اخبار فروشگاه, خرید اینترنتی, خرید اینترنتی نوار بهداشتی

10 نکته برای خرید بهترین نوار بهداشتی با قیمت مناسب

4.3 4 امتیازها
امتیاز

10 نکته برای خرید بهترین نوار بهداشتی با قیمت مناسب:

بانوی عزیزی که این مطلب را میخوانید به هر حال دوران قاعدگی بخشی از زندگی شما خواهد بود و ما در ادامه این مقاله به شما کمک میکنیم تا چیزهای بیشتری را درباره خرید بهترین نوار بهداشتی و انتخاب ایده‌ال ترین نوار بهداشتی یاد بگیرید

نوار بهداشتی چیست به انگلیسی (Sanitary pad) ؟  این سوال شاید خنده دار باشد و چرا این همه تنوع در مدل های آن وجود دارد

دستمالی که در زمان پریود شدن کارش ممانعت از نفوذ خون به لباس می باشد ، اما این همه ماجرا نیست و همانند همه پیچیدگی های زنانه این موضوع نیز داستان‌های خود را دارد. در این دوران بانوان به دلیل تغییرات هورمونی شدید از نظر آرامش روانی و البته جسمی نیازمند توجه خاصی هستند.

ایجاد حساسیت و خارش، جذب کم ، چسب ضعیف و بسیاری از موارد دیگر که به دلیل انتخاب نادرست همان به اصطلاح دستمال رخ میدهد.

از آنجاییکه تاثیر شدت عوارض دوران پریودی در بانوان متفاوت هست و این مطلب در تنوع نوار بهداشتی‌ها نیز بتوان دریافت.

حالا چه نواری بهتره؟

برای فهمیدن این موضوع اول باید یه سری به مدل‌های موجود در بازار بزنیم و از انواع مختلف نوارهای بهداشتی موجود در بازار آگاه شویم و البته قیمت ها را هم مقایسه کنیم.

یک خانم بطور متوسط در طول زندگیش معمولا در حدود 7 سال از عمرش را در دوره عادت ماهانه زندگی میکنه ، به همین دلیل مراقبت های جسمی و روحی در این دوره بسیار با اهمیت هست.  فرد در این دوران حداقل برای 2 روز شاهد خونریزی متوسط تا شدید تحربه خواهد نمود و بنابراین طبیعی است که استفاده بیشتر از نوار بهداشتی هم لزوم بیشتری خواهد داشت و این یعنی هزینه بیشتر

حالا سوال اینجاست که آیا ممکنه چیزی جایگزین نوار بهداشتی هست که باعث کاهش هزینه هامون بشه، بعنوان مثال پارچه ؟

شاید در گذشته این کار مرسوم بوده اما به هر حال مزایای استفاده از نوار بهداشتی آنقدر هست تقریبا کمتر کسی این گزینه راانتخاب میکند.

نکات مهم برای استفاده از نوار بهداشتی

 

کیفیت را فدای قیمت نکنید

از خرید و امتحان برندهای ناشناخته بپرهیزید ، این شرکت ها ، صرفا تولید با قیمت ارزان و سود بالاتر اولویت اصلی آنها است، حساسیت‌های شدید پوستی و التهاب از ویژگی‌های ناخوشاینده اینچنین نوارهای بی کیفیت هست که میتواند حسابی شما را کلافه نماید پس همیشه بدنبال محصولات استاندارد و دارای مجوزهای بهداشتی باشید.

تمایل بعضی از بانوان در استفاده از نوار بهداشتی معطر نیز بسیار رایج است، استفاده از موارد ضد حساسیت با کبفیت در اینگونه محصولات بسیار حائز اهمیت است و باز هم تاکید ما در انتخاب شما، خرید نوار بهداشتی هایی است از نام های آشنا و امتحان پس داده.

