصول آگاه مینماید. (در صورتی که در مهلت قانونی 7 روزه بعد از تحویل، کالا عودت نگردد)، فروشنده مبلغ مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده به عنوان کمیسون دریافت خواهد نمود.

میرزابازار می تواند برای سهولت در انجام تبلیغات کالاهای خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای فروشنده فراهم آورد. البته میرزابازار تعهدی در این خصوص ندارد.

ارتباطات فروشنده و میرزابازار در حوزه موضوع قرارداد به صورت الکترونیکی اس ام اس و یا آدرس ثبتی اعلام می باشد. علاوه بر آن مکاتبات و ابلاغ ها به نشانی قراردادی فروشنده نیز معتبر محسوب می شود. شماره حسابی که فروشنده در پروفایل خود ثبت می‌کنند، رسمی و مورد تایید فروشنده است و تمام واریزهای شرکت به آن ها صورت می‌گیرد.

با توافق طرفین به ازای خرید هر مشتری وارد شده به پلتفرم میرزابازار برای کالای احتصاصی فروشنده، کمیسیون اعلام شده از میزان خرید کاربر، متعلق به فروشنده بوده و پس از کسر کسورات قانونی مربوطه به حساب وی واریز خواهد شد. تعیین  مقدارکمیسیون پس از تماس با فروشنده و از طریق اس ام اس به اطلاع فروشنده خواهد رسید.

فروشنده ضامن اصالت و سلامت کالا می باشد و کالا درج شده در سایت می بایست دقیقا با توضیحات و عکس های آپلود شده در سایت مطابقت نماید. درصورت هرگونه نقص و عیب میرزابازار مختار نسبت به احقاق حقوق خود و مشتریان، آنطور که صلاح بداند نسبت احقاق حق با فروشنده برخورد نماید.

شرایط پرداخت

درصورتیکه کالا داری شرایط گارانتی و عودت نباشد، 24 ساعت پس از تکمیل عملیات فروش.(این مورد فقط برای شهر رشت امکانپذیر است)

درصورت ارسال کالا به سایر شهرهای ایران، 24 ساعت پس از تحویل کالا به مشتری انجام خواهد شد.( زمان ارسال از طریق رهگیری ، کد رهگیری کالای ارسال شده از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس و یا بیجک باربری امکان پذیر است.)

در زمانیکه کالا دارای گارنتی تعویض و یا عودت باشد ، زمان پرداخت حق کمیسیون ، پس از اتمام دوره گارانتی خواهد بود.

میرزابازار در هر زمانی حق دارد که شرایط پرداخت و نرخ کمیسیون و میزان جرایم را اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید ضمنی فروشنده بوده و فروشنده در این خصوص حق هرگونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید..
چنانچه با نظر میرزابازار، فروشنده از مقررات درج شده در این قرارداد تخطی نماید، به میزان هر تخلف براساس جدول جرایم، از مطالبات احتمالی فروشنده کسر خواهد شد.

در صورت استفاده مشتری از کد تخفیف برای ثبت سفارش، به جهت اعمال اثر کد تخفیف در خرید مشتری، مبلغ تخفیف از مبلغ کل کمیسیون های قابل پرداخت به فروشنده، کسر خواهد شد. فروشنده در این خصوص به میرزابازار این اجازه را می دهد که در آینده، نحوه محاسبه کمسیون سفارشات دارای کد تخفیف را تغییر دهد.

مطابق ماده 38 تامین اجتماعی، از هر پرداخت به فروشنده، کسورات تایمن اجتماعی کسر خواهد شد.
از هر پرداخت به فروشنده گان حقیقی، 10 درصد مالیات کسر خواهد شد.

تعهدات و حقوق فروشنده

فروشنده متعهد است به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود، مشخصات کامل، شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی و شماره شبا خود را در قسمت حساب کاربری خود وارد نمایند. در صورت عدم تطابق اطلاعات، میرزابازار مسئولیتی در خصوص پرداخت درآمد فروشنده و همچنین مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت. میرزابازار اطلاعات فروشنده را راستی آزمایی نموده و در صورت عدم تطابق اطلاعات، علاوه بر انسداد دسترسی فروشنده، مسئولیت در خصوص واریز وجوه قبلی نخواهد داشت.
فروشنده متعهد است جهت آگاهی از هرگونه تغییرات، هر روز سامانه را مشاهده کند و میرزابازار هیچگونه مسئولیتی نسبت به ادعای عدم آگاهی فروشنده از تغییرات نداشته و فروشنده ملزم به تبعیت از تغییرات است.