 

هرچند استفاده از نوار های نازک بسیار محبوب است اما باید توجه داشت که جذب بالاتر یک نوار بهداشتب از الویت بیشتری برخوردار است و گاها مدل‌ها ی نازک قدرت جذب بالایی ندارند.

 

نوار بهداشتی را با این روش براحتی جاسازی کنید:

انتخاب سایز مناسب نوار در این مورد بسیار مهم است ، بدین منظور باید سایز مناسب خودتان را تهیه کرده و سپس با استفاده از چسب نوار و چسبی که بر روی بال‌های آن قرار دارد، نوار بهداشتی را به خوبی به لباس زیر خود محکم کنید.

به یاد داشته باشید نوار بهداشتی باید دقیقا در وسط لباس قرار بگیرد.

نوار بهداشتی‌های خیلی ضخیم و مربعی‌شکل علاوه براینکه از روی لباستان نمایان خواهد شد معمولا قدرت جذب پایینی دارند و باید در فواصل نزدیک عوض شوند.

 

گاهی از دو نوار بهداشتی استفاده کنید:

در مواردی که خونریزی زیاد است میتوانید از دو نوار بهداشتی همزمان استفاده کنید. البته باید توجه داشت که زمانی ضخامت نوار بهداشتی نازک باشد این کار مشکلی ایجاد نمی‌کند. در اینصورت میتوانید 2 نوار بهداشتی را به صورت عمودی روی هم قرار دهید و یا حتی یکی را به صورت افقی و دیگری را کمی را با فاصله از دیگری به لباس زیر خود بچسبانید.

یک شب آرام آن هم با نوار بهداشتی مخصوص شب

 

استرس ترشح در شب بسیار آزار دهنده است، آرامش در خواب در دوران قاعدگی تاثیر مستقیمی بر سلامت روانی و جسمی فرد دارد، برای همین برای این اوقات نیز نوارهای مخصوصی طراحی شده است. این نوارها از جنس کتان و پنیبه ساخته شده‌اند بنابراین از حساسیت و خارش ‌های آزاد دهنده جلوگیری میکنند. از طرفی بالدار بوده و بصورتی طراحی شده‌اند تا هم سایز بزرگتر و دنباله بلندتری داشته باشند. قدرت جذب هم با توجه به لایه مخصوص ایرلید چند برابر است.

 

قدرت جذب نوار بهداشتی :

برای دانستن میزان جذب یک نوار بهداشتی به تعداد قطره های درج شده روی بسته بندی آن توجه کنید. هرجه مقدار جذب در نوار بهداشتی بالاتر باشد شما احساس بهتری در این دوران خواهید داشت. یک نوار بهداشتی خوب باید بتواند در مدت زمان کوتاه بیشترین مقدار جذب را داشته باشد. ترشحات باید در لایه میانی جذب و محفوظ بماند و حرکاتی مانند نشستن و راه رفتن باعث پس زدگی آن نگردد.

از نشان‌های یک نوار بهداشتی خوب رنگ تیره خون جذب شده و عدم احساس خیسی است

حتما ار نوار بهداشتی بالدار استفاده نمایید:

شاید اینکه نوار بهداشتی در زمان حرکت ثابت بماند حتی در زمان حرکات ورزش و تحرک زیاد ایده ساخت این نوع محصول باشد. نوار بهداشتی بالدار یکی از پرطرفدارترین هاست و تمایل به استفاده از آن صرفه از نظر قیمت آن در میان بانوان رو به افزایش است. ساختار این نوع نوار به نحوی است که در طول زمان استفاده جا به ‌جا نشده و خون به لباس زیر راهی پیدا نمی‌کند. با نوار بهداشتی‌های بال‌دار شما می‌توانید مطمئن‌تر کار روزانه بپردازید.

 

آیا نوار بهداشتی چند بارمصرف هم وجود دارد؟

در واقع رویای شیرینی است اگر واقعا بتوان از نوار بهداشتی همانند یکبار مصرف چندین بار و با همان کیفیت استفاده کرد ولی در واقع به اندازه پدهای یک ‌بار مصرف محبوب نیست و پروسه شستشو ، ضدعفونی و خشک کردن نتیجه ای جز زحمت بیشتر برای شما نخواهد داشت.

مهمترین موارد در انتخاب سایز:

تنوع اندازه نوار بهداشتی به موارد مصرف و مشخصات فیزیولوژی بدن مصرف کننده و شدت خون ریزی بستگی دارد، نوارهای مخصوص شب بلندتر  و پهن‌تر از روز طراحی میگردند و تا روی باسن کشیده میشوند علت آن هم اطمینان از عدم نشت خون در هنگام دراز کشیدن می‍باشد

شاید براتون جالب باشه که حتی بعضی از برندها نوار بهداشتی‌های فوق‌بلندی وجود داردو از این جهت نسبت به پدهای معمولی بلندترند و پوشش‌دهی بیشتری دارند

 

آشنایی با انواع سایز نوار بهداشتی:

کوچک، متوسط، بزرگ، خیلی بزرگ و خیلی خیلی بزرگ

نوار بهداشتی های موجود در بازار انواع و سایز های متنوعی دارند که هر کدام از آنها برای هدف و کاربرد خاصی طراحی و تولید شده اند و شما می توانید بر اساس نیاز خود هر یک را انتخاب و خرید کنید.

نوار بهداشتی مشبک و پنبه ای، نوار بهداشتی مسافرتی، پد روزانه، تامپون، نوار بهداشتی مخصوص روز و نوار بهداشتی مخصوص شب، ، نوار بهداشتی‌ نازک و یا ضخیم و چندلایه، نوار بهداشتی سایز متوسط، نوار بهداشتی سایز بزرگ، نوار بهداشتی سایز خیلی بزرگ و نوار بهداشتی خیلی خیلی بزرگ، نوار بهداشتی‌های ویژه ورزش.

بدون شک انتخاب سایز در خرید نوار بهداشتی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. پس به این مورد توجه ویژه داشته باشید. فرم و شکل بدن شما و همچنین مقدار خونریزی به شما در انتخاب سایز مناسب به شما بسیار کمک می کند. شاید وقتی برای اولین بار عادت ماهیانه می شوید، یک نوار بهداشتی سایز نرمال یا متوسط انتخاب کنید اما اگر احساس کردید که در طی دوره نیاز به تعویض نوار بهداشتی در فواصل کوتاه دارید بهتر است در خرید بعدی خود سراغ نواربهداشتی سایز بزرگ، نوار بهداشتی سایز خیلی بزرگ و یا نوار بهداشتی خیلی خیلی بزرگ بروید. البته خرید نوار بهداشتی ویژه شب نیز گزینه ی مناسبی است چراکه بال های بزرگی که در بخش انتهایی این مدل وجود دارد باعث استفاده آسان در هنگام خواب و استراحت شده و از نشت به لباس جلوگیری می کند.

نوار بهداشتی نرمال

میزان جذب نوار بهداشتی نرمال در حد متوسط است بنابراین اگر حجم خون ریزی زیاد نیست می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

نوار بهداشتی سوپر:

نوار بهداشتی سوپر از انواع نرمال معمولا کمی بلندتر و ضخیم تر هستند و مواد جاذب به کار رفته در تولید این مدل باعث شده جذب بسیار بالایی داشته باشند. خرید نوار بهداشتی سوپر برای روزهای ابتدایی دوره عادت ماهیانه و همچنین افرادی که میزان خون ریزی بالایی دارند بسیار مناسب است.

نوار بهداشتی شب

انتخاب واژه شب برای نوار بهداشتی ویژه شب، به جذب بالا و قدرت محافظت کنندگی بیشتر از انواع نرمال اشاره دارد. بال های بزرگی که در بخش انتهایی نوار بهداشتی وجود دارد باعث شده در مدت استراحت و خواب احساس راحتی داشته باشید و در طول شب نیازی به تعویض نداشته باشید.