شبکه فروشنده برای پذیرش در سامانه، باید شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد، در غیر اینصورت توسط میرزابازار تایید نخواهد شد:

 • از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد؛
 • دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد؛
 • در زمان بررسی توسط میرزابازار در دسترس باشد؛
 • جزو سایت‌های تجاری، چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رتبه(Rank) و موارد مشابه نباشد؛
 • حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد؛
 • حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد؛
 • فعالیت سیاسی نداشته باشد؛
 • مطابق با قوانین و مقررات حاکم بر کشور باشد؛
 • مطلبی که باعث گمراهی افراد برای ورود به سایت میرزابازار شود در شبکه وجود نداشته باشد
 •  فروشنده اقرار نمود که از ممنوعیت بهینه سازی گوگل روی کلمه میرزابازار مطلع است.
 • فروشنده اقرار و اظهار می دارد که فروش خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می کنند.
 • فروشنده حق واگذاری این قرارداد، و محتواهای تولید شده توسط میرزابازار را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند نخواهند داشت.
 • همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای شبکه خود را در دامنه و شبکه های دیگر قرار ندهند.
 • فروشنده باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نماید. در صورت اطلاع فروشنده از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور خود، متعهد است در اسرع وقت میرزابازار را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت های قانونی ناشی از این امر بر عهده فروشنده است.
 • از آنجایی که میرزابازار حق تغییر شرایط این قرارداد را در طول مدت قرارداد دارد و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط میرزابازار اعلام می شوند که به منزله ی ابلاغ به فروشنده هستند، فروشنده متعهد است تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار به منزله اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی باشد
 • فروشنده متعهد به حفظ محتواها و کدهایی که میرزابازار به وی تخصیص می دهد است و مجاز به هیچگونه تغییری در کدهای نمایش و محتواها اعم از نگارش، عکس، قیمت و.. نمی باشد.
 • فروشنده متعهد است این اطمینان را حاصل نماید که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ی ارتباطی جز ارتباط در حوزه قرارداد حاضر و در بستر سامانه (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننماید. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می شود.
 • فروشنده اجازه استفاده از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق را نخواهد داشت. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده فروشنده می باشد.

میرزابازار در خصوص موارد ذیل در مقابل فروشنده و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت:
هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و غیره فروشنده ایجاد شود.

 • هرگونه مطلبی که دارای کپی رایت و ناقض حقوق اشخاص ثالث است و فروشنده بدون اجازه‏ صاحب اثر آن را در شبکه خود منتشر نموده است.
 • ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.
 • ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.
 • ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.
 • ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.
 • هرگونه تبلیغ یا استفاده ای که از شبکه فروشنده در فضاهای مجازی و یا حقیقی می شود.
 • در صورت مشاهد موارد بند فوق، میرزابازار بلافاصله دسترسی فروشنده را مسدود خواهد نمود.

فروشنده توافق و اظهار می دارند که میرزابازار در خصوص انجام موارد ذیل مجاز بوده و فروشنده حق هرگونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط نمود:

 • میرزابازار می تواند شبکه فروشنده را مانیتور و نظارت نماید، اطلاعات مربوط به سامانه فروشندهی را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهد.
 • میرزابازار می تواند بر شبکه فروشنده جهت اطمینان از مطابقت آن ها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت نماید.
 • فروشنده اقرار می دارد که بین او و میرزابازار هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.

در صورتی که فروشنده هر یک از شروط این قرارداد را نقض نماید، میرزابازار می تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرارداد به فروشنده پرداخت نماید را متوقف نموده و نقض قراردادی فروشنده چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات احتمالی فروشنده جبران خسارات بنماید. در این خصوص، فروشنده حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز از طریق مراجعه به مراجع قضایی ذیصلاح قابل مطالبه خواهد بود.
چنانچه فروشنده مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این قرارداد شود و یا خارج از تعهدات آن عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی، نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، میرزابازار می‌تواند حساب کاربری فروشنده را بدون اخطار قبلی مسدود نماید.