نوار بهداشتی پس از زایمان:

این مدل از نوار بهداشتی در مقایسه با نوار بهداشتی های معمولی بزرگ تر و قدرت جذب بالاتری دارند.

پد روزانه:

پد روزانه در واقع نوع نازک و کم جذب نوار بهداشتی است. پد روزانه برای جذب ترشحات روزانه و یا روزهای پایانی دوره قاعدگی استفاده کنید. حتی اگر از تامپون استفاده می کنید می توانید از پد روزانه برای جذب ترشحات احتمالی استفاده کنید. به یاد داشته باشید، پد روزانه برای خون ریزی های شدید دوره قاعدگی مناسب نیست.

 نواربهداشتی مسافرتی:

نوار بهداشتی مسافرتی معمولا در بسته بندی های تکی طراحی و تولید می شوند و از این نظر برای استفاده و حمل در سفر و کیف شما بسیار سبک، کم حجم هستند.

پنبه‌ای یا مشبک؟

انتخاب نوار بهداشتی پنبه ای و یا نوار بهداشتی مشبک کاملا سلیقه ای است. برخی از بانوان خرید نوار بهداشتی پنبه ای را ترجیح می دهند و برخی خرید نوار بهداشتی مشبک. نوار بهداشتی مشبک با قدرت جذب خوبی و بالایی که دارند در برخی موجب بروز حساسیت می شود البته لازم به ذکر است که بروز حساسیت بسته به نوع پوست افراد دارد و لزوما همه واکنش یکسانی ندارند.

اما نوار بهداشتی پنبه ای با رویه نرم و لطیفی که دارد فاقد حساسیت است.

نرمی و لطافت:

نرمی و لطافت نوار بهداشتی بسیار مهم است.سطح نرم و پنبه ای از ایجاد حساسیت و قرمزی و خارش پوست جلوگیری می کند.

قابلیت تنفس:

سطح و بدنه ی یک نوار بهداشتی خوب باید از قابلیت عبور هوا برخوردار باشد تا از ایجاد قارچ و عفونت در بدن جلوگیری کند.

نوار بهداشتی معطر بخریم؟

مواد به کار رفته در نوار بهداشتی معطر بوی خوشایندی دارند ولی برخی از این مواد شیمیایی موجب حساسیت های پوستی شده بنابراین انتخاب و خرید نوار بهداشتی غیر معطر مطمئن تر است.

عکس نوار بهداشتی:

عکس نمونه هایی از انواع نوار بهداشتی در ادامه برای آشنایی بیشتر خواننده قرار داده شده است

 

بهترین برندهای نوار بهداشتی:

خوشبحتانه تنوع برندهای خوب نوار بهداشتی در ایران بسیار زیاد است. در ادامه مواردی از بهترین های موجو در بازار را خدمتتان معرفی می‌نماییم.

درباره انواع نوار بهداشتي پنبه ریز:

امروزه شرکت پنبه‌ریز با محصولات جذاب‌ مانند نوار بهداشتی، گوش پاک‌کن، مسواک، محصولات کودک، دستمال مرطوب، دستمال کاغذی و چسب زخم بخش بزرگی از بازار بهداشتی ایران را دراختیاردارد .

این شرکت با نوآوری های خود و با شعار تغییر به سوی زندگی‌ای بهتر آرزوی ما برای شماست چای خود را در سبد بهداشتی خانواده ایران به خوبی باز کرده است

از نمونه محصولات است شرکت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

نوار روزانه ضخیم بزرگ:

10 نکته برای خرید بهترین نوار بهداشتی با قیمت مناسب

مشبک بودن لایه رویی، نوارهای روزانه موجب افـزایش قدرت جذب آن خواهد شد. مخاطب این نوع از محصول بانوانی هستند که خونریزی زیادی دارند. نـوارهای روزانـه‌ی پنبه‌ریز در سـایـزهای بـزرگ و خیلی خیلی بـزرگ و در دو نـوع ضخیم و نازک تولید میشوند.

نوار روزانه ضخیم خیلی خیلی بزرگ:

10 نکته برای خرید بهترین نوار بهداشتی با قیمت مناسب

مشبک بودن لایه رویی نوارهای روزانه موجب افـزایش قدرت جذب می‌شود. مخاطب این نوع از محصول بانوانی هستند که خونریزی زیادی دارند. نـوارهای روزانـه‌ی پنبه‌ریز در سـایـزهای بـزرگ و خیلی خیلی بـزرگ و در دو نـوع ضخیم و نازک موجودند

نوار روزانه نازک بزرگ:

10 نکته برای خرید بهترین نوار بهداشتی با قیمت مناسب

مشبک بودن لایه رویی نوارهای روزانه موجب افـزایش قدرت جذب می‌شود. مخاطب این نوع از محصول بانوانی هستند که خونریزی زیادی دارند. نـوارهای روزانـه‌ی پنبه‌ریز در سـایـزهای بـزرگ و خیلی خیلی بـزرگ و در دو نـوع ضخیم و نازک موجودند.

 

نوار شبانه ضخیم خیلی خیلی بزرگ:

دارای یک لایه‌ی رویی مشبک اختصاصی و وارداتی هستند که بسیار نرم و لطیف است و در آن پودر جاذب بیشتری به کار رفته‌است. این نوارها به هیچ وجه حساسیت‌زا نیستند، جنس آن‌ها نرم است و قدرت جذب بالایی دارند. افراد با پوست حساس و کسانی که بیش از حد معمول خونریزی دارند می‌توانند در طول شب با اطمینان خاطر از این گروه محصولات استفاده کنند. نوارهای شبانه‌ی پنبه‌ریز در سایزهای بزرگ و خیلی خیلی بزرگ و دو نوع ضخیم و نازک موجودند.

 

نوار شبانه نازک بزرگ:

دارای یک لایه‌ی رویی مشبک اختصاصی و وارداتی هستند که بسیار نرم و لطیف است و در آن پودر جاذب بیشتری به کار رفته‌است. این نوارها به هیچ وجه حساسیت‌زا نیستند، جنس آن‌ها نرم است و قدرت جذب بالایی دارند. افراد با پوست حساس و کسانی که بیش از حد معمول خونریزی دارند می‌توانند در طول شب با اطمینان خاطر از این گروه محصولات استفاده کنند. نوارهای شبانه‌ی پنبه‌ریز در سایزهای بزرگ و خیلی خیلی بزرگ و دو نوع ضخیم و نازک موجودند.

 

نوار لطیف ضخیم بزرگ:

این گروه از نوارها به دلیل نوع لایه‌ی روییشان که از جنس نان‌وون (منسوج نبافته) و بسیار نرم است، لطیف نامیده می‌شوند. نوارهای لطیف که به آن‌ها پنبه‌ای یا کتانی نیز می‌گویند برای افراد با پوست حساس مناسب‌اند. نوارهای لطیف پنبه‌ریز در سایزهای بزرگ و خیلی خیلی بزرگ و دو نوع ضخیم و نازک موجودند.

 

نوار لطیف ضخیم خیلی خیلی بزرگ:

این گروه از نوارها به دلیل نوع لایه‌ی روییشان که از جنس نان‌وون (منسوج نبافته) و بسیار نرم است، لطیف نامیده می‌شوند. نوارهای لطیف که به آن‌ها پنبه‌ای یا کتانی نیز می‌گویند برای افراد با پوست حساس مناسب‌اند. نوارهای لطیف پنبه‌ریز در سایزهای بزرگ و خیلی خیلی بزرگ و دو نوع ضخیم و نازک موجودند.