فروشنده جهت فعال سازی مجدد شبکه خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی شبکه میرزابازار هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص میرزابازار، بر قانونی بودن فعالیت‌های فروشنده دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری فروشنده به نفع خود میرزابازار ضبط می‌شود.

در صورت مطالبه هویت و سایر اطلاعات فروشنده، توسط مراجع دولتی، نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، میرزابازار مجاز به افشای هویت و اطلاعات فروشنده خواهد بود.

در صورت تکرار تخلف که منجر به انسداد بیش از 2 بار شبکه شود، میرزابازار می‌تواند حساب کاربری فروشنده را برای همیشه مسدود نماید.

فروشنده حقوقی موظف است همزمان با انعقاد این قرارداد، شخصی را به عنوان نماینده خود جهت ارتباط و هماهنگی با میرزابازار معرفي نمايد

.فروشنده با قبول این قرارداد، پذیرفت که کلیه موارد اعلامی در قرارداد، به تشخیص میرزابازار مورد بررسی می گیرد و صورت عدم پذیرش فروشنده در سامانه، و یا انسداد دسترسی وی در سامانه و یا فسخ قرارداد توسط میرزابازار، امکان اعتراض و تجدیدنظر برای وی وجود ندارد.

فسخ قرارداد

میرزابازار می تواند درصورت نقض تعهدات قراردادی توسط فروشنده، در هر زمان، به تشخیص خود و بدون نیاز به انجام هیچ گونه تشریفات، ضمن قطع فوری دسترسی فروشنده به سامانه، قرارداد را فسخ نماید. در صورت فسخ قرارداد، میرزابازار تعهدی در پرداخت مطالبات احتمالی فروشنده نخواهد داشت.

فورس ماژور

چنانچه به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه، ايفاي تعهدات از ناحيه يکي از طرفين غیرممکن گردد، قرارداد به حالت تعلیق درآمده و اگر این وضعیت بیش از سه ماه ادامه یابد، هر کدام از طرفین حق فسخ قرارداد را خواهد داشت. در صورت فسخ به دلیل شرایط فورس ماژور، میرزابازار موظف به تسویه حساب با فروشنده می باشد.

رازداری و مالکیت معنوی

میرزابازار به اطلاعات خصوصی فروشنده، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. میرزابازار متعهد است در حد توان از حریم شخصی فروشنده دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده فروشنده از سامانه را توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات میرزابازار، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط میرزابازار تحت حمایت حقوق مالکیت فکری میرزابازار محسوب می باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به میرزابازار است و هرگونه استفاده غیر مجاز از آن ها، حق پیگرد قانونی را برای میرزابازار ایجاد می نماید. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق میرزابازار و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار میرزابازار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
فروشنده نیز متعهد به حفظ و عدم افشای اطلاعات به دست آمده از میرزابازار به موجب این قرارداد است. در صورت نقض این تعهد، میرزابازار حق پیگیری قضایی را برای خود محفوظ می دارد.

قانون حاکم و نحوۀ حل اختلاف

قرارداد حاضر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و کليه اختلافات و دعاوي ناشي از آن و يا راجع به آن به مراجع صالح قضایی جمهوری اسلامی ایران در شهر تهران ارجاع خواهد شد.

ایجاد دسترسی به قرارداد حاضر برای فروشنده توسط میرزابازار، به منظور ایجاب میرزابازار بوده و فروشنده با تایید این قرارداد، ضمن قبول آن، متعهد به اجرای مفاد آن خواهد بود.

همکاری در فروش میرزابازار:

آیا تجربه فروش آنلاین را داشتین، وقتی که مشتری بدون اینکه حتی بدونید به سایتتون سر میزنه و از بین محصولاتی که اونجا میبینه یکی رو انتخاب میکنه و در نهایت  پرداخت…

تجربه فوق‌العاده شیرینیه نه.

تصور خیلی‌ها، از فروشگاه‌های اینترنتی شاید به همین صورت باشه ، اما مطمئنا مثل همه کارها، این روش کسب و کار در کنار همه مزیت‌هایی که داره با چالش‌هایی هم همراه هست.