 

نوار لطیف نازک بزرگ:

این گروه از نوارها به دلیل نوع لایه‌ی روییشان که از جنس نان‌وون (منسوج نبافته) و بسیار نرم است، لطیف نامیده می‌شوند. نوارهای لطیف که به آن‌ها پنبه‌ای یا کتانی نیز می‌گویند برای افراد با پوست حساس مناسب‌اند. نوارهای لطیف پنبه‌ریز در سایزهای بزرگ و خیلی خیلی بزرگ و دو نوع ضخیم و نازک موجودند.

نوار بهداشتی آلویز Always:

آلویز (Always) محصولی از شرکت پراکتر اند گمبل (P&G)

از زمان معرفی برند آلویز در سال 1984 تاکنون، این برند تجربۀ دوران قاعدگی را برای خانم ها راحت تر و دلپذیرتر نموده است.

برند آلویز همواره نوآوری های بسیاری را در رابطه با بهداشت زنان ارائه نموده است که شامل تولید نوارهای بهداشتی بالدار در سال 1985 و نوارهای بهداشتی بسیار نازک در سال 1990 بوده است.
ایمنی محصولات آلویز
انواع تست ها و آزمایشات انجام شده توسط متخصصین زنان و پوست در 20 سال گذشته نشان می هد که محصولات آلویز سبب رشد میکروب نمی شوند و در تماس با پوست و مخاط ملایم هستند.

 

نوار بهداشتی آلويز دايموند بزرگ:

 

دارای لایه بیرونی نرم و ابریشمی با سرعت جذب بالا که در طول مدت زمان مصرف خشک می ماند

لایه میانی با تکنولوژی ارتقا یافته و قدرت جذب فوق العاده، حاوی گرانول های جاذب با قابلیت تبدیل شدن به ژل

با رایحه بسیار ملایم و طراحی ظریف زنانه با قدرت جذب بسیار بالا (ناحیه بنفش رنگ)

با قابلیت خنثی کردن بوی بد

عدم ایجاد هرگونه حساسیت پوستی (آزمایش شده توسط متخصصین پوست)

نوار بهداشتی آلويز دايموند خیلی بزرگ:

 

 

دارای لایه بیرونی نرم و ابریشمی با سرعت جذب بالا که در طول مدت زمان مصرف خشک می ماند
لایه میانی با تکنولوژی ارتقا یافته و قدرت جذب فوق العاده، حاوی گرانول های جاذب با قابلیت تبدیل شدن به ژل
با رایحه بسیار ملایم و طراحی ظریف زنانه با قدرت جذب بسیار بالا (ناحیه بنفش رنگ)
با قابلیت خنثی کردن بوی بد
عدم ایجاد هرگونه حساسیت پوستی (آزمایش شده توسط متخصصین پوست)

 

نوار بهداشتی آلويز اولترا شب:

 

 

فوق العاده نازک قابل اطمینان، راحت و نامحسوس
حاوی پودر جاذب گرانول با خاصیت تبدیل مایع به ژل که قدرت جذب را بالا می برد
روکش مشبک منحصر بفرد شامل حفره هایی که مانع از برگشت مایع به سطح نوار می شوند
لایه محافظ جهت محاظت بیشتر در کناره ها که مانع از پس دادن مایع می شود
فرم خاص بال ها نوار را کاملا در جای ثابت نگه می دارد
لایه بیرونی جدید و منحصر بفرد

 

نوار بهداشتی آلویز اولترا نرمال:

 

فوق العاده نازک قابل اطمینان، راحت و نامحسوس
حاوی پودر جاذب گرانول با خاصیت تبدیل مایع به ژل که قدرت جذب را بالا می برد
روکش مشبک منحصر بفرد شامل حفره هایی که مانع از برگشت مایع به سطح نوار می شوند
لایه محافظ جهت محاظت بیشتر در کناره ها که مانع از پس دادن مایع می شود
فرم خاص بال ها نوار را کاملا در جای ثابت نگه می دارد
لایه بیرونی جدید و منحصر بفرد

نوار بهداشتی آلويز اولترا سوپر:

 

 

فوق العاده نازک قابل اطمینان، راحت و نامحسوس
حاوی پودر جاذب گرانول با خاصیت تبدیل مایع به ژل که قدرت جذب را بالا می برد
روکش مشبک منحصر بفرد شامل حفره هایی که مانع از برگشت مایع به سطح نوار می شوند
لایه محافظ جهت محاظت بیشتر در کناره ها که مانع از پس دادن مایع می شود
فرم خاص بال ها نوار را کاملا در جای ثابت نگه می دارد
لایه بیرونی جدید و منحصر بفرد

 

پد بهداشتی روزانه معمولی با رایحه ملایم:

مناسب برای مصرف روزانه
احساس تمیزی، خشکی و راحتی تا 12 ساعت
کنترل بو
بسیار نازک و نرم
با رایحه ملایم
حاوی 20 عدد پد بهداشتی روزانه

 

پد بهداشتی روزانه نرمال:

مناسب برای مصرف روزانه
احساس تمیزی، خشکی و راحتی تا 12 ساعت
کنترل بو
بسیار نازک و نرم
حاوی 20 عدد پد بهداشتی روزانه

 

پد بهداشتی روزانه بزرگ:

 

مناسب برای مصرف روزانه
احساس تمیزی، خشکی و راحتی تا 12 ساعت
کنترل بو
قدرت جذب بالا
بسیار نازک و نرم
حاوی 16 عدد پد روزانه

 

پد بهداشتی روزانه معمولی:

مناسب برای مصرف روزانه
احساس تمیزی، خشکی و راحتی تا 12 ساعت
کنترل بو
بسیار نازک و نرم
با رایحه ملایم
حاوی 40 عدد پد بهداشتی روزانه

پد بهداشتی روزانه نرمال:

مناسب برای مصرف روزانه
احساس تمیزی، خشکی و راحتی تا 12 ساعت
کنترل بو
بسیار نازک و نرم
حاوی 40 عدد پد بهداشتی روزانه

نوار بهداشتي شورتي ( پوشک شورتی ):

نوار بهداشتي شورتي ( پوشک شورتی ) شورتی معمولا برای بزرگسالان که دارای مشکلات و بیماری های خاص هستند و دچار بی اختیاری هستند کاربرد دارد.

البته باید گفت مزایای استفاده از این پوشک ها فقط برای بیماران نمی‌باشد و در بعضی از مشاغل شرایط به نحوی است که مدت زمان طولانی انجام میشود و در آن امکان ترک محل کار وجود ندارد از انواع این پوشک ها استفاده میگردد. نمونه های آن را در سربازارن نیروهای ویژه، خلبانان جنگنده و یا حتی فضانوردان میتوان مشاهده نمود.

خوشبختانه برندهای متنوعی از این نوع پوشک های شورتی در بازار وجود دارد و ما در ادامه به معرفی بهترین انواع میپردازیم.

پوشینه چسبی ایزی‌ لایف:

سایزS کوچک
دور کمر۵۰ تا ۷۵ سانتی متر
تعداد در بسته۱۸

1. کناره های کشسان
2. چسب های قابل تنظیم و محکم
3. لایه رویی به نرمی کتان
4. جذب سریع مایع
5. لایه‌های عمودی محافظ نشت ادرار
6. لایه آبی رنگ جذب و انتشار مایع
7. لایه بیرونی با طراحی مناسب برای نمایان نشدن پوشینه از روی لباس
8. مناسب برای خانم‌ها و آقایان

 

 

پوشینه شورتی ایزی لایف:

 

سایزبزرگ L
دور کمر100 تا 140 سانتی متر
تعداد در بسته10

1. تحرک راحت با کش 360 درجه دور کمر
2. تعویض آسان با پاره کردن دوخت های کناری پوشینه
3. مناسب افراد با تحرک متوسط و بالا
4. مناسب برای بی‌اختیاری ادرار متوسط
5. جذب بالا با ناحیه مرکزی دولایه
6. سلامت پوست با کمک لایه های تنفسی
7. حداکثر محافظت در برابر نشت با لایه‌های محافظ عمودی دور پا
8. غیر قابل رویت از روی لباس با طراحی آناتومیک
9. مناسب برای خانم‌ها و آقایان