در آغاز شیوع ویروس کرونا ، خیلی ها برای فروش کالاهاشون بسمت طراحی سایت و پیج اینستاگرام رفتند. تصور بر این بود که به صرف داشتن سایت و پیچ فروش اینترنتی هم آغاز خواهد شد اما اینطور نبود و خیلی‌ زود همه متوجه شدند که چالش‌های فروش اینترنتی به این سادگی‌ها که تصور میشد نیست.

دوست عزیزی که دارید این مطلب را میخوانید:

“”توجه داشته باشید همانطور فروشگاه شما براساس ابعاد و موقعیت مکانی دارای ارزش هست ، یک فروشگاه آنلاین و یا پیج هم براساس تعداد کالا و رنک سئو ارزش گذاری میشه “”

در یک فروشگاهآنلاین و یا پیج حرفه‌ای هزینه‌های چند ده میلیاردی با برنامه مدون و فشرده انجام میشه و رقابت بسیار بسیار سختر از فورشگاه‌های واقعیه

با این توضیحات خبر خوب اینه که در دنیای دیجیتال مارکتینگ هیچ راه بن بستی تقریبا وجود نداره و شما هم میتونید مثل میرزابازار و یا هزاران سایت فروشگاهی دیگه فروش اینترنتی داشته باشید. حالا چطور ؟؟؟ پس لطفا ادامه مطلب با ما باشید:

پنل فروشنده‌گی در میرزابازار:

ورود و عضویت در این بخش بسیار ساده و سریع انجام می‌شود، کافیه شما وارد لینک همکاری در فروش که در گوشی در بخش منو> منوی سایت > همکاری در فروش قرار دارد و یا در پی سی در بالای تمام صفحات واقع شده مراجعه نمایید.

فروشنده_میرزابازار چه مزایایی دارد؟

دقیقا همان چیزی که شما از سود بردن در ذهنتون دارید.خیلی‌ها بدنبال محصولات شما هستند.
1. میرزابازار روزانه بیش از 50000 بازدید کننده از سراسر کشور داره، این یعنی محصول شما براحتی دیده و فروخته میشه ، فروش کار ماست 😉
2. هزینه‌های بالای سرور و پشتیبانی از سایت که تقریبا برابر اجاره یه مغازه هست را شما پرداخت نمیکنید.
3. هزینه‌ی ارسال را شما پرداخت نمیکنید و دیگه دغدغه بسته بندی و ارسال کالا را نخواهید داشت.
4. شما میتونید محصولاتتون حتی به صورت عمده بفروش برسونید.
5. نرخ دست شماست، قیمت رقبا رو بررسی کنید و بهترین قیمت را برای فروش اعلام کنید.
6. ما روزانه هزاران درخواست برای خرید انواع کالا داریم که تامین کننده‌ای هنوز براش پیدا نکردیم . ما شما را از پیشنهادات خریدی که برامون میاد  باخبر میکنیم.
7.ما سریعترین پرداخت را در بین تمامی سایت‌های دیگر  در ایران داریم داریم فقط 24 ساعت . قوانین را در پایین صفحه مطالعه بفرمایید.
8. سود الان تو چیه!!!! ما میتونیم آنالیز فروش انواع محصول را دراختیارتون بزاریم!!!

فرم ثبت‌نام فروشندگی در میرزابازار

 • مثال: 09111111111
 • نام و نام خانوادگینام فروشگاه
 • شماره کارت بانکی بنام شمانام بانک صادر کننده
 • حداکثر 10 عکس محصول با پسوندهای : jpeg, jpg, png
  فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpeg, jpg, png.
 • پلیور-آبی-قرمز-نارنجی-L-XL-برند آلیا-10 عدد 
  لطفا برای افزودن ویژگی سایر محصولات دکمه + را کلیک نمایید. ( حداکثر 10 محصول )
 • قیمت فروش به میرزابازار - تومانقیمت فروش به مشتری - تومان 
  لطفا برای افزودن قیمت سایر محصولات دکمه + را کلیک نمایید. ( حداکثر 10 محصول )

   

کلیه حقوق این سایت متعلق به برند میرزابازار می‌باشد.
Copyright ©2020