 

پوشینه شورتی ایزی لایف:

 

سایزمتوسط M
دور کمر80 تا 110 سانتی متر
تعداد در بسته12

1. تحرک راحت با کش 360 درجه دور کمر
2. تعویض آسان با پاره کردن دوخت های کناری پوشینه
3. مناسب افراد با تحرک متوسط و بالا
4. مناسب برای بی‌اختیاری ادرار متوسط
5. جذب بالا با ناحیه مرکزی دولایه
6. سلامت پوست با کمک لایه های تنفسی
7. حداکثر محافظت در برابر نشت با لایه‌های محافظ عمودی دور پا
8. غیر قابل رویت از روی لباس با طراحی آناتومیک
9. مناسب برای خانم‌ها و آقایان

پوشینه شورتی ایزی لایف:

 

سایزکوچک S
دور کمر60 تا 90 سانتی متر
تعداد در بسته14

1. تحرک راحت با کش 360 درجه دور کمر
2. تعویض آسان با پاره کردن دوخت های کناری پوشینه
3. مناسب افراد با تحرک متوسط و بالا
4. مناسب برای بی‌اختیاری ادرار متوسط
5. جذب بالا با ناحیه مرکزی دولایه
6. سلامت پوست با کمک لایه های تنفسی
7. حداکثر محافظت در برابر نشت با لایه‌های محافظ عمودی دور پا
8. غیر قابل رویت از روی لباس با طراحی آناتومیک
9. مناسب برای خانم‌ها و آقایان

 

پوشینه چسبی ایزی‌ لایف:

سایزL بزرگ
دور کمر۹۰ تا ۱۳۰ سانتی متر
تعداد در بسته۱۴

1. کناره های کشسان
2. چسب های قابل تنظیم و محکم
3. لایه رویی به نرمی کتان
4. جذب سریع مایع
5. لایه‌های عمودی محافظ نشت ادرار
6. لایه آبی رنگ جذب و انتشار مایع
7. لایه بیرونی با طراحی مناسب برای نمایان نشدن پوشینه از روی لباس
8. مناسب برای خانم‌ها و آقایان

پوشینه چسبی ایزی‌ لایف:

سایزM متوسط
دور کمر۷۰ تا ۱۰۰ سانتی متر
تعداد در بسته۱۶

1. کناره های کشسان
2. چسب های قابل تنظیم و محکم
3. لایه رویی به نرمی کتان
4. جذب سریع مایع
5. لایه‌های عمودی محافظ نشت ادرار
6. لایه آبی رنگ جذب و انتشار مایع
7. لایه بیرونی با طراحی مناسب برای نمایان نشدن پوشینه از روی لباس
8. مناسب برای خانم‌ها و آقایان

4.3 4 امتیازها
امتیاز
4.3 4 امتیازها
امتیاز
4 دیدگاه‌ها
بیشترین دیدگاه
جدیدترین قدیمی‌ترین
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
آیدا ارج
کاربر میرزابازار
3 ماه پیش
امتیاز :
     

توضیحات جامعی بود مرسی میرزابازار

سارا
کاربر میرزابازار
3 ماه پیش
امتیاز :
     

مطلب خوب و کاملی بود. ممنون

نرگس مدنی
کاربر میرزابازار
2 ماه پیش
امتیاز :
     

ممنون از این مطلب.. خیلی خوب و کاربردی بود و با ازاین طریق با فروشگاه شما آشنا شدم

مرضیه اسماعیلی
کاربر میرزابازار
2 ماه پیش
امتیاز :
     

ممنون از فروشگاه خوبتون و پشتیبانی و پاسخگویی عالی